• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
nezlob se Joe, já jsem poukazoval na to, že po update bez informací je mi reset schopností na prd, jak to podle tebe mám asi rozdělit, když o tom nic nevím a úkol na reset tam nebude věčně, to mám podle tebe jako střelit do prázdna, vycucat si z prstu rozdělení schopností a pak se nad tím vztekat že to nefunguje, protože prostě to změnily a nikdo pořádně neví jak, nebo já nevím jak si to přestavuješ, mě osobně je ten reset na totální prdek, pokud bude mít platnost ten úkol pár dní, protože za těch pár dní opravdu nepřijdeš na to jak to funguje a jestli ano, tak smekám a doufám že se podělíš :klubun:
 

DeletedUser

Guest
nezlob se Joe, já jsem poukazoval na to, že po update bez informací je mi reset schopností na prd, jak to podle tebe mám asi rozdělit, když o tom nic nevím a úkol na reset tam nebude věčně, to mám podle tebe jako střelit do prázdna, vycucat si z prstu rozdělení schopností a pak se nad tím vztekat že to nefunguje, protože prostě to změnily a nikdo pořádně neví jak, nebo já nevím jak si to přestavuješ, mě osobně je ten reset na totální prdek, pokud bude mít platnost ten úkol pár dní, protože za těch pár dní opravdu nepřijdeš na to jak to funguje a jestli ano, tak smekám a doufám že se podělíš :klubun:

Ano, to máš jistě pravdu, já jsem jen reagoval na to, co jsi napsal jako reakci na příspěvek od tat ohledně technického provedení reskillu.

Souhlasím s tebou, že tento reskill je výhodný jen pro ty, kteří mají drahého šamana a raději si touto cestou uvolní body na dodělání úkolů a ne na duely, když nikdo neví, jaké parametry schopoností budou nastaveny.
BTW, čím dál tím častěji mám dojem, že v INNO mají v hlavně místo mozku kostku.
 
nedávno se na mě konečně usmálo štěstí a získal jsem Boonovu sekeru, tak jsem se těšil že si s ní zadueluji, ale jak na to tak koukám, tak po novém update si jí asi vezmu sebou do hrobu, protože hráči s chladnou zbraní v novém znění maj prostě smolíka, nevidím rozumnou cestu pro to abych mohl vyhrát aspoň 50% duelů a 50% vyhrát je pro dobrého duelanta ostuda
 

DeletedUser

Guest
A jaký je rozdíl v tom jestli používáš chladnou nebo střelnou zbraň? Na co si stěžuješ?
 
to máš jedno, kdybych to měl popsat, tak tu za chvilku budou o duelech všichni vědět všechno, sice ted už to je jedno, ale nechce se mi to rozepisovat ;)

já si na nic nestěžuji, jen se divím, že jsem tak dlouho vydržel hrát hru, co se žene k nehratelnosti a koukám že se asi brzo začnu strašně bavit na tom, jak je novej duelovej systém spravedlivej, že jeden z nejzasvěcenějších duelantů nevyhraje ani duel proti amatérovi :D
 

DeletedUser11313

Guest
Na základě zkušeností získaných na betě musím bohužel konstatovat,že nový duelový systém je fakt NĚCO.
Vememe-li ještě v úvahu,že na každém světě existuje určitá rovnováha mezi duelanty odpovídající úrovně,kdy na základě dlouhodobé zkušenosti každý tuší co tak asi může od duelu s nějakým soupřem očekávat,tak po násilném reskylu nastane to správně sadomaso. Jednak nebude fungovat to,co fungovalo roky,ale ještě ke všemu z dlouholetého chlaďáka odporáka bude do pár vteřin modrej střelnej uhejbač. Přijde mi to,jako kdyby v O.K. Corralu dali aktérům do ruky kulomety, nebo rovnou atomovku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to je i moje taktika, problém je v tom, že ten úkol na reset má mít platnost nějakých 10 dní, co jsem slyšel, takže za deset dní toho moc nenastuduješ :(

a znáš jak to s úkolama je, napíšou že to bude deset dní a za dva dny ti ten úkol zmizne a je po ptákách, taky trochu nedomakaný :(

The quest will remain available until 30/Nov/2011!

to kto ti pisal ze 10 dni bude platnost? Uloha bude platna do konca Novembra.
 
Na základě zkušeností získaných na betě musím bohužel konstatovat,že nový duelový systém je fakt NĚCO.
Vememe-li ještě v úvahu,že na každém světě existuje určitá rovnováha mezi duelanty odpovídající úrovně,kdy na základě dlouhodobé zkušenosti každý tuší co tak asi může od duelu s nějakým soupřem očekávat,tak po násilném reskylu nastane to správně sadomaso. Jednak nebude fungovat to,co fungovalo roky,ale ještě ke všemu z dlouholetého chlaďáka odporáka bude do pár vteřin modrej střelnej uhejbač. Přijde mi to,jako kdyby v O.K. Corralu dali aktérům do ruky kulomety, nebo rovnou atomovku.


tak to jsi mě moc nepotěšil, čekal jsem že to tak dopadne podle toho co psali

takže tady bude pro Joe tříprstáka odpoved, prostě s chladnou zbraní si nezadueluješ, odpor bude nepoužitelnej a všichni budou mít střelný, protože jediná na střelných zrbaních využiješ maximálně novej duelovej systém, takže vítejte ve hrách, kde maj všichni všechno stejný a rozhoduje náhoda v duelu, už to nebude nikoho bavit tuplem

vypadá to na hromadné končení hráčů :(
 

DeletedUser

Guest
Při každém updatu se stěžuje na nějaké věci a vždy se s tím hráči smířili. Dle mého se s tím smíří i při tomto updatu a budou hrát dál. Možná s menší chutí ale budou. :bandita:
 

DeletedUser

Guest
Ále notááák, vy jste si jako mysleli, že nám to sem dají?? Hm.. Kdeže, my si ještě počkáme :) Kdybych uměl anglicky, už těm "chytrákům" píšu, linč na ně!:):D
 

DeletedUser

Guest
Nemysli, že jsem uplnej hlupák. :) Napiš si do té mašinky nějaký anglický věty a pak si je převed do češtiny, uvidíš, proč to nepoužívám :)
 

DeletedUser11232

Guest
Zas to odložili, na tohle se mohu tak vykašlat! Pořád s tím mají nějaký problém! Nakonec to bude až na jaře!

POŘÁD NÁS JENOM TAHAJÍ ZA NOS!

Za tohle by jsme si zasloužili minimálně nějaké nugetky...10-20 jako odškodné
 
Já jsem tak učekaný, že očekávám nějaký bakšiš (muhehe). No ale ještěže mám k prémiu odpor a nechci ho využívat, tak by se mi ani nehodil...
 

DeletedUser1318

Guest
Mně by zajímalo, v čem spočívá problém. Na betě už je 1.33 nějakou dobu v provozu, jasně, je tam pár lidí. V Německu už to updatovaný mají nebo ne? Tam se snad dá mluvit o tom, že nějaké chybičky mohou nastat "ostrým" provozem. Jsem schopný pochopit nějaké "dětské nemoci", ale takovým způsobem spouštět už samo o sobě natolik kontroverzní změny, to je trošku podivné.
Ptát se tady, jestli v updatu 1.33 náhodou nebude nový úkol na Halloween je špatně ???
Pak už tomu tady moc nerozumím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Updatu se nedočkame beztak....Kdybi to nahrali hned na vsechny servery tak by bugy odstranovali lip.... :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru