• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22 - úprava duelů

Myslíte si, že úprava zmíněných schopností je potřebná?

  • Ano, tato změna je potřebná pro vybalancování hry

    Hlasy: 108 32,9%
  • Ano i NE, souhlasím že je změna potřebná, avšak 50% je příliš

    Hlasy: 82 25,0%
  • Ne, tato změna je nefér vůči duelantům zaměřených na zmíněné schopnosti, zničí duelování

    Hlasy: 108 32,9%
  • Nemohu se rozhodnout, netýká se mne to - nikdo mne nedueluje/nikoho nedueluji

    Hlasy: 30 9,1%

  • Celkový počet hlasujících
    328
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nesuhlasim s tym aby to zaviedli.. kopu hracou minulo vsetky svoje uspori na prehodenie schopnosti do huzevnatosti a vyrobcovia to teraz obmedzia a hraci co si prehadzovali scjopnosti budu uz uplne odpisany...
 

DeletedUser

Guest
Nesuhlasim s tym aby to zaviedli.. kopu hracou minulo vsetky svoje uspori na prehodenie schopnosti do huzevnatosti a vyrobcovia to teraz obmedzia a hraci co si prehadzovali scjopnosti budu uz uplne odpisany...

To sotva. Duelanti a vojáci si párkrát zaduelujou a maji peněz víc než dost. A práce který jsou spojený s houževnatostí a s reflexy, jsou na peníze více než dostačující. Takže kdyby ty dával třeba osm hodin denně, tak by si mohl opět přehodit schponosti. Tak nevim co tady zkoušíš.
 

DeletedUser

Guest
To sotva. Duelanti a vojáci si párkrát zaduelujou a maji peněz víc než dost. A práce který jsou spojený s houževnatostí a s reflexy, jsou na peníze více než dostačující. Takže kdyby ty dával třeba osm hodin denně, tak by si mohl opět přehodit schponosti. Tak nevim co tady zkoušíš.


Popravdě řečeno ... pokud máš dojem že kvalitní duelant či voják párkrát zadueluje a má vyhráno tak jseš na omylu právě že kvalitní duelant či voják musí duelovat stejně kvalitní hráče a ti jenom sotva budou nosit 1000$ a více v kapse ... to zaprvé a zadruhé na přeházení skillů pomocí $ tzn běžné herní měny je zapotřebí čas ( aby se to neprodražilo ) protože s každým přehozeným skillem či atributem vzrůstá cena a každý den opět zase klesá ... tzn že budou například celí měsíc přehazovat a vleze to do peněz řádově tísíců až desetitisíců dolarů ...
 

DeletedUser

Guest
To sotva. Duelanti a vojáci si párkrát zaduelujou a maji peněz víc než dost. A práce který jsou spojený s houževnatostí a s reflexy, jsou na peníze více než dostačující. Takže kdyby ty dával třeba osm hodin denně, tak by si mohl opět přehodit schponosti. Tak nevim co tady zkoušíš.

To by mne zajímalo, na kterém světě dueluješ. Když na 6. dueluju pouze duelanty a vojáky, tak to s těmi výdělky není žádná sláva.
 

DeletedUser

Guest
Na světě 5 dueluji neustále nějaké stavitele a za den si vydělám i s prácema cca 1200$. A než si o mě začnete myslet že jsem srab co útočí na dělníky, tak já sám jsem taky stavitel. Občas na mě jde taky několik útoků od duelantů, ale skoro vždy to vyhraju. A potom si vydělám dost peněz.

Zrovna teď jsem zdueloval stavitele kterej měl u sebe 3692$. Takže já si fakt myslím že když si najdeš někoho kdo je chodící banka, tak ho dvakrátzdueluješ a máš dost na předělání schopností.:devil::devil::devil:.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Erneute Änderung im Duellsystem (Zähigkeit und Reflex beeinflussen den Schaden nun mit 75% anstatt mit 100%)
tohle je z nemeckeho fora,zda se ze to bude snizene jen o 25%jestli tomu dobre rozumim
 

DeletedUser

Guest
Mě je to jedno. Já nemám v houževnatosti a reflexech ani jeden bod, a všechno mám v přesnosti a ve střílení. Od té doby skoro furt vyhrávám duely. A vybýrám si schválně hráče, kteří mají vysoké reflexy. Pravda je, že ti kteří mají vysoké reflexy teď tedy asi budou v háji protože se stanou terčem mích duelů(mimochodem každodeních) ve kterých je o ty peníze na práci připravým. Takže když si to tak vezmu, tak mi tenhle update ještě pomůže. Pokud se ale nezavede tak mě to bude jedno ještě víc než je mi to teď. Ale přesto jsem dal v anketě NE. Prostě pokud se ten update zavede, tak moje útoky naberou na intensitě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mě je to jedno. Já nemám v houževnatosti a ...


No kombinace přesnost a střílení je good jenom bych se tě zeptal kolik jsi toho postavil když ter stavitele (jinak bych se neodvolával na to že jseš " taky " stavitel )... a k tomu že musíš najít chodící banku ... to vyprávěj duelantům na topkovejch místech ( cca do top 100 ) který už na věčinu těch hlupáků co nosí takovejhle obnos u sebe nemůžou kvůli duelovímu levlu ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všechny ty lamy co si pak myslí že jsem snadný terč, tak potom opravdu tvrdě narazí, protože mám všechno v přesnosti a ve střílení. Již jsem vyhrál 158 duelů a jenom 16 duelů jsem prohrál. Proto neustále zvyšuji přesnost a střílení. A abych odpověděl na tvou otázku co jsem postavil, tak maximálně telgrafní sloup při práci:-). Jinak dueluji denně. Jednou dostal voják ode mě damage 253. Pak mě neustále bombardoval telegramy, kde mě nařkl nehorázným srabem a že na mě pošle lidi ze svýho města, ale to, že mě napadal on, to už jaksi nezdůraznil a štvali ho ty prohry. Takže když na mě jde duel kterej prohraju, tak tomu hráči pošlu gratulační zprávu. Takže jak říkám pokud investuješ dobře do duelových vlastností, tak ti může bejt tenhle update úplně u zadku. Jenom ti to pomůže. Stejně jako mě :evil: :loool:

Takže když si na mě pak stěžuje voják, kterýho štve že ho dueluju, tak se jenom směju. On je voják, a já stavitel. Porazil jsem dokonce i hráče s nejvyšší taktikou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No jasný no pokud investuješ POUZE do těhle dvou pak seš téměř neporazitelnej ale dá se to i s vystupováním pak teda je jedinej problém že taktika to trošku kazí ;) ...

Jináč práce sou pak dost na p*d ...
 

DeletedUser

Guest
No jasný no pokud investuješ POUZE do těhle dvou pak seš téměř neporazitelnej ale dá se to i s vystupováním pak teda je jedinej problém že taktika to trošku kazí ;) ...

Jináč práce sou pak dost na p*d ...

Nesjou na prd. Když si vezmeš takový přepadání dostavníku nebo vlaků. To jsou nejlepší práce ve hře na zkušenosti.:evil::evil::evil:
 

DeletedUser

Guest
No ale třeba na přesnost což je jedna polovina tvejch skillů ( jak tvrdíš ) není jedná práce tzn že využiješ jenom 50% skillů takhle jsem to myslel ;)
 

DeletedUser

Guest
ono je to fuk o čem se tu bavíme, protože stejně reflexy a houževnatost již teď nefungují jak mají

podle objektivních měření během dohodnutých duelů dává poškození i nižší střelba/síla úderu, než aktuální reflexy/houževnatost soupeře
 

DeletedUser

Guest
ono je to fuk o čem se tu bavíme, protože stejně reflexy a houževnatost již teď nefungují jak mají

podle objektivních měření během dohodnutých duelů dává poškození i nižší střelba/síla úderu, než aktuální reflexy/houževnatost soupeře

To nevím odzkoušené to nemám ... sice pár bodíků tam na s2 a s1 mam ale jinak neinvestuju do houževnatosti/reflexů takže mě update zase až tolik nezasáhne ...

Každopádně kdybys měl chvku a mohl nascreenovat výsledek duelů + připsat jak to je s těmi skilly tak by ti určitě bylo hodně lidí na fórko vděčno ;) minimálně já určitě ...
 

DeletedUser

Guest
To nevím odzkoušené to nemám ... sice pár bodíků tam na s2 a s1 mam ale jinak neinvestuju do houževnatosti/reflexů takže mě update zase až tolik nezasáhne ...

Každopádně kdybys měl chvku a mohl nascreenovat výsledek duelů + připsat jak to je s těmi skilly tak by ti určitě bylo hodně lidí na fórko vděčno ;) minimálně já určitě ...

to už nenascreenuju, to už je pryč

ale v zásadě síla úderu 30, pěst 3 proti houževnatosti 41 dává při zásahu průměrně 3 životy poškození

zkušenost má a několika hráčů je taková, že houževnatost a reflexy nemají smysl, nebo ho mají při určité koexistenci obou dovedností na vyšší úrovni, např. 100+100
 

DeletedUser

Guest
Mě ten update taky nezasáhne. Jenom mi to pomůže. Takže jsem dal ano s výhradami. A je mi líto těch dělníků, ketří se po jednom duelu se mno dostanou do bezvědomí. Jenom bych se chtěl zeptat supporterů jestli neví jak to bude, když v houževnatosti a reflexech nebude mít ani bod. Jak se u něj ten update projeví?
 

DeletedUser

Guest
Takže změna se spustí 7.10., ještě to trochu upravili.
Pořád ještě nevím, jak umožní hráčům popřehazovat ty schopnosti a atributy.
 

DeletedUser

Guest
A jak to bude s těma, co nemají v reflexech/houževnatosti nemají ani bod?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru