• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.32

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hodně se těším na Update 1.32 , ale už jsem zažil mnoho změn na Westu a jedno vám říct můžu , chtěl bych zpátky starou verzi , ale chtít můžu.Život je změná a já jsem jenom zvědav jaký to bude.
 

DeletedUser

Guest
Len skoda ze Cesi a Slovaci maju tento update ako uplne posledny. Eng verzia bola nahrata uz pred niekolkymi tyzdnami, dokonca Nori maju update kde je iba jeden herny svet. Nechapem, ze ten preklad tak dlho trva, ked niektore jazyky su este tazsie.
 

DeletedUser6446

Guest
twdb tam zrejme nejde o preklad, ale clovek co to ma nahrat nie je k dispozicii
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pravda nejspíše by to bylo i tady ale darling psala že nějaký ten chlápek který to nahrává na naše svěy má dovolenou...ale opravdu mi vrtá hlavou proč to nenahraje nějaký jiný člověk
 

DeletedUser8989

Guest
Přesně každý má právo na dovolenou ... :-) myslím že to přežijeme o tu chvilků dýl i když se taky těšim :-)
 

DeletedUser

Guest
samozřejmě že to je pravda každý má právo na dovču :) ale mně vrtá hlavou proč to nenahraje někdo jiný... to nikdo jiný neumí ???
 

DeletedUser1318

Guest
Strpenie. Veď nám nič neutečie. Alebo áno ?
Jak se to vezme. Vzhledem k tomu, že je to prakticky vzato oprava několika nedomyšleností 1.31 a vznikala prakticky souběžně s ní, nebylo by od věci, aby byla spuštěna co nejdřív, jak to půjde.
Světy se vylidňují neustále. Nám neuteče nic, ale Innogames možná příjde o pár otrávených zákazníků...
 
V lete jsou dovolene normalni, vsechno je otazkou pristupu k veci, ktery je podle me nekde na ceste nas support/Inno tak nejak volnejsi (slusne receno) - obecne nahravani vsech updatu je u nas cim vic pomalejsi. Jenze tohle to nikdo z mistniho crew nepotvrdi z toho duvodu, ze by si zaneradil vlastni hnizdecko ...
 

DeletedUser

Guest
Presne s tebou suhlasim IGHAS. Inak neviem ako je mozne ze udrzby fora sa robia a pritom update nie je mozny, v com je rozdiel?
 

Deleted User - 31870

Guest
Třeba ten že o fórum se stará někdo jiný, kdo nenahrává updaty :)
 

DeletedUser

Guest
..

takže sme dva týdny čekali na update, takže budeme i dva týdny čekat na přeložení?
 

DeletedUser

Guest
Úroveň 75 - The Treasure

-Proč se mi tento úkol neukazuje? Co je tam zase za podmínku?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru