• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.19

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já ne.. . JInak s každým novým updatem mi příjde takový "blbější", ovšem ten dnešní byl vyjímkou, nové věci hru oživí a myslím si, že nikomu to zase tak moc vadit nemusí...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ten mexický šátek +17 síla úderu je snad jediná výhra a jedno z mála spestření , jelikož pro chlaďáky nic takového nebylo a střelci měli stuh jak nas*aných :)
 

DeletedUser

Guest
Mě se to líbí, jen když už člověk má město naplno, tak musí někde začít znovu na zelený louce, aby se dostal k těm novým věcem :(
 

DeletedUser

Guest
Mě se to líbí, jen když už člověk má město naplno, tak musí někde začít znovu na zelený louce, aby se dostal k těm novým věcem :(

to je přesně to, co se mi na tom nelíbí... :ehm:A zajímalo by mě, jestli ten elixír "Corrosive acid" je střelná nebo chladná zbraň :loool:
 

DeletedUser

Guest
Zmatenost

Tak jsem z toho zmatenej. Sady jsou určitě suprový nápad, ale a) sada dobrodruha tady chybí, ikdyž je zde bič, dobrodruhova bunda, dobrodruhův klobouk...b) nikdo není dokonalý a každý může věc omylem prodat. Já prodal bič, a pak mi došlo, že ikdyž je k ničemu, je to unikát, který asi nikde jinde neseženu. c) To že se věci objeví v dále postavených obchodech, strašným způsobem znevýhodňuje hráče, nemající takové štěstí. Jako třeba já. Můj charakter má obecně smůlu, moje přítelkyně nachází pořád 2x více věcí, a to začala déle, a má o 6 000 dolarů víc, a ještě mraky předmětů. d) Jestli se předměty do sad nedají najít při "štěstí" jako například vykrádání hrobů, ztrácí to pro mne naprosto význam. Říká se, že v jednoduchosti je síla, ale když už se něco dělá, má se to dělat pořádně, a ne na půl, doufám že s tím tým the west ještě něco udělá. Proč si corrosive acid třeba nenamíchat z produktů a nebo ji náhodně nenajít? (Vykrádání hrobů - narazil jsi na mrtvolu, jež bývala kdysi chemikem. Při sahnutí do kapsy jeho žaketu ses prudce popálil, a následnou otravou přicházíš o 700 životních bodů - nalezl jsi - žíravina.
 

DeletedUser

Guest
Už teď jsem dueloval s oslíkem a tequilou, za ten bod do síly to myslím neni taková hrůza... A další s šátkem, kterej dává navíc 17 bodů do úderu? Proč ne.

Tak já měl na mysli celou sadu. Jasněže +1 síla, resp. +10 zdraví de facto za nic se hodí a i ten šátek +17 se v některých případech a pro konkrétně zaměřené postavy může vyrovnat šátkům jiným, ale tím končíš. A výsledným bonusem je +2 k síle ... no neber to, že ;)
 

DeletedUser

Guest
fakt? mě příjde divný aby se zbraň jmenovala "krabice na papriku":loool:

když už, tak pepper je pepř...

to, že staré obchody nemaj nové věci nespravedlivý sice je, ale aspoň se bude stavět dál..

Ale hlavně co nechápu, tak sem myslel, že mi konečně k něčemu bude ten talisman co de prodat za 500 a k ničemu není, ale ani po updatu není k něčemu...

:ehm:
 

DeletedUser

Guest
A proč to neudělali tak že se dá stavět i obchod lvl 10, nepřibyde vám další level, ale za stejný počet bodů jako byl ten level poslední vám přibyde třeba 5 různých věcí? Teoreticky proč by nemohl být krejčí tak kvalitní že by nabízel úplně všechno (nebylo by dáno že přibyde vždycky 5 věcí, ale třeba 2 až 5, čím více věcí v obchodě, tím menší pravděpodobnost na 5 nových věcí). To by byl teprve masakr, a nikdo by nebyl znevýhodněn.
 

DeletedUser

Guest
Sety oblečení

Týká se to updatu ? Týká ! Takže myslím že to tady řešit můžeme ? :)

PS: Smazal , hergot :(

A týká se i updatu co to pepperbox znamená? mimochodem na the west to pepperbox byl vždycky, v EN. Tak nevim proč řešíte věci který tak dávno byly. Měl jsem tu pár návrhů které podle mě byly dobré ale teďka už je ani nikdo nedohledá protože posledních 30 příspěvků se taháte o to co je používanější slovo.
 

DeletedUser

Guest
Ta hůlka pro genlemana....ta jde asi jen najít žee??.....zatím je to asi nejlepší produkt,jaký existuje...
 

DeletedUser

Guest
To třeba ani nebude, ale radši tady budete řešit sra*ky než podstatné věci. Mě je fakt jedno jak se ten kolt jmenuje, kdyby to byla Deadly Barbie Girl called The Destroyer alespoň bych se tomu zasmál. Ale fakt tu řešíte hovadiny, a chytáte se věcí které jsou fakt malicherné. Myslím že to jak se co jmenuje je nic proti tomu že sety jsou pro 90% členů k ničemu.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem z toho zmatenej. Sady jsou určitě suprový nápad, ale a) sada dobrodruha tady chybí, ikdyž je zde bič, dobrodruhova bunda, dobrodruhův klobouk...b) nikdo není dokonalý a každý může věc omylem prodat. Já prodal bič, a pak mi došlo, že ikdyž je k ničemu, je to unikát, který asi nikde jinde neseženu. c) To že se věci objeví v dále postavených obchodech, strašným způsobem znevýhodňuje hráče, nemající takové štěstí. Jako třeba já. Můj charakter má obecně smůlu, moje přítelkyně nachází pořád 2x více věcí, a to začala déle, a má o 6 000 dolarů víc, a ještě mraky předmětů. d) Jestli se předměty do sad nedají najít při "štěstí" jako například vykrádání hrobů, ztrácí to pro mne naprosto význam. Říká se, že v jednoduchosti je síla, ale když už se něco dělá, má se to dělat pořádně, a ne na půl, doufám že s tím tým the west ještě něco udělá. Proč si corrosive acid třeba nenamíchat z produktů a nebo ji náhodně nenajít? (Vykrádání hrobů - narazil jsi na mrtvolu, jež bývala kdysi chemikem. Při sahnutí do kapsy jeho žaketu ses prudce popálil, a následnou otravou přicházíš o 700 životních bodů - nalezl jsi - žíravina.


a) sady nejsou určeny pro jednotlivé charaktery , ale všeobecně .. Věci do sady si můžeš koupit nebo případně najít při práci ..

b) všechny věci které jsou v sadách se dají koupit , tudíž se nemůže stát , že by jsi věc nemohl získat znova a měl by jsi tím pádem pouze 5 z 6ti věcí sady

c) věci budou stejně k mání jako současné věci ( předpokládám ) , budeš si je moci zakoupit v jiném obchodě jiného města .. tudíž tady není co mluvit o štěstí či neštěstí .)

d) nechápu ?? Věci si musíš koupit a ne je všechny nalézat .. Kyselinu si můžeš koupit u zbrojíře v některém z nových měst , které budou postaveny . tudíž nevidím důvod , proč by jsi ji měl skládat z nějakých nových věcí
 

DeletedUser

Guest
Tak to nechápu. Na začátku někdo píše že se věci do sady nedají najít, jen koupit. Pokud se dají najít, tak to chápu. Jen se zeptám, kde koupím ten bič, klíč, plátěný klobouk...ale to jsou asi opravdové unikáty a tudíž nidky nebudou v budoucích dalších sadách.
 

DeletedUser

Guest
No celý set si budeš pořizovat jen když ho budeš potřebovat, ale věřím, že za chvilku budou po svtech pobíhat lidičky, co budou mít kombinace různých setů. I kdyby jen jednoho a dvou předmětů, pořád je to zajímavý prvek. Kdyby byly sety moc silné, tak budou drahé a některé charaktery by si je nemohly dovolit a pobíhali by tady jen stejně oblečení panáčci a panenky. Tak co pořád řešíte? Update je takový jaký je, tak si hrajte. Kdo si hraje nezlobí :sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Tak to nechápu. Na začátku někdo píše že se věci do sady nedají najít, jen koupit. Pokud se dají najít, tak to chápu. Jen se zeptám, kde koupím ten bič, klíč, plátěný klobouk...ale to jsou asi opravdové unikáty a tudíž nidky nebudou v budoucích dalších sadách.

Ano v tomto případě , že by se v budoucnu dělali další sady , nemůžou být tyto předměty využity , jelikož by zvýhodňovali určitý charakter .. Jediná možnost jak tyto předměty bez výčitek ostatních charakterů využít je to , že bude mít každý charekter svou sadu a pro nikoho jiného :)
 

DeletedUser

Guest
vám se ty animace líběj??:mad talking: měla by bejt možnost si je vypnout!
 

DeletedUser

Guest
mě by zajímalo kde seženu tu hůl, co máí gentleman, že by v obchodech šlo kupovat i produkty?? nebo se to považuje za předmět, ikdyž je to(aspoň myslím) do pole pro produkt? nechápu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru