• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.21

  • Zakladatel vlákna Lord Ronnie Creager
  • Vytvořeno

Jak se vám zamlouvají změny ve verzi 1.21 ? Známkujte jako ve škole..


  • Celkový počet hlasujících
    105
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Fuj. Příště změní schopnosti u prací a budeme nadávat všichni :hate pc:

Docela by mě zajímalo jak je to myšleno s těmi předměty, jestli to jako když někoho sejmu tak mu to seberu a nebo to najdu během bitvy???

No sebrat asi ne! To by tam pak lidi chodili nahý :)
 

DeletedUser

Guest
no logicky bys mohl premyslet ze kdyz jim to nevezmes tak to asi najdes...
 

DeletedUser

Guest
Tak ano, odolnosti by meli byt k tomu, abys nebyl neustale v mdlobach, ale vyhravat diky nim je podivne. Snizeni alespon o tech 25% mi prijde jako dost ferove (tak jak se vyjadrili nekteri, ze by bylo zkousnutelne).
Vim jake to je byt neustale uspany, nebyval sem dualanetem vzdy. A ani ted kdyz me chytnou bez vybaveni, tak nemam prilis pekne vyhlidky na zbytek dne.

Vestirna az tak potreba neni... o tom ze se nebude pouzivat strelba/sila uderu se vi uz hodne dlouho. Neni tezke se zamyslet nad tim, k cemu pak asi budou ref+houz, kdyz maji byt primarne postaveny proti strelbe/** (jsou jen 2 rozumne moznosti - "nejak" je prumerovat, nebo vubec nepouzivat).
S presnosti predpovedi sem navic docela na stiru, protoze sem predpokladal, ze se bude pouzivat vystupovani a taktika (a vojaci by tak diky bonusu ziskali opravdu smysl, co se nazvu tyce .. resp nekde se mluvilo o omezeni tohoto bonusu, takze sem predpokladal, ze se taktika/vys* bude pouzivat).

Ostatni schopnosti maji (aslespon si to myslim) hrat podpurnou roli. Idealni duelant by "mel" vypadat tak ze ma vsechno v presnosti a v uhybani -> tim padem by nemohl delat nic jineho (rozumneho) a musel by se duely zivit.
Je to prece logicke -> nemuzes pracovat, ale ses nejlepsi na duely. Ti co to tlaci pres "podpurne" schopnosti by meli byt horsi duelanti, protoze muzou sve schopnosti vyuzivat na prace.
Uz ted kdyz se podivate na prvnich cca 50 hracu podle expu tak drtiva vetsina z nich jsou duelanti (zpusobem obzivy a ne charakterem). To nevypada jako moc vyvazene oproti ostatnim typum hry. Nejake oslabeni duelantu melo prijit uz davno, protoze aby nekdo mohl delat dobre prace a jeste pri tom byl skvely duelant mi neprijde jako moc fer.

O ostatnich stylech hrani sem se nikdy nevyjadroval, vzdy sem se tu bavil jen o duelantech. Staveci jsou uzitecni, hraci co shani penize jsou ucitecni, hrac co muzou delat lodni zvony jsou uzitecni.. spousta buildu je uzitecnejch, ale ja se tu bavim jen o duelantech a rovnocenosti buildu pres odolnosti a uhybani.

Pointa - co se tady celou dobu snazi rict: duelant pres odolnosti a pres uhybani by nemel byt rovnoceny, protoze ten co jede pres odolnosti muze delat dobre prace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Davas mne tak malo protoze se jistou mirou na redukovani tveho poskozeni podili a i ma houzevnatost. Ja ti davam 160 a to mam silu uderu 75, u koho je problem? Kdyby sis zvysil strilet tak na 220, daval by jsi me krasne, nebo pokud by jsi nemel nulovou houz. a reflexy, stacilo by ti tak 100 a nemel bych sanci. . Ano, budu brecet, je to naprosto logicke, taky by se nikomu nelibilo kdyby mu snizili strileni na 50%. :) Alespon mam o duvod vic zkoncit s touhle hrou. Jaky je umeni hrat?Narvat si vscehno do strilet, i presto ze ti to je k nicemu? Kdyz si da nekdo uhybani 200, to je v poradku, ale kdyz nekdo redukuje poskozeni, normalni to neni.

garvone ty tu kritizujes lidi co si davaj vsecko do strilet.... ale proc ses teda na s2 druhej nejlepsi ve strelbe a mas 230strilet???:ehm: to trochu nechapu....
 

DeletedUser3698

Guest
Mam 320 strilet. Jestli sis nevsim, tak se tu bavime o duelantech a ne o lidech zamerenych pouze na prace co nedueluji. A pokud by jsi cetl tohle tema, vsiml by sis, ze uz jsem na to jeddou odpovidal.
 

DeletedUser

Guest
hodnotit update ktory tu ešte ani neni je priskoro sice vieme približne ake veci nas čakaju ale predsa je lepšie si najprv tieto veci vidiet ich v hre ako ich hodnotit len kym o nich počujeme
 

DeletedUser

Guest
Neviem či to tu bolo,ale na bete je verzia 1.21.
Ak to tu bolo tak pardón. :sorry:
 

DeletedUser

Guest
Jako duelant a hráč bych se tedy taky vyjádřil k oněm 50%.

Souhlasím se Zuzupd, že je to prostě moc, chápu, že chtějí jít o nějaké procento dolů, v rámci jakéhosi vyladění. Ano, duely teď budou vypadat asi jinak, ale co je asi hlavní, je různorodost, která dostane na frak. Protože při snížení na 50% lidi budou vyhledávat buildy jen přes charisma a střelbu. Prostě se udělá jeden-dva univerzální buildy a všichni noví hráči je budou hrát. Však na fóru vidím jen nové příspěvky, ketré zní: ahoj, který je nejlepší build, nebo jak hrát za vojáka. To opravdu chcete, aby se tady pohybovali stejné postavy?!

Hlavně ze 100% na 50% je nesystémové a za tři updaty zjistí, že se hráči tomu přizpůsobili a hrají jen podle určitého vzorce. Každý jsme začínali za stejných podmínek, tak proč je tak razantně měnit?!!!!!!
 

DeletedUser1575

Guest
ale to jen prostě na tobě jak si postavu vyladíš já jdu k vuli pracem vše přes charisma a zručnost a do překopání postavy se mi již nechce investovat jak chceš jinak naspořit na vyšším levlu na super zbran na pevnosti myslím tím přesnou vinchestrovku 15 400 a přecizní 6kolt 7 250 na duely.A dotoho jestli máte pevnosti ješte přispíváš do pokladny hledáš předměty.Ano jakmile budou zavedené zkušenosti za boje o pevnosti pak se ti vyplatí dát vše bud do obraných nebo utočných schopností které jsou k vedení boje o pevnosti nezbytné neplnit ukoly ani práce a chodit pomáhat bud do obrany nebo do utoku.A ne furt na foru vyzvídat jaký je nejlepší voják nebo dobrodruch atdd.
 

DeletedUser

Guest
ale to jen prostě na tobě jak si postavu vyladíš já jdu k vuli pracem vše přes charisma a zručnost a do překopání postavy se mi již nechce investovat jak chceš jinak naspořit na vyšším levlu na super zbran na pevnosti myslím tím přesnou vinchestrovku 15 400 a přecizní 6kolt 7 250 na duely.A dotoho jestli máte pevnosti ješte přispíváš do pokladny hledáš předměty.Ano jakmile budou zavedené zkušenosti za boje o pevnosti pak se ti vyplatí dát vše bud do obraných nebo utočných schopností které jsou k vedení boje o pevnosti nezbytné neplnit ukoly ani práce a chodit pomáhat bud do obrany nebo do utoku.A ne furt na foru vyzvídat jaký je nejlepší voják nebo dobrodruch atdd.


Ano, záleží to na Tobě, jak si postavu vyladíš, ale jak souvisí Tvůj příspěvek s updatem? :sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Tak já Vám něco povím...ať klidně dostanu Ban...Ty lidi vůbec nevědí...
Zeptal sem se,proč ty bonusy budou dostávat všichni jen né vojáci co se týče bitev o pevnost...hahaha
odpověděli mi,že já jako voják už mám zdraví a taktiku,že to mi na pevnost stačí,že ostatní nemají nic...


Pro bitvu o pevnost je důležitých 5 schopností.

Schopnost vedení se používá při střelbě a také při uhýbání.
Schopnost přesnost se užívá pouze při střílení.
Schopnost uhýbání se používá pouze při pokusu uhnout zásahu.
Schopnost skrývat se se používá, když se obránce snaží střílet nebo uhnout zásahu.
Schopnost vytrvalost se používá, když se útočník snaží střílet nebo uhnout zásahu.

"já tam taktiku nevidím...."tak kde ji použiju,Nejlepší bonusy dostaly a dostávají dobrodruzi,nepotřebují město na odpočinek,takže nemusí být členy,nemůžou být duelováni,oblečení?dobrodruzi mají takové bonusy,že já jako voják sem plíva,až tedy na boty,které dostanu za úkol asi za 20 úrovní,až budu moci dělat ty práce co tam mám...Jako,když si vezmete naší uniformu a kabát dobrodruha...ubohý hadr ve srovnání...Tak jako nevim,kdy budou dávat bonusy aby to nějak kompenzovali,každej kdo tu začal na světě 1,věděl jaký dostane bonusy k charakteru...jen o tom co později dostane za věci nevěděl nic....!!!!


Tak milí vojáci,vy máte o 5 bodů života navíc a taktiku,takže si tu pevnost užijeme!!!

Když si dobrodruh nasadí svoje hadry tak má skrývání o 19 vyžší:)takže bonusy nepotřebuje...kdo to jakživ viděl,aby voják byl v boji horší než dobrodruh,nebo voják...je to bitva,tak by bonusy měli dostat vojáci...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
to carcharias to byla reakce na tvuj příspěvek nad tím mím

a na sanchezuv:
máš pravdu dobrodruzi to tu mají nejlehčí ve všem práce ukoly oblečení pokud to vhodně skombinují i ze zbraní je velmi těžké takového dobrodruha porazit.
ano mělo se postupovat více systematicky ne jako v seriových ukolech kde na tom byl nejlíp dobrodruh co se týká peněz tak expů.zde měl být na posledním místě a to od 1-4
dělník voják duletant dobrodruh ve zvýhodnění.
Asi je hlavní programátor taky dobrodruh a nemá rád vojáky
 

DeletedUser

Guest
2Herman: Já vím, že jsi reagoval na můj příspěvek, ale ten můj se hlavně týkal, té změny, kterou snad chtějí udělat a to, že houž+ref. budou mít jen 50% účinnosti v duelech oproti stávající situaci. A tak už nebude tak výhodné do těchto schopností cpát body a tím tedy začne hon na jiné "zaručené" buildy. A časem se může zase stát, že sáhnou do systému, protože někdo našel styl, který je silnější.
 

DeletedUser

Guest
Spíše mám pocit ,že moderátoři si zase něco vymysleli, aby se pobavili .

Ale jako oznámení to beru doslovně ,takže si to někde uložím,kdyby se něco náhodou změnilo :)
 

DeletedUser

Guest
To máte tak...

asi sem hloupej...asi:)možná jo...

Takže jedná se o bitvy o pevnost?Je to tak?kdo by na to měl mít nejlepší bonus?Jsem vážně hlupák...protože já si myslím,že voják...když si to vezmete podle charakterových zbraní co jsme dostali...

dobrodruh...bič,dělník: šroubovák,klíč,páčidlo,duelant:nože,bumerang,uřízlou brokovnici,voják...trumpetu...všichni pryč,nebo Vám ublížim :)

No tak ohledně toho zdraví...to si povíme potom,co dostane zbytek za vylepšení:),
To zdraví má voják od začátku,takže teď nic nedostanem:)super:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru