• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.21

  • Zakladatel vlákna Lord Ronnie Creager
  • Vytvořeno

Jak se vám zamlouvají změny ve verzi 1.21 ? Známkujte jako ve škole..


  • Celkový počet hlasujících
    105
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sem si pište Vaše názory na nový update 1.21 . Je to možná brzy, ale lepší než pozdě.

- například mě mrzí, že už k duelu nebude potřeba Houževnatost a Reflexy tolik jako předtím (pouze na 50%). Více čtěte v oznámeních.
 

DeletedUser

Guest
No mě se líbí nejvíce dvě věci:
-Odměny za boje v pevnosti
-Chat který bude v bojích o pevnost.

EDIT:
mohl by jsi požádat moderátora třeba i o anketu.. aby jsme to oznámkovali :)
 

DeletedUser

Guest
Doufám ,že mi bude dovoleno založit tuhle debatu . :)

Nyní je možné vyhrát jakýkoliv duel, pokud máte body jen v houževnatosti a reflexech. Teď houževnatost a reflexy snižují zranění o 100%. To změníme na 50%.

Co to jako má být ? budete snižovat i duelovku ,když se tak domrví build? buidete vracet i prachy za šamana ?

Zase vznikne co už tu je tudíž ,znovu jeden build tedy ted na uhýbání ,reflexy ani houžku nikdo nepojede :(

A navíc s tvrzením ,že jde vyhrát jakýkoliv duel pně nesouhlasím.Já jsem důkaz pravého opaku.Tzv. lidi na odpor ve většině porazím.
 

DeletedUser

Guest
Je to hrůza!
Jediný, co se mi líbí je toto:

# Bude zaveden chat pro města a do bitev.
# Bude možné mít společná fóra měst.

Za boj stejně se svym štěstím dostanu prd ...
A ta houževnatost a reflexy? No to si snad někdo dělá p .... Mám dvě postavy a na obou jedu build odporáře ... Jak teď asi budu duelovat a hrát?
Proč taky nesebrali vojákům taktiku? Proč nesrazily i hodnotu jiných duelových schopností? Teď jsou moje buildy úplně k h ...
A převádět body? To bych musel dostat zpátky prachy, který sem naházel do šamana při převodu z některých schopností do reflexů a houževnatosti ...
 

DeletedUser

Guest
Asi tak, předpokládám že nám bude povolen bezplatný reset odporu, nebo proplacení $, protože 200000$ na zresetování postavy budu vydělávat docela dlouho. Už pomalu nebude mít cenu dávat si chladnou zbraň. A v 1.22 zrušej vystupování a taktiku? A v 1.23 duely kompletně?
 

DeletedUser

Guest
prvni 3 zmeny jsou vedeny v nemecku jako hotfix verze 1.20 (zdroj). Na nas se kasle a musime si pockat az na dalsi update?

kam se podeli slibovane obchody do pevnosti? :) (a bylo na nekolika mistech po svete explicitne receno, ze v verzi 1.21 budou)

Mam pocit, ze tohle je jen jedna velka zaplata verze 1.20 a ne update 1.21.

proc nedostanou bonus vojaci? (protoze uz maji bonus na zdravi?)


uprava duelu
Tak tohle me pobavilo... uz vidim ty zastupy remcajicich duelantu. Nejlepsi na tom je, ze tech "dotcenych" je az nezdrave moc, takze je zjevne, ze tenhle build (reflexy + houzevnatost) je vyuziti chyby v konceptu.

Da se sice udelat velmi silny duelant pres uhybani + taktiku/vystupovani jenze
1) nemel sanci reflexaka/"toho druhyho" uspat (vazne mu ublizit)
2) zalezi dost na stesti
3) uhybani neni v zadne praci

Takze takhle to bude mnohem ferovejsi.

Je fakt, ze to prichazi dost pozde.. tahle zmena tu mela byt uz aspon pred 3 mesicema, kdy bylo do oci bijici, ze tihle duelanti (ref+houz) se stavaji tezko porazitelnymi. Ale o to je to ted zabavnejsi:devil:

Me se tenhle update (se skodolibou radosti navic) dost libi. Konecne budu moci vzit sveho vojaka a jit si "popovidat" - s temi co tvrdi, ze West je jen o duelech - i ve hre.
 

DeletedUser

Guest
hm ja dal za 1.... :(:( ale to sem si vlastne neuvedomil co delam!!!!! asi sem byl v trenzu :D.... nejspis preklep!!!! chtel sem dat 5!!! nebo aspon 4.... hlavne to s reflexema a houzkou.... to me nastvalo!!!
for innogames: tohle si ------------ vy vite kam!!!! hlavne ze ste za to placeni!!!!
 

DeletedUser

Guest
Nyní je možné vyhrát jakýkoliv duel, pokud máte body jen v houževnatosti a reflexech. Teď houževnatost a reflexy snižují zranění o 100%. To změníme na 50%.


AZ NA TOTO S TYM CELKOM SUHLASIM
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

Vidiš, já hraju jak charakter přes odpor, tak charakter přes vystupování a uhejbání a přísahal bych, že přes vystupování je víc lepších prací než přes houževnatost.

Ale vzhledem k tomu, že odpor bude poloviční, bude naprosto bezcenej, čili bude lepší si teď dávat žlutý a modrý + uhejbání. Původních několik buildů se zredukuje na dva?

Ale jasně, kdo by nebyl rád když se mu to hodí do krámu.
 

DeletedUser

Guest
prvni 3 zmeny jsou vedeny v nemecku jako hotfix verze 1.20 (zdroj). Na nas se kasle a musime si pockat az na dalsi update?

To už je u nás taky, dopisy dou posílat i lidem s háčkama ve jménu a kydž máš nepotvrzenej majl tak se ti vlevo dole ukáže červenej text. Buglejch obrázků sem si nikdy nevšim ale když to píšou němci tak to bude obravený taky.
Jinak update nic moc, ještě že nikde nejsem dobrej duelant :loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale jasně, kdo by nebyl rád když se mu to hodí do krámu.

:devil: to mas pravdu

Problem buildu pres uhybani je, ze kdyz to s nim myslis vazne tak do uhybani musis nasypat kolem 100 (spis vic) a stejne se ti pri duelu dost dobre muze stat, ze te trefi 2x (3x) a ne jednou (2-3 zasahy = prohranej duel). Kdyz to tlacis pres reflexy/**, tak ti je vicemene jedno kolikrat te trefi, poklud nema ve strelbe/** 200-250 bodu (a tech az tak moc neni). Sam to znam z "druhe strany" kdy sem nekoho trefil 8x a dal sem mu dohromady za 200.. pak jen zalezelo kolikrat se trefil on. (nemluve o tom, ze kdyz si na tebe hodinu pocka a prehazi zasahy obracene, tak te napodruhe rozstrili.. pokud se k tomu nestihnes vcas dostat a zmeni uhybani )

Takze tech 100 bodu mas nasypany do schopnosti (uhybani), ktera je na praci nepouzitelna. Navic spolu s boji o pevnost zacne sypat vic duelantu body do presnosti, takze build na uhybani bude jeste tezsi.

Takze ta vyhoda ze nemam build pres reflexy/** je jen docasna a celkove to bude spravedlivejsi. Uznavam, ze ta zmena prisla dost pozde - to je fakt. Ale myslim si, ze duely budou vyrovnanejsi.

to s tema telegrama, sem si mohl vsimnout pravda. (ostatni ne, protoze sem takovy problem nikdy nemel). Takze opet mirna dezinformace o tom co bude, kdyz uz to je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

No vyrovnanější dle mého moc ne, protože 50% je 50%. Kdyby třeba 75%, ale takhle můžu celej charakter smazat. Dával jsem houževnatost, dával sem ji tak abych ustával duely a tak sem se ji rozhodl natlačit na bandity. Tenhle build sem jel na tom světě jenom já a ještě jeden hráč, ale ostatní, aby měli šanci se pak rozhodli držet krok, přesto že se to ukázalo jako chyba - hráč s vystupováním-uhýbáním mi dělá větší škody (i TOPka podle toho vypadá).

Takže nakonec, jak blbec se snažím vymyslet něco co funguje, abych zjistil, že je to k ničemu? A jak mám teď hrát? Hráči kteří neměli šanci mě porazit i díky mému lvlovému náskoku mě budou dávat levou zadní a kvůli vysoké duelovce pro ně budu oslík plný XP.

Vlastně jsem potrestanej za to, že vývojáři nedokázali vyladit matematiku - s 1.17 ji změnili na vylepšený odpor, aby šli duelanti méně do mdlob, teď ho zase sníží, protože jim přijde moc silný.
 

DeletedUser

Guest

Tak udelat si specializaci "jenom" pres uhybani+vystupovani znamena, ze u toho musis sedet celej den, protoze te jinak nekdo uspi (bez taktiky v obrane neprezijes).
S novym updatem bude obrana o to dulezitejsi, ze nemuzes jen tak nekam prijit, vsechny vykrajet a spolehat na to, ze k tobe musi "mstitel" jit 4-8h. (jako ze se to stavalo)
Takze i build pres "uhybani" pokud nebudes chtit byt neustale uspanej bude znamenat, ze potrebujes i taktiku. Bez presnosti a strelby/** to taky nejde, takze uz musis body rozkladat mezi 5 skillu. Spolu s tim ze kvuli pevnosti se zacnou mnozit hraci s presnosti to uz nevypada nejak extra ruzove pro takovejhle build. Mysli, ze je rovnoceny buildu vojaka se zbrani na blizko co to tlaci pres ref+houz.

Navic vzhledem k tomu ze zebricek presnosti/uhybani je tajny a nepouzivaji se tyhle skilly na praci tak je zjevne, ze autorum slo o to, aby tyhle 2 skilly byly pro duely nejdulezitejsi a ostatni byly "dodatecne". To ze se jim to nepodarilo driv je trestuhodne.

Jinak shodneme se na tom, ze zmena prisla pozde. Ale takhle je to bohuzel porad. Me taky nepotesili charatkerove ukoly, protoze kdyz sem zjisti, ze na sluzbu v armade mi chybi 120b, tak uz sem mel 40. level. Taky sem vyhodil desitky tisic a stravil mnoho tydnu presypavanim bodu a levelovanim. (a dobrodruzi mezitim nabrali 3-5 levelu naskok, protoze meli ukoly jendoduche a za mnoho expu)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
na tohle jsem cekal, jak budou vsichni reflexari a spol rvat :)
Ja si kvuli vam taky predelaval postavu a stalo me to pres 100 tis. a po nikom to nechci, protoze to bylo k nicemu. Co se deje na S 3, kdy tabulky vedou pouze reflex. zamereni a dueluji pouze na expy hrace co maj pistol je k zbliti a o umeni hrat tu nejde ani omylem.
K cemu mi je, kdyz mam 175 strilet a hrac XXX 173 reflexy a ja mu davam 18-19 za ranu, to je fer a vyrovnany? Kolik potrebuji strilet, abych mu dal alespon 160 jako on me? Celou dobu jsem drzel usta a konecne se dockam vyrovnanych duelu a ne tady tohodle trendu.
A ted do me bejci :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

No on spíš momentálně hodně overpower je build vojáka přes charisma co se zaměřuje na duely. V duelech bude dobrej, protože má slušnou taktiku a na pevnosti má dost schopností. Nakonec to vypadá, že bude nejlepší se na duely vykašlat úplně a přeskládat se čistě na pevnosti.

Změna přišla samozřejmě pozdě, hlavně je naprosto zásadní. 1.17 nutila hráče dělat specifické buildy aby mohl splnit charakterové úkoly, já se s odporovým vojákem smířil že charakterové úkoly nedodělám, ale budu dobrý v duelech, dokud budu body dávat chytře. V TOP15 jsem druhý v počtu prohraných duelů, lepší už je jenom huftamon (všechna čest), voják přes charisma tuším. Jenom obyčejné narvání houževnatosti naplno to nebylo, musel jsem celý build ladit, abych se dokázal vyrovnat všem soupeřům. A najednou příjde update, který mi z postavy udělá chodící XP. Kdyby to byla další série úkolů kterou nesplním? No bóže, takových je. Ale 50% oslabení postavy? Nikdy jsem se necítil o 50% silnější než ostatní.

Pomalu mi díky tomu the-west začíná lézt krkem (někteří poskočili radostí s vidinou mého brzkého konce). Každou chvilkou nějaký ohlášený nebo skrytý update předělá část hry, čili nakonec vždy vím že nic nevím.

Hráči už mají často 60 a 70 lvly, tak to by mohli zase zvednout obtížnost pracím, ne? :)
 

DeletedUser3698

Guest
Davas mne tak malo protoze se jistou mirou na redukovani tveho poskozeni podili a i ma houzevnatost. Ja ti davam 160 a to mam silu uderu 75, u koho je problem? Kdyby sis zvysil strilet tak na 220, daval by jsi me krasne, nebo pokud by jsi nemel nulovou houz. a reflexy, stacilo by ti tak 100 a nemel bych sanci. . Ano, budu brecet, je to naprosto logicke, taky by se nikomu nelibilo kdyby mu snizili strileni na 50%. :) Alespon mam o duvod vic zkoncit s touhle hrou. Jaky je umeni hrat?Narvat si vscehno do strilet, i presto ze ti to je k nicemu? Kdyz si da nekdo uhybani 200, to je v poradku, ale kdyz nekdo redukuje poskozeni, normalni to neni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nevim, na koho presne reagujes, ale tva odpoved mi prijde minimalne rozporuplna.

Davas mne tak malo protoze se jistou mirou na redukovani tveho poskozeni podili a i ma houzevnatost.... Kdyby sis zvysil strilet tak na 220, daval by jsi me krasne.
Neco sem zaspal? Od kdy se houzevnatost podili na zraneni zpusobenem strelnou zbrani?

...nebo pokud by jsi nemel nulovou houz. a reflexy, stacilo by ti tak 100 a nemel bych sanci. .
Stacilo by ti ak 100?? Prehodit 200 bodu do ref+houz by ze me udelalo prave duelanta pres ref a houz. protoze priblizne 100 bodu maji max v zebricku (svet 2). To neni mirna uprava postavy, to je totalni prekopani buildu... kdybych to udelal, tak tady ted muzu sedet a brecet, ze mi autori podelali uplne postavu.

Jaky je umeni hrat?Narvat si vscehno do strilet, i presto ze ti to je k nicemu?
No umeni to rozhodne neni, ale tebe to neodradilo: svet 2, Garvon strelba - 340.
(a kdyz se netrefis, tak ti je to platny jak mrtvymu zimnik, takze opravdu nanic)

Kdyz si da nekdo uhybani 200...
Dej si 200 bodu do uhybani a uvidis kolik praci budes moct delat. Nemluve o tom, ze vzdy existuje sance na zasah a s 0 reflexama to znamena 150-300 zraneni. To moc duelu denne nezvladnes.

kdyz nekdo redukuje poskozeni, normalni to neni.
Myslim, zetimto updatem pro spoustu lidi naopak poskozeni zvetsi, takze taky nechapu co tim chtel autor rict.
 

DeletedUser

Guest
Neco sem zaspal? Od kdy se houzevnatost podili na zraneni zpusobenem strelnou zbrani?

Od 1.17 nebo 1.18.


No umeni to rozhodne neni, ale tebe to neodradilo: svet 2, Garvon strelba - 340.
(a kdyz se netrefis, tak ti je to platny jak mrtvymu zimnik, takze opravdu nanic)

Mluví oba o S3.


Dej si 200 bodu do uhybani a uvidis kolik praci budes moct delat. Nemluve o tom, ze vzdy existuje sance na zasah a s 0 reflexama to znamena 150-300 zraneni. To moc duelu denne nezvladnes.

No jenom s ubohou půlkou jsem zvládal kolem 6ti za den - víc jsem nedělal kvůli motivaci.

(zbytek byla osobnější debata mezi Garvonem a Redbaronem)
 

DeletedUser

Guest

No to je hezky. Ja se schvalne koukal do helpu abych ze sebe nedelal debila a stejne mi to nepomohlo. To se nikdo za ty (minimalne) 3 mesice neobtezoval opravit napovedu? To uz ani nemuzete hodit na "udajnou" neschopnost novych moderatoru, nebo "lenost" nemeckych udrzbaru.

Ve svetle techto (pro me) "novych" informace sem o to vic rad, ze jim (duleantum pres ref+houz) ted stizi zivot.

No jenom s ubohou půlkou jsem zvládal kolem 6ti za den - víc jsem nedělal kvůli motivaci.
No ja mam taky zhruba tu ubohou pulku a sem rad za 2-4 (delam i prace, takze neregeneruju v hotelu zbytek dne). No je pravda ze z kazdeho je skoro 200 expu, ale to je zas o necem jinem.
Nic nemeni na fatku, ze mit 200 bodu v uhybani, tak si na rozumnych pracech neskrtnu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3698

Guest
Nevim, na koho presne reagujes, ale tva odpoved mi prijde minimalne rozporuplna.


Neco sem zaspal? Od kdy se houzevnatost podili na zraneni zpusobenem strelnou zbrani?


Stacilo by ti ak 100?? Prehodit 200 bodu do ref+houz by ze me udelalo prave duelanta pres ref a houz. protoze priblizne 100 bodu maji max v zebricku (svet 2). To neni mirna uprava postavy, to je totalni prekopani buildu... kdybych to udelal, tak tady ted muzu sedet a brecet, ze mi autori podelali uplne postavu.


No umeni to rozhodne neni, ale tebe to neodradilo: svet 2, Garvon strelba - 340.
(a kdyz se netrefis, tak ti je to platny jak mrtvymu zimnik, takze opravdu nanic)


Dej si 200 bodu do uhybani a uvidis kolik praci budes moct delat. Nemluve o tom, ze vzdy existuje sance na zasah a s 0 reflexama to znamena 150-300 zraneni. To moc duelu denne nezvladnes.


Myslim, zetimto updatem pro spoustu lidi naopak poskozeni zvetsi, takze taky nechapu co tim chtel autor rict.
1. viz zuzpd
2. nemyslim si ze je to totalni prekopani buildu, jenom z obleceni mas asi 40 reflexu a 60 schopnostnich bodu? Mezi celkovymi treba 250 to neni zase tolik.
3. viz zuzpd dodal bych, ze tam nejsem duelant
4. viz zuzupd. Pripada ti ze s reflexy mas na lvlu 60 nezanedbatelne prace? Ano, prave si kapnul na to proc jedu na reflexy a proc jsem za to oznacovan "jako ten spatny"
5. ironie

Nesmis verit napovede, podle toho se pozna duelant , ze vi co jaka schopnost dela... ze redbarone?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru