• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.19

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
poutník

o poutnický sadě vim asi toto:

Pětidílná sada ve který se vyskytovaly 2 předměty z předchozí verze hry - stříbrnej kříž a zpěvník a dále poutnický klobouk, poutnická košile a poutnický boty:

2 --- +5 Stavět
3 --- +? Stavět
4 --- +? Stavět
5 --- +50 Stavět, +150pb na šíření víry

Souprava poutnice obsahovala železnej kříž a ten prsten s modrym kamenem, co se dá najít při vykrádání hrobů a dále poutnická čapka, poutnický šaty a poutnický dámský boty. Bonusy tam vypsaný nebyly, ale dá se předpokládat, že budou stejný až na ten s celym kompletem, kde bude asi bonus 150pb na vykrádání hrobů, což je ale u dámy dost morbidní:loool:.

Set tanečnice taky neměl vypsaný bonusy a skládal se z pera do vlasů, šatů tanečnice, Vysokých bot na podpatku a nějakého perlového náhrdelníku (ne toho z úkolu - ten je produkt).


.... ERrr před chvílí jsem dostal určité informace... vyčkejte...;)
 

DeletedUser

Guest
Jen jsem chtěl ukázat svůj nález , týkající se nového updatu :)

Škoda že jsem orientován na střelné zbraně jinak bych Mexický šátek určitě využil .)
 

DeletedUser3925

Guest
Tak když se tu sas-thu pochlubil, tak se tu pochlubím také. Je to z En9, tam jsem zaměřený na Manuální zručnost. Pro překlad, je to práce Vykrádání hrobů.:)

prvn119nlez.jpg


Jsou to Mastičkářské boty, kdyby to někoho zajímalo.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
odpověď

POKUD JSTE NAVŠTÍVILI TUTO STRÁNKU, DOPORUČUJU NEPRODLENĚ STISKNOUT KLÁVESU PRINTSCREEN OTEVŘÍT PROGRAM MALOVÁNÍ (PAIN/T/BRUSH), STISKNOUT CTRL+V NEBO SHIFT+INSERT, ULOŽIT, VRÁTIT SE DO PROHLÍŽEČE, POSUNOUT POST O OBRAZOVKU DOLŮ A CELÝ PROCES TAKTO OPAKOVAT AŽ NA KONEC POSTU. NEFANDÍM ZBYTEČNÉMU TAJNŮSTKÁŘSTVÍ;)

-- The text that you have entered is too long (10705 characters). Please shorten it to 10000 characters long.--

EDIT: Zbylé části příspěvku byly přesunuty sem. Stejné informace naleznete také zde, kde budou průběžně aktualizovány.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nevíte kde mam najít vycházkovou hůl

ale tady jsou nazory na 1.19 kamo :mad talking:



No a nevim co si myslite,ale me jsou ty nove veci docela k nicemu.Mozna pro ty co maji nizky lvl jsou goood.Ale ja nevim proste ani jedna vec mi v nicem nepomuze.Proste mi pripada ze to udelali jen pro to aby nalakali nove a nove hrace.No aby ti slabsi to nevzdavali.
Na 2svete mam 71 lvl.Tak uz mi to je fakt nicemu.
Na 4svete mam 50 lvl.Tam se mi jeste neco hodi.
Skoda ze nedali opravdu neco moc dobreho.
Toje opravdu jen muj naroz.Verim ze ty nove veci vetsina lidi vyuzije.
Ale jinak je to pekne jak to zmenili,sice ten (pandulacek) v rohu dela to same at delate praci jakou chcete.Ale aspon neco se konecne hybe:loool: :loool:
 

DeletedUser

Guest
No já nevím. Mi to připadá, že se to moc nepovedlo. Asi jsem čekal více od updatu.
Jsem například indián a chci si koupit pěkné indiánské oblečení, ale je mi na prd, protože nedává nic do střelby a já jsem střelec. Čekal jsem více sad s různýma schopnostma pro každou postavu. Sety jsem moc nesledoval, ale snad jsou dobré ze začátku pro lidi.
Nechám se překvapit, ale tomuto updatu moc pozornosti nedávám. Až mi někdo ukáže názorně na co je co dobré snad budu chytřejší.:ehm:
 

DeletedUser

Guest
osobne som čakal lepsie predmety, aj ked niektore su celkom zaujimave, ale s malymi schopnostami..
no ca ma zaskocilo najviac je, ze som cakal, ze sa budu dat stavat obchody, krajciri a zbrojiri aj v starych mestach, ze sa budu dat vystavat o par levelov dalej a ziskat tak nove predmety! ved urcite nejsme sami, co mame v pokladni fakt vela penazi a tak teda co s nimi???????:telephone:
 

DeletedUser

Guest
No o peníze nejde to jsme si ošéfovali a pokladna je prázdná, ale abychom měli nové věci nebo něco z nich musíme stavět nové město :-)
Tak jsme se pustili do indiánské osady, ale taky si myslím, že mohli ty nové věci přidat do stávajících obchodů. Bohužel nedali takže hurá stavět nové města :-)
 

DeletedUser

Guest
Mě osobně se tento update líbí.....už jen musím sehnat sombrero a sandály,abych mohl převážení munice....vím,že je to celkem jednoduchá práce,ale jako stavitel se k ní hůř dostávám..
 

DeletedUser

Guest
Stavitel ma haseni ohne dyt tam se nachazej skoro stejny veci :cool1:
 

DeletedUser863

Guest
za delnika se delaj jen charakterove ukoly a na zacatku ukoly aby ses dostal na lvl5 (popripade 6 kdyz se ti nedari najit veci na stavet)
pak uz to de rychle i bez ukolu
 

DeletedUser

Guest
no my sme založili nové mesto aby se získali tie nové veci a v krejčím po lvl 8 sme dostali len 1 novú vec, takže to je aj dosť o šťastí...
 

DeletedUser

Guest
Ale já dělám úkoly,jako odreagování....charakterové už mám dávno splněné,šechny dobré práce pro stavitele už můžu......tak se ted soustředím na duely a questy...
 

DeletedUser

Guest
no my sme založili nové mesto aby se získali tie nové veci a v krejčím po lvl 8 sme dostali len 1 novú vec, takže to je aj dosť o šťastí...

Nad tím samým se podivuju u lvl 7, též jsme založili nové město a ze 6ti nebo 5ti těch nových věcí jsme dostali taky jednu. Jóóó, prodlužovací taktika provozovatele, aby se stále a co nejdéle stavělo a hlavně platilo a provozovatel byl spokojenej. Já osobně jsem tímto updatem přestal platit prémium, než to zase bude k něčemu dobrý, stejně se jen staví a nic za to v této fázi hry. A to jsem prémium plně platil půl roku, nyní je to ale příšerná nuda.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru