• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.19

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
mě by zajímalo kde seženu tu hůl, co máí gentleman, že by v obchodech šlo kupovat i produkty?? nebo se to považuje za předmět, ikdyž je to(aspoň myslím) do pole pro produkt? nechápu

Tohle je prozatím velkou neznámou , to je opravdu otázka na WestTeam :)
 

DeletedUser1575

Guest
takže jestli jsem to pochopil uplně přesně pokud máme ve městě obchod a krejčího na lvl 10 a máme vsoučasné době jen 2 ks oblečení tak se prostě už u nás v obchodech nové kusy pro sady neobjeví
 

DeletedUser

Guest
lol, to by si přešel celou mapu za pár sekund :D:D:D

Já myslel -100000000% , takže kdyby tě někdo killnul na druhý straně světa, vyspat by ses přišel tak někdy kolem srpna 2012 :D

takže jestli jsem to pochopil uplně přesně pokud máme ve městě obchod a krejčího na lvl 10 a máme vsoučasné době jen 2 ks oblečení tak se prostě už u nás v obchodech nové kusy pro sady neobjeví

Přesně tak, budeš to muset koupit ve městě kde tento obchod (resp. tento level obchodu) vznikne až po dnešku a budou mít trošku kliku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já myslel -100000000% , takže kdyby tě někdo killnul na druhý straně světa, vyspat by ses přišel tak někdy kolem srpna 2012 :D

to bych se hádal, protože když de tvoje rychlost do mínusu, tak deš vlastně pospátku:loool:, čiže by si tam byl stejně za pár sekund, protože by si došel na konec mapy a objevil by si se na druhým:loool:
 

DeletedUser1575

Guest
tak to je fakt super perfect megajá mám vstup do nového města povolen tak cca po 27 h takže to je tak práce na týden až dva.a nové ukoly zas nikde
 

DeletedUser

Guest
Ale nikto vás nenuti hrať The-West nasilu. Keď sa nepáči, tak nehrajte.
 

DeletedUser

Guest
no nwm, kdyby ty sety davaly vice, bylo by to lepsi... k cemu mi je ze budu mit indiansky set kdyz uz vsechny prace muzu?? jo to kdyby se mi potom otevrela nova prace kterou nikdo bez setu nemuze, to by byla jina, ale takhle... cekal jsem vic
 

DeletedUser492

Guest
Řekl bych že je to diskutabilní, jednak to zbytečnosti opravdu jsou a za další tu můžeme řešit třeba nové práce, ty se taky týkají updatu, jak? Jednoduše, žádné nepřibily .....

Jinak jsem vděčný za ten klobók co dává 17 úderů navíc :-).
 

DeletedUser

Guest
Kousky lístku

V novém update 1.19 o lístcích neni ani zmínka, ani nevím že by se dali najít někde kusy 1 a 3 (všude jen 2 díl). Navíc nebyl ani přidán další klíč - to bude něco mega mega velikýho, podle mě. Zrovnatak ta placka na krk.
 

DeletedUser

Guest
V novém update 1.19 o lístcích neni ani zmínka, ani nevím že by se dali najít někde kusy 1 a 3 (všude jen 2 díl). Navíc nebyl ani přidán další klíč - to bude něco mega mega velikýho, podle mě. Zrovnatak ta placka na krk.

1. a 3. dou najít u jakékoliv práce, stejně jako předměty ;)
a tuším, že když budeš mít všechny 3 v batohu, tak se ti otevře tajný úkol...
 

DeletedUser

Guest
tie sadi su hlavne pre stavbarou jedine co je dobre je asi sada Gentlemanova a este sada Tanecnica ta je dobraaaaa :loool::loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší to mají asi ti,kteří hrají za greenhorna....můžou používat všechny sady...
 

DeletedUser

Guest
Asi je to už zvykom alebo nejaká divná móda niektorých hráčov kritizovať každé zlepšenie hry, každý update (šarlatán je nanic, mastičkár je nanic, duelanti sú nanic, všetci ste nanic!!:)) ale ja naopak musím Innogames pochváliť, že opäť raz túto hru o niečo viac zlepšilo a spravilo ju zábavnejšou, hratelnejšou. Sety predmetov sú dobrý nápad - logicky asi doplnia neskôr aj sety pre ostatné triedy postav (dobrodruh, duelant, vojak?). Pridané nové veci, úlohy, opravy rôznych chýb, celkovo fakt dobrý update -> 1*
 

DeletedUser

Guest
Ty animace se dají docela jednoduše zablokovat rovnou v prohlížeči. :cool1:

Co se týče (ne)výhodnosti setů tak musíte vzít v potaz, že existují desítky buildů, ale jen osm setů takže někomu budou sedět a někomu ne. Já na jedničce hraji postavu orientovanou na Charizma (hlavně obchodování a vystupování) takže mi naprosto vyhovuje set Gentleman. Trochu jsem počítal a vyšlo mi, že pokud bych si ho sehnal celého, tak by stoupl počet prac. bodů na pracích co dělám asi o 100. To je docela velký rozdíl, takže tento update někomu prostě pomůže a někomu prostě ne. Bylo to jen o štěstí. :cool1:
 

DeletedUser

Guest
Ty animace se dají docela jednoduše zablokovat rovnou v prohlížeči. :cool1:

Co se týče (ne)výhodnosti setů tak musíte vzít v potaz, že existují desítky buildů, ale jen osm setů takže někomu budou sedět a někomu ne. Já na jedničce hraji postavu orientovanou na Charizma (hlavně obchodování a vystupování) takže mi naprosto vyhovuje set Gentleman. Trochu jsem počítal a vyšlo mi, že pokud bych si ho sehnal celého, tak by stoupl počet prac. bodů na pracích co dělám asi o 100. To je docela velký rozdíl, takže tento update někomu prostě pomůže a někomu prostě ne. Bylo to jen o štěstí. :cool1:

no, když to zablokuješ v prohlížeči, tak tam ale nebude nic a to by zase vypadalo divně... chtělo by to aspoň na práci dát ten starej obrázek...
 

DeletedUser3876

Guest
Podla mna sa tento update vydaril! Najlepsie su tie sipky v oznameniach, len to ide naopak ako na DK :loool: Ale som rad, ze to tam je. Uz to nemusim furt preklikavat v menu :loool: A k tym setom, som smutny, ze idu len v novych obchodoch :(:cry: A to :sleeping: fakt nema chybu :loool:
 

DeletedUser1575

Guest
takže když to spočítám kolem a kolem verze 1.17 zvedla prac.body a někteří hráči nemohly pracovat na pracech na které mohly verze 1.19 to trochu vrací donormálu .
verze 1.18 přinesla nové ukoly takže zase si budeme muset počkat na verzi 1.20 abychom se dočkali nových ukolů takové 2-3 měsíce čekání
 

DeletedUser

Guest
....proboha vyhoďte nahoře toho pajduláka zatloukajícího hřebík do stěny, když dělám Lov grizzlyho apod.
...vždyť je to votřesný.
 

DeletedUser

Guest
to máš jedno ne??? dřív tam byl taky ten pan. který zatloukal hřebík ( akorát nebyl anim.)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru