• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.21

  • Zakladatel vlákna Lord Ronnie Creager
  • Vytvořeno

Jak se vám zamlouvají změny ve verzi 1.21 ? Známkujte jako ve škole..


  • Celkový počet hlasujících
    105
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sanchez : Tak a teď mi řekni ,která z těchto zbraní je na pevnosti nejlepší?

Jelikož na pevnosti nepatří duelová zbraň ,můžeš akorát s ní využít bonus .Tak tedy?

Bič : +5 reflex - nepoužitelná schopnost na pevnosti ,tudíž k ničemu.
šroubovák : +1 manuální zručnost ,taky k ničemu
klíč : +2 stavět ,nic
Páčidlo : +3 opravy,taky nic
bumerang : 1 reflexy, nic
Vrhací nože : + 3 skrývat se , ano tady tuhle zbraň využiješ ale jen do obrany pevnosti
Zkrácená brokovnice : +3 střílet ,2 vystupování

A ted zmiňovaná trumpeta :+6 charisma - tzn do pevností ti to dá +6 vést jak do obrany tak do utoku.

Takže nejlepší zbraň na pevnost dostane kdo? No přece voják ,tak o co ti jde :D:D
 

DeletedUser

Guest
to je možný:)Já to beru komplexně,když mi jsme dostali trubku,tak pevnosti nebyly,takže jsme to nedostali jako bonus k pevnosti...zatím co dobrodruh dostane bonus k pevnosti...přitom,na klobouku,bundě a přívěšku má + 19 skrývání +/-1...což má dobrý na obranu...takže má už teď dobrý oblečení na pevnost...Jde mi o to jak vylepšují a pomáhají charakteru po celou dobu hry...dělník dostal věci dobrý na stavbu,dobrodruh na dost dobrejch prací ,duelant,aby byl nebezpečnej,a voják...vcelku nepoužitelný hadry:)


K té 1.21 dodám ještě jedno...Pevnosti měli skýtat pro města výhody....např. možnost nákupu lepších zbraní,kde to je???to,že si můžu pojmenovat sektor,to neni výhoda,to,že můžu spát 6 hodin..taky ne...chodim do práce,mě vyhovuje,že spí 8 hodin...
 

DeletedUser1363

Guest
Jet pouze na reflexy a houzevnatost je to same jako napadat delniky v prac. obleceni, to by umel kazdy i.d.i.o.t potom vyhravat duel
 

DeletedUser

Guest
a naco je tema nazor na u. 1.21 ked este to ani neni tak ako mozete mat uz nato nazor...
 

DeletedUser

Guest
Jet pouze na reflexy a houzevnatost je to same jako napadat delniky v prac. obleceni, to by umel kazdy i.d.i.o.t potom vyhravat duel

Tak tohle je opravdu názor profesionálního hráče ... :loool: :loool: A vyhrávat, když vše narveš do střílení a přesnosti, to neumí každý idi... ?
Je to úplně to samé, jen na to každý kouká jinak - jen někteří však maji tak blbý názory a ještě je tak blbě dávaj najevo ...

Navíc ať si dělníky napadá kdo chce, nic s tím neuděláme - sám to taky nemám rád, ti co to dělají jsou zřejmě srábci, ale prostě to tak chodí.
 

DeletedUser3698

Guest
Jet pouze na reflexy a houzevnatost je to same jako napadat delniky v prac. obleceni, to by umel kazdy i.d.i.o.t potom vyhravat duel
To jsi me rozesmal, pominu-li, ze jsi ze sebe udelal timto prispevkem jak se rika idi***, tak jsi s nejvetsi pravdepodobnosti radovy spise podprumerny hrac, ktery nikdy nemel zadny uspech a zavidi vsem co jsou uspesni a pise tu potom takove zvasty, aby dal najevo, ze on i pres to ze nahazel schopnosti bez rozmyslu uplne nekam do prd***, je lepsi, nez-li ti co je rozmistily dobre a jsou uspesni. Zavist je svine. ;)
 

DeletedUser

Guest
TO JE SKVELE ten ubpdate dal westu zivot. U mna 100% presiel
 

DeletedUser

Guest
Závěrem dávám za pět a výhledově počítám se zhoršením k pěti, po příchodu 1.22 (1 až 5 je moc hrubá stupnice) - ano, opouštím optimismus :cool1:
 

DeletedUser1575

Guest
to zuzupd přoč aš takový pesimismus já dal za 3 třeba tě 1,21 mile překvapí a ty změníš názor
 

DeletedUser

Guest
Teď houževnatost a reflexy snižují zranění o 100%. To změníme na 50%.

Nevím nevím, ale toto asi hodně ovlivní řadu lidí a dost citelně.
Beru chat a fórko to by mohlo být moc fajn, ale duelant co má postavu duelanta (která se podle mého celkem moc nepovedla) a hraje to právě přes tyto schopnosti dostal ránu a dost velkou.
Je jasné, že vždy bude někdo plakat, že je mu ublíženo, ale toto mě překvapilo moc.
Bohužel dal jsem za 5
 

DeletedUser

Guest
mno tak tady mate oficialni oznameni co je ve verzi 1.21:
http://forum.the-west.de/showthread.php?t=25916
...nemcina nutna, nebo tady mate strojovy preklad od google:
http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fforum.the-west.de%2Fshowthread.php%3Ft%3D25916&sl=de&tl=cs&history_state0=

Muzete zacit hodnotit od znovu, protoze o duelech tam neni ani zminka (takze to bud bude "tajna zmena", nebo se nekonna vubec) a minimalne prijemna zmena (navic) je zjednoduseni ukolu na lvl 67.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru