• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.19

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
to prekaza aj mne a dost je to strasne male ale vydim to :loool:
 

DeletedUser

Guest
Tak to jako nechápu...bud asi by jste měli začít nosit brýle.....já to vidím v pohodě,a vyhovuje mi tto víc,než to předchozí menu...
 

DeletedUser

Guest
no len si treba na to zvyknúť. ja tiež vždy kliknem omylom na iný svet, lebo to usporiadanie je iné. keby to bolo aspoň pod sebou tak ako pred tým...
 

DeletedUser

Guest
Nové věci (Item sets) už zmizely z weststats :evil:

a nepoužil jste na tom listu někdo během posledních dvou dnů duchapřítomně PrintScreen? nebo by to chtělo aspoň dát dohromady, co si kdo pamatuje. Já celkem dávám mexičana:

hnědý pončo, osel, lahev tequily, sombrero, sandále, mexický šátek (náhrdelník)

2 --- +1 Síla, +12% rychlost
3 --- +2 Síla, +60pb na sběr agáve, +24% rychlost
4 --- +4 Síla, +60pb na sběr agáve, +70pb na hledání ropy, +36% rychlost
5 --- +4 Síla, +60pb na sběr agáve, +70pb na hledání ropy, ?+90 pb na přepravu munice +48% rychlost
6 --- +4 Síla, +60pb na sběr agáve, +70pb na hledání ropy, ?+100pb na pašování ?+90pb na přepravu munice, + 60% rychlost

pokud mám někde chybu, tak na ni upozorněte.

EDIT 1: tak možná takhle, ale furt si tim nejsem jistej... teda hlavně u bodů 5 a 6 to ještě asi uplně nesedí - tam jsem si celkem jistej těma rychlostma a 90pb na přepravu munice
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
4.věci-70 bodů-hledání ropy,60bodů sběr agáve,36% rychlost,4síla
To vím stoprocentně.....já už totiž 4věci mám....ale nevím,jestli máš dobře ty další 2.....ty teprve sháním...
 

DeletedUser

Guest
je to super ale na update 1.2 by měly být ty pevnosti ale žádnou pevnost jsem nenašel nebo to bude až v dalším updatu
 

DeletedUser

Guest
někde by o těch setech mělo být víc informací, druhy, složení, bonusy atd......
 

DeletedUser

Guest
někde by o těch setech mělo být víc informací, druhy, složení, bonusy atd......

Kdybys četl jen o pár řádků vejš, než začneš psát, zjisti bys, že ty všechny informace, které si žádáš, byly na weststats, ale byly na žádost innogames odstraněny (http://cz.weststats.com/Itemsets/). Teše tu pokoušíme dát dohromady, co si z toho kdo pamatuje a co kdo už může vyzkoušet na základě předmětů, který má. Jednotlivý předměty do setů jsou furt k nalezení na weststats a do kterýho jaký patřej, to dám z hlavy a klidně to sem vypíšu. Bonusy, který se za to získaj, už si ale matně pamatuju jen u setu mexičana a ověřit to zatim šlo jen do počtu 4 předmětů do sady (viz výše).
 

DeletedUser3925

Guest
Mohu napsat bonus za dva kusy Gentlemana, mám to na S3.

Gentleman:
2 předměty -> 5 Pracovních bodů, +8 Vystupování, +1 Charisma
 

DeletedUser

Guest
ak si dobre pamätám, tak v tom Mexičanovi pri 6 veciach bol bonus 80 bodov na ešte nejakú robotu, tuším na Pašovat. ale netvrdím to so stopercentnou istotou

EDIT:
ja môžem popísať bonus za Farmársku sadu, mám to na s1:

2 veci: 10 pracovných bodov do Mlít obilí
10 pracovných bodov do Kosit pastviny
10 pracovných bodov do Sklizeň obilí
+ 1 Síla
+ 1 Pohyblivost

3 veci: 10 pracovných bodov do Mlít obilí
10 pracovných bodov do Kosit pastviny
10 pracovných bodov do Sklizeň obilí
+ 1 Síla
+ 1 Pohyblivost
+ 1 Charisma
+ 1 Zručnosť
20 pracovných bodov do Kování koní
20 pracovných bodov do Honba Krav
20 pracovných bodov do Oplocení ostnatým drátem

4 veci: 10 pracovných bodov do Mlít obilí
10 pracovných bodov do Kosit pastviny
10 pracovných bodov do Sklizeň obilí
+ 2 Síla
+ 2 Pohyblivost
+ 2 Charisma
+ 2 Zručnosť
20 pracovných bodov do Kování koní
20 pracovných bodov do Honba Krav
20 pracovných bodov do Oplocení ostnatým drátem
40 pracovných bodov do Odchyt koní
40 pracovných bodov do Stavba ranče
40 pracovných bodov do Stavba veterného mlynu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3925

Guest
Mám info z tajného zdroje o Mastičkáři.

Mastičkář:

2 předměty -> +5 Vytrvalost, +5 Obchodování, +30 Pracovních bodů do Práce Mastičkáře, +1 Zručnost

3 předměty -> +10 Vytrvalost, +10 Obchodování, +60 Pracovních bodů do Práce Mastičkáře, +2 Zručnost

4 předměty -> +15 Vytrvalost, +15 Obchodování, +90 Pracovních bodů do Práce Mastičkáře, +4 Zručnost


6 předmětů -> +18 Reflexy, +18 Houževnatost, +18 Přesnost, +18 Střílet, +20 Vytrvalost, +20 Obchodování, +120 Pracovních bodů do Práce mastičkáře, +9 Zručnost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
neboj, pročetl jsem celý forum a vím že to bylo na weststats. proto říkám že by tyhle informace měly být dostupný. něco jako je weststats by mělo mít přímo innogames. přeci jen když se něco hraje měl bys mít přehled co je tu za možné věci získat, co dělají atd. :)
 

DeletedUser

Guest
Update 1.19 mě překvapilo grafikou i oblečením...
Zklamalo tím že je nabídka světů malá a že tady nováčci spamují forum (díky oblečení).
 

DeletedUser

Guest
nj jenže nováčci budou spamovat pořád. to by musel innogames podpořit weststats tím že ho implementuje přímo do hry na nějaký odkaz a muselo by na něm být co nejvíce informací. pokud by sem přišel nováček s něčím co tam je uvedeno jen je línej si to najít a přečíst tak ho upozornit a jeho téma hned smazat.
 

DeletedUser3925

Guest
Indiánský set:

+8 Skrývat se
+2 Pohyblivost
+30 Pracovních bodů do Lovu kojotů
+15% Rychlost
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru