• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.33

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno

Ste spokojní s Update 1.33?


  • Celkový počet hlasujících
    118
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zas to odložili, na tohle se mohu tak vykašlat! Pořád s tím mají nějaký problém! Nakonec to bude až na jaře!

POŘÁD NÁS JENOM TAHAJÍ ZA NOS!

Za tohle by jsme si zasloužili minimálně nějaké nugetky...10-20 jako odškodné


Dostat 10-20 nuggetek nám za to nedají. Já se jim ani nedivím, svým způsobem na tom prodělají a navíc dávat je za to že se jim něco nepovedlo a odložili update je kravina kterou bych ani já neudělal, kdybych měl nějakou hru a byl bych tak moc solidární...
 

DeletedUser

Guest
svým způsobem na tom prodělají
jak na tom prodělaj? NA česku už maj minimálně 100 tisíc! (minimálně, možná i půl mega) a servery pro CZ mohly stát třeba 75 tisíc. Jak na tom prodlaj? A 20 nigget by je snad nezabilo, ne? Jinak, nechápu proč dávaj datum kterej nesplněj. Příště ať to posunou aby to vyšlo třeba dva dny před termínem a my byli překvapení.
 

DeletedUser

Guest
aby to nedopadlo tak že v německu a v anglii bude update 1.34 a my budem čekat na další termín pro 1.33
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a vadí to? mě by vůbec nevadilo kdyby tenhle update nedošel :D

Me to treba vadi,shanel jsem vsechny veci abych mel odmenu za sady :) takze se docela tesim na ty nove veci ty ne?a dalsi vec jsou nove recepty,sice k nim mam jeste daleko ale proste je to dalsi plus :hoj: ale mluvim jen za sebe.
 

DeletedUser1318

Guest
Mně to taky vadí.
Opravy chyb, úpravy pravidel trhu, zavedení převodu peněz, nové úkoly, odměny za úspěchy a snad i za použité nugetty... a je toho jistě víc.
 
mě to nevadí vůbec, ta nová změna duelů je podle všeho spravedlivá jak pomalu cikánská férovka ( pro ty co to neznaj, tak to je 5 cikánu na jednoho) takže já od toho novýho updatu nečekám nic co by mě nějak potěšilo, sběratel nejsem, to mě nebaví, takže v tom update není nic, co by mě nějak lákalo, právě naopak, kdybych ho chtěli úplně stornovat, tak bych byl hooodně moc nadšenej ;)
 

DeletedUser1318

Guest
mě to nevadí vůbec, ta nová změna duelů je podle všeho spravedlivá jak pomalu cikánská férovka ( pro ty co to neznaj, tak to je 5 cikánu na jednoho) takže já od toho novýho updatu nečekám nic co by mě nějak potěšilo, sběratel nejsem, to mě nebaví, takže v tom update není nic, co by mě nějak lákalo, právě naopak, kdybych ho chtěli úplně stornovat, tak bych byl hooodně moc nadšenej ;)
No, jestli to hraješ jenom kvůli duelům, tak tě chápu a je mi tě líto.
 
mě to nevadí vůbec, ta nová změna duelů je podle všeho spravedlivá jak pomalu cikánská férovka ( pro ty co to neznaj, tak to je 5 cikánu na jednoho) takže já od toho novýho updatu nečekám nic co by mě nějak potěšilo, sběratel nejsem, to mě nebaví, takže v tom update není nic, co by mě nějak lákalo, právě naopak, kdybych ho chtěli úplně stornovat, tak bych byl hooodně moc nadšenej ;)

Však to ještě není tady ani nevíme jaké to bude a ty už by si nadával. U7pdate ja pro všechny, příětěm ho oceníš zase ty. Třeba skrz nové zbraně a hadry.

PS: ferovka je takto - tobě je dvacet, nás je dvacet...


No, jestli to hraješ jenom kvůli duelům, tak tě chápu a je mi tě líto.

To s tou lítostí myslíš vážně, nebo si ho jen tak dobíráš??
 
nejen kůli duelům, ale i bitvy o pevnosti a sem tam nějakej ten úkol, co taky na 120 levlu chceš dělat? já rád bojuji, v reáluji se napracuji dost :D
 

DeletedUser1318

Guest
To s tou lítostí myslíš vážně, nebo si ho jen tak dobíráš??
Nedobírám, přesto, že bych občas nejraději mlátil hlavou o stůl nad tím, co se tu taky může dít, si stále myslím, že ta hra má něco do sebe.
Pokud někdo využívá jen pouhou část nabízených možností, tak se mi to zdá smutné. Pro mně osobně duel není nijak stěžejní.
Dokonce mi příjde velmi nadnesené označení "duel", pro činnost, která často vypadá jako sprostá loupež. Neodsuzuju, jen nabízím alternativní výklad.
Ale samozřejmě je to můj názor a každého věc, jak se s tím porve.
Nakonec říkám to pořád, proto tu jsou ty čtyři charaktery...
nejen kůli duelům, ale i bitvy o pevnosti a sem tam nějakej ten úkol, co taky na 120 levlu chceš dělat? já rád bojuji, v reáluji se napracuji dost :D
No, já právě čekám od toho updatu nějaké oživení právě i pro 120 level.
 
hra má více možností, já nejsem sběratel, ale nedávno se mi poštěsilo a získal jsem boonovu sekeru, takže i trochu sběratel :D a právě proto že má více možností si každej vybere co ho nejvíc baví, proč bych měl třeba dělat práce, který mě nebavěj? nebo šetřit a kupovat dvacet opasků abych měl všechny, to zas mě přijde jak nesmyslné syslení a nezábavná činnost, online hra je od toho aby jsi hrál s lidma s nima třeba v bitvách a nebo proti jednotlivcům v duelech, kdyby to bylo jen o budování měst a komunikací, tak mě tu neuvidíš, to na mě není akční a nebavilo by mě to ;)
 

DeletedUser9990

Guest
Opět se potvrzuje známá věc a sice,že jsme pro zbytek vyspělé Evropy občané "druhé" kategorie.
Jistě znáte známou kauzu s kvalitou potravin,které v našich končinách rádi a s chutí konzumujeme!
Pár drobásů jsem v průběhu hraní na tuto hru přispěl,ale s tím je už konec.
Již ani korunku.
 

DeletedUser

Guest
Opět se potvrzuje známá věc a sice,že jsme pro zbytek vyspělé Evropy občané "druhé" kategorie.
Jistě znáte známou kauzu s kvalitou potravin,které v našich končinách rádi a s chutí konzumujeme!
Pár drobásů jsem v průběhu hraní na tuto hru přispěl,ale s tím je už konec.
Již ani korunku.


Mám pocit že stejné prémiové výhody jsou i jinde, i u občanů "první" kategorie, stejně jako updaty... Ale hráčů ubývá, takže si Inno snad za čas uvědomí, že bude muset premium omezit a na změny v updatech se taky někdy hráčů zeptat...
 

DeletedUser

Guest
Opět se potvrzuje známá věc a sice,že jsme pro zbytek vyspělé Evropy občané "druhé" kategorie.
Jistě znáte známou kauzu s kvalitou potravin,které v našich končinách rádi a s chutí konzumujeme!
Pár drobásů jsem v průběhu hraní na tuto hru přispěl,ale s tím je už konec.
Již ani korunku.

Taky už nedám ani floka. Za rok po westu neštěkne ani pes, alespoň ten českej :))
 

DeletedUser9482

Guest
mě by spíš zajímalo jestli vubec stihnem ten úkol na restart schopností
 

DeletedUser14059

Guest
snad ano,protože zrovna teď to píše,že buff a ari jsou na 5minut nedostupnými,že by přeci jen už? :)
 

DeletedUser13514

Guest
Tak, přátelé, je to tady. Update se postupně dostává na české světy.
 

DeletedUser14059

Guest
tak jo,už nám to updatují a nebýt kolegů slováků a našich inforací,tak víme prd :P kde je nás support/TW tým,nebo někdo,kdo má kompetence,to všecí obědvají? :D
edit: Duch Santa Clause byť pozdě,ale přeci napsal,teď by mě zajímalo jak to bude s těma scriptama,které budou přidávat odměny za úspěchy? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru