• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.19

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
timto prispevko chcem pochvalit west team za pekny update (a myslim ze nie som sam), najviac sa mi paci ta animacia kde je napisane co robim.. hlavne ked spim tak tie zzz su dobre:loool::loool:....

chcel by som sa ale este opytat ze kde zozeniem to nove oblecenie ??? som indiam(ten s modrou satkou)(dobrodruh) a nikde v obchode, krajcirovi ani zbrojarovi to nevidim ??? co som sa docital tak niekto tu povedal ze tieto nove sady sa daju ziskat iba v rozostavanych obchodoch/krajciroch/zbrojaroch..... je to pravda alebo nie ?
 

DeletedUser

Guest
no dají se získat jenom v tech co se postaví odedneška. Dostavěné to nebudou mít.
 

DeletedUser

Guest
přijde mi to škoda, že to nedali do starých obchodů. možná, že jen tím chtěli i rozproudit novou výstavbu. Nicméně obrázek u duelu mi spíš přijde, jako když jde někdo velmi společensky unaven z báááru :):loool:
 

DeletedUser

Guest
Úžasnej update. Bez "ZZZ" u spánku ten West stál za houby, ale teď je to skvělá nejsuprovější hra na světě. A ty nový sady předmětů jsou taky děsně suprácký, už se těším, jak zahodím duelantský hadry s bonusem +150 k duelových schopnostem, abych se moh oblíknout do těch děsně hustejch hader s bonusem +20, juchú ... :ehm:
 

DeletedUser

Guest
Nepochopil jsem celkem set pro poutníka....pokud bude mít všechyn věci ze sady,tak dostane 150bodů do práce šíření víry.....na co mu to jako je???....když jeden z požadavků pro set je zpěvník...
 

DeletedUser

Guest
Úžasnej update. Bez "ZZZ" u spánku ten West stál za houby, ale teď je to skvělá nejsuprovější hra na světě. A ty nový sady předmětů jsou taky děsně suprácký, už se těším, jak zahodím duelantský hadry s bonusem +150 k duelových schopnostem, abych se moh oblíknout do těch děsně hustejch hader s bonusem +20, juchú ... :ehm:
Já bych to tak černě neviděl, update pomohl pracantům a přidal pár dobrých předmětů a zajímavý prvek se sety. Vždy se očekává víc.
 

DeletedUser

Guest
Nic moc , kdyby update nebyl , nic by se nestalo .. Ty pohybující se paňáci jsou hrozní :X .. Flexibilnější hrací pole , ale tohle vypadá strašně .. Teď to vypadá jak kdyby při každé práci zatloukal hřebíky :X

Sady např. duelanti příliš nevyužijí , s vyjímkou možná Mexikánce :)
 

DeletedUser

Guest
Mexikánec tu svou sadu taky nevyužije, alespoň ne na duel. Ty sady jsou dobrý tak akorát k tomu, že si můžete oblíknout sadu a cejtit se děsně hustě, i když je vám ta sada úplně k ničemu (dokonce ani nezpřístupňujou žádnou zajímavou práci, ale vesměs řadový práce, za který je stejně mizerná odměna).

Já bych to tak černě neviděl, update pomohl pracantům a přidal pár dobrých předmětů a zajímavý prvek se sety. Vždy se očekává víc.

Jo, kdybych byl tak do 20. úrovně, tak jsem z něj asi taky nadšenej ... :ehm:

Nepochopil jsem celkem set pro poutníka....pokud bude mít všechyn věci ze sady,tak dostane 150bodů do práce šíření víry.....na co mu to jako je???....když jeden z požadavků pro set je zpěvník...

Je to myšlený tak, že dostane menší bonus, díky kterýmu se dostane na tu práci (na kterou na 90 % už beztak dávno může, ale to nechcme stranou) a až při tý práci najde zpěvník, tak bude ještě lepší a víc si vydělá, míň se zraní ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě osobně přijde jako dobrý set charlatan.....a jako nejhorší zatím Poutnický....až na poslední možnost,mi nepřidává nic zajímavého...
A u Gentlemanského setu to přidává 5bodů ke všem pracím??
 

DeletedUser

Guest
Vždy se zvýhodňovala a vylepšovala hra pro průměrná umístění. Tento patch není výjimkou. Opět nejšťastnější jsou ti na 20. - 40. úrovni.
 

DeletedUser

Guest
Hlavně ten zatloukající nebo spící interaktivní pindík je strašný , táhne to oči jak sviň ..

Ale především by mě zajímal tento bod :

* - Některé existující věci budou mít lepší atributy.

Celkem by mě zajímal nějaký výpis , kterých věcí se to týká :)
 

DeletedUser

Guest
Ten obrázek při práci je příšernej... Jinak když ty předměty dou jenom do novejch měst tak to mohli dát jenom na nový servery (7+) a na ty starý to vůbec neměli dávat, aspoň by to bylo přehlednější...
 

DeletedUser

Guest
Hlavně ten zatloukající nebo spící interaktivní pindík je strašný , táhne to oči jak sviň ..

Ale především by mě zajímal tento bod :

* - Některé existující věci budou mít lepší atributy.

Celkem by mě zajímal nějaký výpis , kterých věcí se to týká :)

Proletěl jsem očima předměty, co si pamatuji a žádný nebyl změněn. Tak nevím, asi k tomu nedošlo. Všiml si někdo nějaké takové změny?
 

DeletedUser

Guest
Mě osobně přijde jako dobrý set charlatan.....a jako nejhorší zatím Poutnický....až na poslední možnost,mi nepřidává nic zajímavého...
A u Gentlemanského setu to přidává 5bodů ke všem pracím??

Šarlatán je celkem k ničemu, protože práce mastičkáře, kterou zpřístupňuje je taky k ničemu. A ano, gantleman dostává 5-60 PB pro všechny práce, což je ohromně super, když s jiným - vhodným - oblečením těch 60 PB naženu taky, průměr PB díky nejlepšímu oblečení pro danou práci je cca 100 PB.

Vždy se zvýhodňovala a vylepšovala hra pro průměrná umístění. Tento patch není výjimkou. Opět nejšťastnější jsou ti na 20. - 40. úrovni.

Bych fakt strašně rád viděl statistiky prémiových hráčů ve vztahu k jejich úrovni.
 

DeletedUser

Guest
Šarlatán je celkem k ničemu, protože práce mastičkáře, kterou zpřístupňuje je taky k ničemu. A ano, gantleman dostává 5-60 PB pro všechny práce, což je ohromně super, když s jiným - vhodným - oblečením těch 60 PB naženu taky, průměr PB díky nejlepšímu oblečení pro danou práci je cca 100 PB.



Bych fakt strašně rád viděl statistiky prémiových hráčů ve vztahu k jejich úrovni.

to by mě zajímalo kde seženu ten elixír "corrosive acid" co dává poškození 4-80:loool:
 

DeletedUser

Guest
no , aj ja uz pracujem ako mastičkar .

te86u10yfxhu5xklb3rx.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru