• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.32

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8989

Guest
I mě se zdá že světy CZ a možná i jiné trochu odflákli a trochu urychlili ještě tedkon mám nějaké Úspěchy v němčině ale můžeme být rádi aspon za nějakou změni a oživení hry .. ale přece jenom tuto hru hraji na CZ světě 2 od začátku a velká změna byla když přibili bitvy o pevnosti chtělo by to další takovou razantní změnu !
 

DeletedUser

Guest
super...ešte mi vysvetlite kde zoberiem tie pecky alebo nakupim...
 

DeletedUser14168

Guest
Neuvažuje Inno, že by na starší světy umístili možnost usmíření Waupeeho dědečka?
Když přeházíte cca 100 bodů kvůli změně postavy, která by mohla porazit úkolové NPC, tak potom vám nezbyde nic, než čekat víc jak 3 měsíce, aby se náklady vrátily na nulu a dalo se s tím něco dělat. Dynamičnosti hry to rozhodně nepřispívá, já sám jsem z toho dost otrávený.

Je známé, že ze starších světů odchází hráči, starší světy nemají "vymoženosti" mladších světů. Mnohé hráče nebaví absolvovat znova šplhání po levelech a plnění úkolů, které už jednou splnili, hraní je přestává bavit třeba i pro nedostatky viz výše. Škoda, že není možnost přejít ze světa na jiný, hlavně ze staršího na mladší (Buffalo a pod.), myslím tím s kompletním inventářem, úrovní avatara a vykonanými úkoly. Vezmeme-li v úvahu, že mapy jsou asi pro každý svět stejný (poloha měst stejná), rozmístění pracovních činností, tak by se tímto krokem mohl naplnit jeden svět hráči přibližně stejné úrovně a prostředí patřičně oživit. Takhle by se mohli hráči z jednoho města domluvit a přestěhovat si ho jinam - do herně novějšího prostředí.

Staré světy by postupně zanikly a na nových byste měli skalní hráče, které hra roky baví a nemuseli by řešit otázku, zda má smysl pokračovat ve hře ve starším už ne tolik podporovaným prostředí. Já sám bych takovou příležitost využil. Vždyť i v dobách dobývání Západu se lidé stěhovali, v novém prostředí dostávali nové příležitosti. Ne každého baví mít po serverech plno postav.
 

DeletedUser1318

Guest
Ta ocenění jsou fakt špičková.
Teď jsem zase dostal perlu:
Získaný úspěch 'Recyklační zázrak'.
Skvěle to vystihuje atmosféru divokého západu...
 

DeletedUser1318

Guest
...jinak se zdá, že byl změněn úkol Naděje umírá poslední...v závěru si na betě můžete vybrat jako odměnu buď bednu, nebo kalhoty George Crooka (svítící vojenské)

Doplnim, ze vyvojari pridali nejaku kompenzaciu pre hracov, ktory uz dokoncili tuto seriu. Neprezradili vsak kde ju najst, takze skusajte (zatial vsak iba beta)
Je to fikce, nebo se vyplatí po něčem pátrat ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
svítící vojenské kalhoty jako odměna byly zrušeny, takže kompenzaci nehledej
 
Ten indiánský opasek z úkolu a tedy další předmět do sady, v tomto updatu mě potěšil. Měl jsem na sobě gentelmanskou sadu a proměnil jsem ji právě za tu indiánskou. Cesta se mi "zrychlila" z 54 minit na 35, no a to je podstatná věc.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru