• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22 - úprava duelů

Myslíte si, že úprava zmíněných schopností je potřebná?

  • Ano, tato změna je potřebná pro vybalancování hry

    Hlasy: 108 32,9%
  • Ano i NE, souhlasím že je změna potřebná, avšak 50% je příliš

    Hlasy: 82 25,0%
  • Ne, tato změna je nefér vůči duelantům zaměřených na zmíněné schopnosti, zničí duelování

    Hlasy: 108 32,9%
  • Nemohu se rozhodnout, netýká se mne to - nikdo mne nedueluje/nikoho nedueluji

    Hlasy: 30 9,1%

  • Celkový počet hlasujících
    328
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A jeje, mohl by ses podívat na co jsem reagoval ;)
Tak růžové to neni? Hrál sem modrou dobrodružku a modrého duelanta (dobrodružku sem řezal vystupkem a uhejbáním, duelanta houžkou a reflexy), kupodivu to šlo docela v pohodě. Na vypsané práce sem chodíval v duelovém, až na nevypsané práce sem se musel převlékat (domy pro panenky, okrádání, dostavníky). Ale že de o to, jak dáváš ostatní body, je snad jasné, ne? :)
A až zjistíš na co jsem reagoval, DrLizard začal na S5 jako stavitel a přeházel se na chladného vojáka, sám říká že to nebyl nejlepší postup, kdyby to dával, jinak mohl být první a ne druhý (diskostu dělal to samé, než přestal hrát tak byl druhý). Štika na S4 je myslím stále první s velkým náskokem, ten jel přes pastě, střílení a pak to ladil na duely.
 

DeletedUser

Guest
Jo taak konecne chapu tu ironii. :)
Nicmene mi modrak jako univerzalni recept na vitezstvi neprijde. Ja hraju modrou dobrodruzku a strili to celkem pekne, ale hraci zamereny jen na taktiku, nebo na vystupovani jsou pro me docela problem. V tomhle se modrakovi podle me muze zlutak vyrovnat. V utoku ti to u te dobrodruzky asi tolik neprislo, kdyz jsi rval vystupovani, ale kdyby te napadnul nejakej duelant se 100-kovym vystupovanim, tak by to pro tebe bylo podle mych zkusenosti hodne neprijemne. Kor s tim nizkym poctem zivotu, ktery budes mit, kdyz nedas nic do cervene. Jinak ja jsem zatim level 70 a abych zustal jakztakz bojeschopny, tak pro me pripadaji v uvahu jen vykradani hrobu, vlci a Grizzly. S tema ostatnima schopnostma to je jasne a neni. :) Pro me treba bylo dosti neprijemne zjisteni jak ta ktera schopnost funguje a na radu musel prijit saman.
S tema umistenima v zebricku to je hlavne o case. Me se s vojakem nechtelo obetovavat charakterove ukoly a proto v zebricku nebudu nikdy vysoko. Mozna ze budu pak "nefer" vstoupat vzhuru rychleji nez ostatni, ale na vrchol jiz nejspise nedosahnu. V tomhle ma velkou vyhodu duelant a dobrodruh, ktery maji charakterove questy nejlehci a nemusi delat skoro zadne ustupky ve svem duelantskem rustu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
změny během hry

Nelíbí se mi takto zásadní změny během hry.
Já například už 10 lvl. dávam body do reflexů a houževnatosti (ne všechny)....a proč ??
Protože tyto dvě schopnosti mj. potřebuju, abych dosáhl na nové práce (přeprava munice...) a abych se ubránil při duelech a tím vlastně zabiju dvě mouchy jednou ranou a pokud bych tyto schopnosti měl jenom pro práci vyplatilo by se mi dávat body do střelby vystupování nebo taktiky a bál bych se, kdy by to s těmito schopnostmi dopadlo stejně jako s houževnatostí a reflexy.
Takže nesohlasím s takovýmto zásahem do hry a s podobnými zásahy, které by změnili hru do takové míry,že by to znevýhodňovalo ostatní hráče.
 

DeletedUser

Guest
Divej ja bych byl rpo nemusí to byt zzrovna 50 treba jen 75 ale 100% je moc to je hrozny kdyz nekdo dueluje s levlem o 10 lvlu vyssí nema na sobe nic a ty mu davas jen za 10
 

DeletedUser

Guest
Já se snížení nesouhlasím.

Sjaro : těch 140% je už dávno pryč.Dříve když jsem měl 1:1 tak jsem si ani neškrtl.Ted stačí 110% uderu střelby vůči jeho odporu a už ubíráš průměr zbraně.

ale pozor ja som mal na mysli plnu dmg..nie priemer zbrane


ale k veci ako som si konecne overil a na pripomenutie nezabudajte ze NEJDE o navrh znizenia odolnosti relfexov a huzevnatosti ale o aplikovanie MINIMALNEJ HRANICI POSKODENIA
 

DeletedUser

Guest
Protože jsem to nikde nevyčetl, tak mám dotaz.
Vzhledem k novému systému duelů v rámci nového update, bude pro duelanty (ne všechny) potřebná změna schopností a atributů.
To se bude řešit nějak jednorázově, že si duelanti i jiní hráči budou moci v určitém časovém rozmezí změnit jednorázově schopnosti a atributy?
Nebo bude všem hráčům podle lvl přidělen určitý obnos na šamana?
Nebo jak se zajistí, aby tu určitá skupina hráčů nebyla znevýhodněna, když dávali své bodíky do určitých schopností, dle původních pravidel?
 

DeletedUser

Guest
Protože jsem to nikde nevyčetl, tak mám dotaz.
Vzhledem k novému systému duelů v rámci nového update, bude pro duelanty (ne všechny) potřebná změna schopností a atributů.
To se bude řešit nějak jednorázově, že si duelanti i jiní hráči budou moci v určitém časovém rozmezí změnit jednorázově schopnosti a atributy?
Nebo bude všem hráčům podle lvl přidělen určitý obnos na šamana?
Nebo jak se zajistí, aby tu určitá skupina hráčů nebyla znevýhodněna, když dávali své bodíky do určitých schopností, dle původních pravidel?

Já si myslím že nic nedostaneš.Budeš si muset na to vydělat aby jsi si to u šamana vyčenžoval.
Jen aby se pak za půl roku nestalo to že někdo z vývojářů řekne to byla ale chyba a budeme dělat nový update na opravu tohoto updatu.
I to se může stát a klidně bych tomu i věřil.
Snad je třeba nenapadne že by třeba zrušili chladné zbraně protože v duelu na divokém západě se asi těžko duelovalo z loveckým nožem proti střelné zbrani to by ten chlaďák byl mrtvej natotata.Jistě chápete mojí ironickou poznámku.
 

DeletedUser

Guest
Já jako stavitel si i přes to že mě hráči duelují si myslím že je to úplná blbost, ti co mají dobře rozehrané postavy na duel, jinak jsem tady napsal kdo a jak hlasuje ;)

Ano- Stavitelé
Ano i Ne- Dobrodruzi (nezaměřené na duel)
Ne- Vojáci a duelanti
 

DeletedUser

Guest
Protože jsem to nikde nevyčetl, tak mám dotaz.
Vzhledem k novému systému duelů v rámci nového update, bude pro duelanty (ne všechny) potřebná změna schopností a atributů.
To se bude řešit nějak jednorázově, že si duelanti i jiní hráči budou moci v určitém časovém rozmezí změnit jednorázově schopnosti a atributy?
Nebo bude všem hráčům podle lvl přidělen určitý obnos na šamana?
Nebo jak se zajistí, aby tu určitá skupina hráčů nebyla znevýhodněna, když dávali své bodíky do určitých schopností, dle původních pravidel?

Z mých zahraničních zdrojů jsem se dozvěděl ,že se jedná o tom ,že schopnosti reflexy a houževnatost budou vynulovány a ty si ty body můžeš přidělit znovu.Ale je to jen v rámci debaty.nikdo neví jak to přesně bude.
 

DeletedUser

Guest
Já jako stavitel si i přes to že mě hráči duelují si myslím že je to úplná blbost, ti co mají dobře rozehrané postavy na duel, jinak jsem tady napsal kdo a jak hlasuje ;)

Ano- Stavitelé
Ano i Ne- Dobrodruzi (nezaměřené na duel)
Ne- Vojáci a duelanti

to sou jen dohady.... :) je i dost lidi (jako treba ja) co hraji vsecky tyhle postavy....
samozrejme sem dal NE protoze zmizli dalsi build :(
 

DeletedUser

Guest
(...) jinak jsem tady napsal kdo a jak hlasuje ;)
Ano- Stavitelé
Ano i Ne- Dobrodruzi (nezaměřené na duel)
Ne- Vojáci a duelanti
No já třeba, ač duelant, oportunisticky hlasoval Ano, nemám v reflexech a houževnatosti ani jeden bod :sugar sugar: Ale jinak platí co jsem psal výš.

Z mých zahraničních zdrojů jsem se dozvěděl ,že se jedná o tom ,že schopnosti reflexy a houževnatost budou vynulovány a ty si ty body můžeš přidělit znovu.Ale je to jen v rámci debaty.nikdo neví jak to přesně bude.
Tak to já chci vynulovat střelbu, ze stejného důvodu - mám ji zbytečně vysoko právě jen kvůli reflexům ostatních.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Připadá mi to, jako kdybychom hráli mariáš a najednou začali uvažovat, že je nespravedlivé, že trumfy berou vše.... Nechme to tak, jak je hra už zavedená.
 

DeletedUser

Guest
je este nieco ine v update ???

ja by som sa chcel zase spytat ci bude okrem upravy duelov este niaky iny update ???? taky chat v boji o pevnoost by som teda uz rad uvital..... dik
 

DeletedUser3742

Guest
Prostě prémium na vojáka je fakt vyrovnaný napadne každého snad :-) miluju ty vaše matematické rovnice ztoho fakt nemůžu klucii :-D
 

DeletedUser

Guest
Following feedback from the community we have decided to change the damage cap from 50% to 25%.


Tak to já chci vynulovat střelbu, ze stejného důvodu - mám ji zbytečně vysoko právě jen kvůli reflexům ostatních.

Tak ono to bylo nahoděné jen tak mezi řeči ,takže není nic jistého.A navíc si myslím že tomu ani tak nebude , protože na betě už je chvíli premium vynulovat všechny schopnosti za 20 nugetu .O čem si myslím ,že to tak udělali schválně."nelibí se ti odpor? Kup si nugety!"
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jsem dobrodruh a tento charakter jsem si vybral dobrovolně a dobrovolně si dávám body kam se mi to hodí.
Tak proč omezovat ostatní charaktery jen proto že si dávají body kam se jim to hodí.
 

DeletedUser

Guest
Vůbec s tím nesouhlasím...
Duely, co jsem si zatím každý den dával mi nijak nudné nepřipadaly. K tomu Houževnatost a Reflexy zmenšovaly maximální damage a po tomto updatu bude poškození upuštěna uzda o celou polovinu. Když už se tak vývojáři rozhodli, tak ať zvětší max. život .
 

DeletedUser6123

Guest
Vůbec s tím nesouhlasím...
Duely, co jsem si zatím každý den dával mi nijak nudné nepřipadaly. K tomu Houževnatost a Reflexy zmenšovaly maximální damage a po tomto updatu bude poškození upuštěna uzda o celou polovinu. Když už se tak vývojáři rozhodli, tak ať zvětší max. život .

Tak to zvíšení životů je velice dobrý nápad ale jinak mně to nevadí ja jsem to nikdy neviužíval.
 

DeletedUser

Guest
Pokud je to tak a za 20 nugetů si vynuluješ všechny schopnosti je jasné že InnoGames přešlo na tržní politiku dříve jsme sice taky platili prémia ... ale nikdy to neudělali " naschvál " v průběhu hry tak aby hráč který bude chtít pokračovat byl nucen zaplatit až doteď to byla pouze herní optimalizace kterou si hráč mohl nebo nemusel zakoupit nyní například top 5 duelant zaměřený na houževnatost a reflexi nezahodí svoje postavení a bude muset zaplatit ( nebo půjde v žebříčku dolů ) ...


Nebudeme se tu hašteřit o Inno protože to zavání rebélií a tím i banem po kterém netoužím ale takhle to na mě působí a nepochybně nebudu sám ;)
 

DeletedUser

Guest
S tím jednoznačně souhlasím. Já taky dueluju, ale kvůli tomuto fóru o snižování účinnosti reflexů a houževnatosti v duelu, jsem si přehodil všechny svoje vlastnosti do střílet a přesnosti. A poté jsem si schválně vybral v žebříčku hráče, kterej měl všechno v reflexech. A zdá se mi že toto snižování účinnosti je úplně na nic. Vzal jsem si přesnou předovku (24-36) a dal jsem mu damage 142. Takže jestli se mi to jenom zdálo, tak jsem asi jedinej kdo si myslí že je ten update NA H***O.:mad talking::mad talking::mad talking::mad talking:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru