• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.19

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
pekny update vsechno moc pekne az na tu hlavni stranku a ze dostavene obchody uz to nove zbozi mit nebudou
 

DeletedUser

Guest
Co si budem povídat. Podle mě se změnilo leda tak h***o. Kde kdo by dokázal udělat lepší animace než ty co sou teď a sety věcí sou na první pohled poměrně k smíchu. Buďme rádi že se nic vlastně nezku***lo. Čeká nás 1.20 a tam se uvidí kam všechno spěje. Konec konců hrajem webovku a ne žádný HC RPG :]
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny. Mám problém s bonusovou sadou. Přečetl jsem si, že dojde k tomuhle updatu a protože už jsem na sobě měl černé oblečení a v ruce vidle (náhoda), koupil jsem ještě černé pracovní boty a obul. Pěkný, jenže tou dobou ještě na mém světě nebyl update nahrán, takže nic. Ok, když jsem se teď ale podíval znovu, update už je v provozu, já mám na sobě tři věci z té sady, u popisu předmětů info o tom, co všechno mi přidávají, jenže ve schopnostech žádný nový bonus navíc nemám. A co hůř, když ty věci sundám, bonusové body se mi odečtou (??). Něco se asi pokazilo, když už jsem na sobě v době nahrání updatu několik věcí ze sady měl. Co teď, srovná se to nebo mám smůlu? Nebo jen koukám špatně?? Má někdo podobný problém?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny. Mám problém s bonusovou sadou...

nejsi sám a doplním, že situace může být i složitější:

- Na oslovi jezdím pořád.
- Před instalací ud1.19 jsem si o sadách přečetl na weststats a zjistil, že si mohu dát do pole pro produkt lahev tequily a v kombinaci s oslem (mexičan) mi to přidá 1 atribut síly a ubere 12% rychlosti na mapě.
- Během instalace ud1.19 jsem měl sice osla, ale v poli produktu kalumet (ne kulomet:smoking king:)
- Až po spuštění ud1.19 se mi povedlo najít láhev tequily.
- Když jsem ji dal do pole pro produktů, rychlost se mi o 12% zvýšila a atribut nepřibyl
- Když pak osla nebo tequilu dám do báglu, rychlost se vrátí na původní úroveň a atributy se chovají, jako bych měl na sobě předmět s bonusovým postihem na sílu -1, tj. v okně schopností se při najetí ukazatelem na červené (silové) položky ukazuje o 1 nižší bonus za oblečenou výbavu.
- Když mám na sobě výbavu, která přidává na červenou položku celkový bonus jen 1sb, číslo nezezelená, zůstává černé a ve výši, jako bych na sobě nic neměl.
- Když na sobě nemám nic s bonusem na sílu nebo silové schopnosti, čísla těchto položek jsou červená a o jedno nižší, než by měla být.

EDIT: Teď mi došlo, že s tím znaménkem u rychlosti je asi chyba na straně weststats, protože dřív to měli blbě i u všech zvířat a i teď to mají opravené jen v sekci "zvířata" a v sekci "obchod" jsou tam furt mínuska. Každopádně přidávání rychlosti za set indiána chápu, ale u mexičana udělali soudruzi ve východnim Německu asi někde chybu, protože mexickej postoj k rychlý aktivitě a spěchu se dá vyjádřit slovním spojením "mañana no más" (až zítra). Pokud jde o set indiána, nechápu, proč není šestidílný jako mexičan a mastičkář, když se do něj přímo nabízí jako šestá položka onen kalumet. Ale to je jedno. Každopádně bych ještě rád poznamenal, že mám v inventáři i hnědé pončo a počítám, že kdybych ho nasadil, tak mě to okrade rovnou o dva atributy síly. To bych se ale pak asi nevypravil do Mexika, ale do Německa, abych pánům vývojářům na jejich mašinkách předvedl, že páčidlo dovede způsobit mnohem větší škody, než si dovedou představit:D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kedysi kolovali fory o Trabante, poslednom technickom hite sudruhov z NDR. Neviem, ci novy update na nasej hre nerobili oni.Su uz davno v penzii, nudia sa, ale casu a invencii maju stale nazvys.
 

DeletedUser

Guest
mě štve, že před updatem sem za výbavu pro práci mastičkáře dal 23038 $ a přidávala 87 pracovních bodů. a teď po uptadu si koupíte výbavu za 4808 $, která přidává 99 bodů.
teď bude mastičkáře dělat každej jouda..:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
jóó už se těším až si dám jako indian indiánskou čapku budu tvrdej apaču nebo se těším na sombrero budu mexičan :-D

A teďka otázka- Jsem irokéz (indián) Takže nebudu moc nosit třeba poutnický set? :-D
 

DeletedUser3925

Guest
jóó už se těším až si dám jako indian indiánskou čapku budu tvrdej apaču nebo se těším na sombrero budu mexičan :-D

A teďka otázka- Jsem irokéz (indián) Takže nebudu moc nosit třeba poutnický set? :-D

No, pokud vím, tak jsem Indián a mám Gentlemanské věci, tudíž můžeš nosit Poutnický set, ale některé věci, třeba u tanečnic a poutnických žen, jsou omezeny na pohlaví, tudíž jako muž nemůžeš obléknout Tanečnické šaty.:)
 

DeletedUser

Guest
Ahááá stejnak tu hru začínám čím dál míň chápat :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
Ale je dost skoda ze nieje suprava aj pre dobrodruhov :( :cry: :cry: :cry:
 

DeletedUser3925

Guest
Ale je dost skoda ze nieje suprava aj pre dobrodruhov :( :cry: :cry: :cry:

A vidíš někde soupravu jen pro vojáky, duelanty, stavitele? Ne, je to podle "povolání", zaměření. Třeba pro Pasťaře je asi indián, pro stavitele Poutník/Poutnice, pro duelující postavu je Mexičan, pro Chrismaťáka je Gentleman atd. Není to podle charakterů, ale zaměření.
 

DeletedUser

Guest
A vidíš někde soupravu jen pro vojáky, duelanty, stavitele? Ne, je to podle "povolání", zaměření. Třeba pro Pasťaře je asi indián, pro stavitele Poutník/Poutnice, pro duelující postavu je Mexičan, pro Chrismaťáka je Gentleman atd. Není to podle charakterů, ale zaměření.

To som si vsimol ze to je podla toho co si ale ja som myslel tak ze pre dobrodruha nieje skoro nic !!!
Dobrodruh myslim vsetko povolania ako Zalesak,Vandrak,Zlatopkop...
Viem ze je aj pre indiana set oblecenia ale ked som Zalesak :( :D :loool:
 

DeletedUser3698

Guest
Jenom me napadlo, pokud se opusti mesto a vznikne z nej mesto duchu, tak jestli po jeho naslednem zabrani se veci v obchodech losuji znova, nebo jsou jako predtim?
 
Jako před tím (alespoň co vím podle jednoho znovuosídleného města, ovšem s nízkým počtem bodů)
 

DeletedUser

Guest
Jenom me napadlo, pokud se opusti mesto a vznikne z nej mesto duchu, tak jestli po jeho naslednem zabrani se veci v obchodech losuji znova, nebo jsou jako predtim?

tsiwe, tak to ti asi nikdo neřekne, protože pochybuju, že doposud někdo opustil nějaké město a stejný člověk ho pak znovuzaložil. A support ani moderátoři ti to taky neřeknou, protože pokud to tak není, nechaj tě zlomyslně, abys to zkusil, a pokud to tak je, nebudou chtít, aby se profláklo, že i do dostavěnýho města se za 300 doláčů a 80 energie dá dostat jiný zboží včetně toho z updatu 1.19. To by pak všechna dostavěná města vždycky, když už maj všichni nakoupeno, co potřebujou, hromadně vyexitovala, aby se vzápětí vrátili a měli zas nový zboží. Nebo by taky mohli všichni zmizet z města s 3 tisícovkama v kapse a střídat se v znovuzakládání a opouštění města, dokud tam nebude to úplně nejsuprovější zboží, který je možný (u zbrojíře všecko přesný a ostrý a k tomu ta masťičkářská kyselina atp.). To by se z toho stala docela dobrá parodie:loool:.
 

DeletedUser

Guest
Nemyslím si že by to takhle někdo dokola dělal. Ale jestli to jde, je to dobrý způsob dostat do města nové věci. Až to někdo zkusíte tak dejte vědět :)
 

DeletedUser

Guest
ja si na to novy update asi nezviknu ten hlavne na ty sety.

ale ted nevim kde sehnat
img.php


a toto
img.php


a co to vubec je(produkt nahredelnik atd.)?

kámoš má naštestí mesto a dostavene tak ze ma normolny veci a uroven obchodu,zbrojire a krejciho ma dalsi vylepseni(z update 1.19.)nastesti nic neprosvihl novou vec:loool::loool::loool::loool::loool::loool::loool:
taky newim kde to sehnat
 

Deleted User - 32331

Guest
me tento update moc nenadchl sady obleceni no asi je mco nevyuziju protože nemám kde sehnat obleceni na to panacek jak se pohybuje docela ujde ale hlavni strana uplna hruza musim mit nos u monitoru abych vedel ja jakej svet se prihlasuju no te buh
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru