• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.32

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Aha, tohohle textu jsem si nikdy nevšiml, takže budu jako blázen dělat Nové dobrodrůžo :( :D
 

DeletedUser

Guest
Je to divne, preklady mali byt hotove uz davno. Zvysne jazyky su komplet prelozene.
 

EREWAN

Člen týmu
Shrnu to, NĚMCI TO USPĚCHALI, polovina není přeložená, nějaké žabí ksichty tam hrůůůza, nová řemesla, nechápu co znamená u nich level 10-20, nerozjeli se někde ani uspěchy, DAS IST EINE TRAGEDIE!!!
 

DeletedUser

Guest
Ty drahé kožešinové chapsy jsou s prominutím k z*lití. Update??? Spíš pěknej DOWNGRADE :(
Okamžitě jsem je prodal, pro duelanta již k ničemu
 
tak ten novej update je teda děs, podle mě o důvod víc nezakládat si nikde jinde další postavu s tím novým avatarem a ještě ty změny oblečení, brrr tohle byl opravdu krok dozadu, nehledě na to, že půlka, možná ještě víc je v němčině ::(:
 

DeletedUser

Guest
Po update sa zmenila cena veľa opaskov, existuje niekde ich kompletný zoznam?
 

DeletedUser

Guest
Si to najdi .. :D Me stve ze drahe kozesinove chapsy ztratily Zdravi .. :/ Ale jinak obrazky avataru jsou fajn :)
 
tak ten novej update je teda děs, podle mě o důvod víc nezakládat si nikde jinde další postavu s tím novým avatarem a ještě ty změny oblečení, brrr tohle byl opravdu krok dozadu, nehledě na to, že půlka, možná ještě víc je v němčině ::(:

jak u čeho třeba doplnění sad je fajn krom tanečnice to vypadá strašně :D
 

DeletedUser

Guest
Avatary nejsou zas tak špatné, ale původní byly lepší :) .. jde čistě jen o zvyk, za chvíli si nikdo na staré ani nevzpomene :) ..
 

DeletedUser9482

Guest
avatáry mě příjemě překvapily jsou docela dobré čekal jsem věčí paskvil
 

DeletedUser

Guest
Ja mám z nového update také zmiešané pocity. S niečim som spokojný, iné sa mi nezdá ako príliš správna voľba. Aby som bol presnejší, tak takto.
[SPOIL]
ubngdbelu61nrw46sz3x.png
[/SPOIL]
Začnem tým, čo sa mi príliš nepozdáva. Nepozdáva sa mi to, že aj keď hra má 3 rôzne grafiky, namiesto odstránenia tejto "chyby" radšej spustia "ocenenia", ktoré by mali byť akousi náhradou za medaily. Neviem, načo potom kedysi spúšťali medaily, ale to nie je podstatné, keď už to chceli zmeniť na už spomínané ocenenia, podľa mňa to mali najskôr kompletne spojazdniť (niektoré ocenenia ešte nemajú obrázky) a aj vyriešiť čo s medailami ?
[SPOIL]
xrnrb1vpkeqpe85am45h.png
[/SPOIL]
Obrázok postavy bude mať teraz zbytočne prázdne miesto pre medaily, ktoré prakticky na novom svete nebudú existovať.
Ďalšia vec, ktorá sa mi príliš nepáči je zmena štatistík drahých kožušinových nohavíc a aj zmena cien niektorých opakov, aj keď toto neberiem za nejaký zlý ťah, skôr vyššie spomenuté 3 rôzne grafiky a ešte nedokončený systém ocenení.

Niekde v strede medzi tým, čo ma potešilo a tým, čo ma sklamalo sa nachádzajú nové avatary. Tieto avatary majú svojich priaznivcov, no aj hráčov, ktorým sú proti nim. Mne osobne tieto nové avatary pri ich zavedení na bete spočiatku vadili a nepáčili sa mi, no už som si na ne zvykol, takže podľa mňa je to len sila zvyku.

A nakoniec prejdem k veciam, ktoré vo mne znechali pozitívny dojem.
Prvou vecou sú denné úlohy, ktoré sú pozitívnym spestrením hry a určite si nájdu skupinku priaznivcov.
Taktiež je podľa mňa príjemný spestrením hry aj pridanie novej série úloh, novej práce a nových receptov.
Potešilo ma aj rozšírenie setov (Inadiánsky, Gentlemanov, Tanečnícky), myslím si, že takéto veci potešia takmer všetkých hráčov a sú malým spestrením hry.
V neposlednom rade by som chcel pochváliť nový duelový systém. Myslím si, že tak, ako to zmenili, je to správne a som s tým spokojný (aj keď sa určite nájdu hráči, ktorí s tým nebudú spokojní).


Dojmy a pocity z neho sú tak 50 na 50, takže ani žiadna pohroma, no ani žiaden super update.
Toto je môj názor k update 1.32.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jaký pak chaos, to to berete až tak vážně? ::O: Vždyt se vůbec nic nestalo, mě občas pčijde jako když žiju v jiném světě..

Ono se stalo, i když ti to možná nepříjde. Je jasné že je tady určitá míra kverulanství, lidi budou nespokojení pořád a budou to dávat nevybíravě najevo, bez objektivních příčin. Jenže teď se ukazuje že nefunguje vazba mezi Innogames a českou administrací. A ty teď můžeš přemýšlet nad tím, že se dějí některé věci, kdy se ti tvrdí že Innogames to takto chce, když se prokáže že to nikdo neautorizuje.
 

DeletedUser

Guest
Chci se jen zeptat, je tedy u nás už změna duelového systému? Poku ano, tak co se mění? Teď zatím nedueluji, dokud nevím, zda bych si neměl nejdříve prohodit schopnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru