• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hele a nechteli by jste do updatu pridat i to jak bylo pri starim ten box pro vyznamenani.... Hral jsem tu jeste kdys to bylo a prislo mi to lepsi.... Ale necham to na adminy...
 

DeletedUser10932

Guest
Tak konečne prišla nová správa :) Update 26.teho a aj úloha bude od vtedy :)

Inak podľa mňa by sa dalo vydiskutovať s Inno znovuzavedenie vyznamenaní na CZ servroch. Veď predsa nemusia byť všetky svety rovnaké.
 

DeletedUser

Guest
ale hone hracu by to privitala zase ty vyznamenani pod charakter bylo to super....
 

DeletedUser

Guest
Tak konečne prišla nová správa :) Update 26.teho a aj úloha bude od vtedy :)

Inak podľa mňa by sa dalo vydiskutovať s Inno znovuzavedenie vyznamenaní na CZ servroch. Veď predsa nemusia byť všetky svety rovnaké.

Zbytocne, nemci downgradovat nebudu, preto zaviedli Uspechy aby sa zbavili medaili. Vec sa ma tak, ze nikdy nebude 100% spokojnych hracov/ludi, takze 5/100 sa pacia Medaile a zvysku uspechy. Myslim, ze je zbytocne o tom pisat, nikto s tym nic neurobi. Vsetky rozhodnutia sa deju aj tak v Hamburgu a Inno nezaujima, co si hraci zelaju alebo chcu mat v hre, len aby z toho mala zisk firma.

To co urobili s pozyvanim hracov do hry je uz uplny koniec hry. Jedine body su za pouzite nugety, ziadne body za novu uroven alebo za registraciu noveho hraca. Tak toto uz je moc aj na mna. Pocitam, ze ak nezmenia system tak vela hracov odide.
 

DeletedUser

Guest
To co urobili s pozyvanim hracov do hry je uz uplny koniec hry. Jedine body su za pouzite nugety, ziadne body za novu uroven alebo za registraciu noveho hraca. Tak toto uz je moc aj na mna. Pocitam, ze ak nezmenia system tak vela hracov odide.

Jáké body máš na mysli???
 
Za toho nového hráče, když ho pozvu do hry, obdržím odměny pouze pokud on sám užije nugety, jestli tomu dobře rozumím? Vedle tutorialu je nápověda, co v ní má být?
 

DeletedUser

Guest
ano, ako pises. sorry som myslel, ze uz Cesi maju update na niektorych svetoch. Je to sucast 1.33
 

DeletedUser

Guest
Zbytocne, nemci downgradovat nebudu, preto zaviedli Uspechy aby sa zbavili medaili. Vec sa ma tak, ze nikdy nebude 100% spokojnych hracov/ludi, takze 5/100 sa pacia Medaile a zvysku uspechy.
Trochu bych sesouhlasil s tím poměrem, podle původních ohlasů, spíš bych to viděl, že se 20/100 líbili medaile 20/100 se líbí achievmenty a 70/100 je to jedno:-) ( Tedy existuje netriviální skupina, co se jim líbí vše:-) )
 

DeletedUser10932

Guest
Ja som ale skôr myslel ponechať archievmenty ale znovu pridať aj medajle. Nebolo by to náročné spraviť.
 

Pawn

Člen týmu
Medajle byly Luxus.. Byly krásně vidět .. Ten "text" co dostáváme teď je o ničem... Taky bych do toho šel.. :)
 
diskuze o duelovém systému

Zdravíčko,

ještě bych se rád vrátil k těm duelům a chtěl bych se jako dlouholetý hráč informovat jak to bude vypadat, protože je sice moc krásné, že bude reset schopností, ale když nevím jak to má fungovat, tak na co mi je reset dobrej, sice je krásné testovat novej duelovej systém, ovšem to bych resetů potřeboval tak tucet pochopitelně, takže by mě zajímalo, kde se můžu dočíst nějakej vzorec nebo něco jak to má fungovat ;)

někdo tu píše že u odporu to bude (100%/25%) já nevím kde na to přišel, když do teď to je (75%/50%) takže je v tom strašnej bordel

a jestli je úvaha podle duelů s npc, které ovšem nemůžem brát jako bernou minci, protože podle všeho by se npc s přesností 10 do vás nemohlo trefit ani za to let a stejně se trefí třeba 2x,správná - takže jakou úlohu hraje náhoda?

pokud velkou, tak to duelovej systém dělat logicky nemuseli vůbec, protože si můžu dát všechno do skrývání a mastit nejlepší duelanty, jelikož mám vysoké procento náhody, klidně ho můžu porazit a v tom případě duely získavají nový rozměr totálního nesmyslu ve hře

zajímavé to bylo teďka, protože to bylo vyrovnané a každej zkušenější věděl kam s bodama aby byl dobrej proti tomu a tomu, pokud se zvýší náhoda a snížej jen duelové schopnosti, amatér porází v poho profíka a dostanem se k hrám, který jsem v životě odmítal hrát, protože se nedalo nijak kombinovat schopnosti aby se zaručilo vítězství a koho by to bavilo, duelovat s tím že nevím jak můžu dopadnout

Doufám že mi tento problém dokáže někdo trochu osvětlit :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Obavam sa, ze ta sklameme ale nikto ti nepovie presne cisla. Jedine info od dev je to ze zizili ucinky huzevnatosit, reflexov,taktiky,vystupka a zvysili ucinok uhybu a presnosti. Ziadne cisla nikde nie su dostupne. Osobne, by som ziadny reset nerobil a pokracoval v dueloch az kym nezistis ako sa to prejavi na dueloch po update.
 
to je i moje taktika, problém je v tom, že ten úkol na reset má mít platnost nějakých 10 dní, co jsem slyšel, takže za deset dní toho moc nenastuduješ :(

a znáš jak to s úkolama je, napíšou že to bude deset dní a za dva dny ti ten úkol zmizne a je po ptákách, taky trochu nedomakaný :(
 

DeletedUser1318

Guest
to je i moje taktika, problém je v tom, že ten úkol na reset má mít platnost nějakých 10 dní, co jsem slyšel, takže za deset dní toho moc nenastuduješ :(

a znáš jak to s úkolama je, napíšou že to bude deset dní a za dva dny ti ten úkol zmizne a je po ptákách, taky trochu nedomakaný :(
Ten reset sám o sobě stihneš během chvilky.
Pak budeš moct rozdělit body kdykoliv později.
Alespoň tak se to chová na betě. Po resetu je ten úkol mezi splněnými bez pokračování a dalších podmínek.
 
takže chceš říct, že ten úkol přijmu, splním, ale schopnosti mi to neresetuje, až kliknu na nějakou část toho úkolu, kterej mi po splnění zbyde, tak se mi všechny schopnosti dostanou do fáze k rozdělení?

Chápu to správně?
 

DeletedUser

Guest
takže chceš říct, že ten úkol přijmu, splním, ale schopnosti mi to neresetuje, až kliknu na nějakou část toho úkolu, kterej mi po splnění zbyde, tak se mi všechny schopnosti dostanou do fáze k rozdělení?

Chápu to správně?

Čteš vůbec, co ti tat napsal? Asi ne. Takže ještě jednou. Přijmeš úkol u Waupeeho a hned ho splníš. Jakmile ho splníš, tak máš resetované body a můžeš je znovu přerozdělit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru