• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22 - úprava duelů

Myslíte si, že úprava zmíněných schopností je potřebná?

  • Ano, tato změna je potřebná pro vybalancování hry

    Hlasy: 108 32,9%
  • Ano i NE, souhlasím že je změna potřebná, avšak 50% je příliš

    Hlasy: 82 25,0%
  • Ne, tato změna je nefér vůči duelantům zaměřených na zmíněné schopnosti, zničí duelování

    Hlasy: 108 32,9%
  • Nemohu se rozhodnout, netýká se mne to - nikdo mne nedueluje/nikoho nedueluji

    Hlasy: 30 9,1%

  • Celkový počet hlasujících
    328
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Toto vlákno neslouží pro porovnávání taktik pro duely, ale vyjádření názoru na update, kdy byla snížená účinnost o 25% zmiňovaných schopností. Prosím, aby jste toto respektovali, děkuji
 

DeletedUser

Guest
Stále se mi nedostává odpovědi, jak se projeví snížení účinosti reflexů a houževnatosti u těch, kteří nemají v těchto schopnostech ani bod.
 

DeletedUser

Guest
Neví se ještě v jakým updatu bude změna charakterových vlastností? Esi se teda na S7 vyplatí bejt greenhorn a počkat či nikoliv.

Myslím, že téma je o úpravě duelů.

Norbi001: Přímo nijak. Ale budeš o něco lepší v duelech proti hráčům, co mají body v houževnatosti..
 

DeletedUser

Guest
Stále se mi nedostává odpovědi, jak se projeví snížení účinosti reflexů a houževnatosti u těch, kteří nemají v těchto schopnostech ani bod.

Jak zjišťuju tady v té hře se člověk asi málokdy (nebo že by nikdy?) dočká odpovědi od někoho, kdo je součástí téhle vykutálené hry.
Já už se ptal na jednu věc asi 5x a vysledek - 00 pr...nic.
 

Deleted User - 31870

Guest
to bude nejspíše tím, že na otázku zatím nikdo neví odpověď.. :( jinak bychom vám samozřejmě rádi odpovídali ;)
 

DeletedUser

Guest
to bude nejspíše tím, že na otázku zatím nikdo neví odpověď.. :( jinak bychom vám samozřejmě rádi odpovídali ;)

Hmmm, chápu, že za to nemůžete.
Ale o to je to smutnější, že se spustí nová verze a MODi nevědí co odpovědět.
Kdepak udělali soudruzi z NDR chybu?
 

DeletedUser

Guest
jo... to říkáš fakt brzo :ehm:
jestli sis nevšim, tak update už proběhl...:ups ha:
ale je dobře, že to nesnížili o těch 50%... to by pak bylo na nic :eww:

Mně to připadá na nic i tak.
Připadám si jako atlet, který trénuje vrh koulí - chodí do posilovny, zvedá váhu, furt mrská koulí do dálky...pak přijede na závody, někdo mu poklepe po rameni a říká: "ta koule ti jde to jo, ale běží se 110 překážky..."
 

DeletedUser

Guest
Mně to připadá na nic i tak.
Připadám si jako atlet, který trénuje vrh koulí - chodí do posilovny, zvedá váhu, furt mrská koulí do dálky...pak přijede na závody, někdo mu poklepe po rameni a říká: "ta koule ti jde to jo, ale běží se 110 překážky..."

víš jak by ti to mělo připadat?

Připadám si jako atlet, který trénuje vrh koulí - chodí do posilovny, zvedá váhu, furt mrská koulí do dálky...pak přijede na závody, někdo mu poklepe po rameni a říká: "ta koule ti jde to jo, ale háže se oštěpem do dálky...":loool::loool::loool:

ono to jen zmenšilo účinek... pořád díky tomu můžeš vyhrávat :yes:
 

DeletedUser

Guest
presne tak, suhlasim so sawwwerom, kedze to redukoli nie o 50% ale o 25%, tak to zvyhodnilo hracov co tam nedavaju body a hracov ktory tam davaju vsetky body spravilo porazitelnymi, no zaroven to neni pre nich likvidacne.
 

DeletedUser

Guest
Já už bych tady to téma zamkl když už udpadate 1.22 dávno proběhl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru