• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

update 2.06 - DISKUZE

DeletedUser3132

Guest
A prosím vás, to, že mi to nejde vůbec přihlásit, vždy se to jen načítá a vrátí mě to zpátky na LOGIN, by mi mohl někdo poradit, co s tím? :-D nevím, jestli je to chyba updatu, ale ještě se mi to za ty roky nestalo... Včera mi to párkrát hodilo fatální chybu, ale pak se to uklidnilo. Dík za radu a omlouvám se, pokud to sem úplně nespadá.

Jo, je to taky na Dakotě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14841

Guest
Nelze se připojit na Dakotu, po přihlášení se to sekne a hned tam mám zase LOGIN.Ostatní světy kde hraju jdou.
 

DeletedUser3338

Guest
Kdy se bude tedy west stěhovat na ten nový server, popřípadě, kdy se přestanou po každé herní akci objevovat ty chybové hlášky?
 

DeletedUser9350

Guest
Chybové hlášky se objevují i když jsou scripty deaktivované a je puštěná jen opice... A ono je to stejně jedno bo Dakota nefunguje jak by měla...
 

DeletedUser16391

Guest
Teď se do toho všeho aktualizoval Google Chrome a deaktivovalo to opici :D (pěkná souhra náhod...) když ji znovu zapnu tak mi to ihned zahlásilo chybovou hlášku... Asi tomu dám pár dnů než se všechno ustálí. A ještě se změní názvy schopností zpět na normální. Ta "síla" je opravdu na jednu silnou ránu mezi oči.
 

DeletedUser

Guest
Nějaká změna schopností je mi celkem ukradená, ikdyž bych byl raději pro zachování původních... aspoň u síly a vzhledu teda :D Zvířecí instinkt se mi celkem líbí.

Ale jediné co nechápu, když to přejmenují, tak sakra proč né vše a pořádně!!!!!!!!!!! Máme teda jako nově přejmenovanou vlastnost VZHLED. Ale takový rostovlas stále přidává stále 20 VYSTUPOVÁNÍ!!!
61F8ske.png

Z téhle poloviční práce je mi už zle, jak dlouho ty hry sakra dělaj, když stále neví, že poloviční práce je vždy na prd.
 

DeletedUser16391

Guest
Když už se tu ale jenom kritizuje, taky něco co se jim povedlo. Zvýraznili nepřečtené telegramy :D !
( http://prntscr.com/1sa8dv ) Škoda že jeden z mála "úspěchů" je vyvážen haldou blbostí :(
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ano, opravy se budou dělat tento víkend, poté budeme žádat společnost Inno o "miniaktualizaci" překladového systému, který nijak neovlivní chod hry (pouze opraví názvy, slovní spojení, celé věty....). Proto nám prosím hlaste všechny chyby, které objevíte. Děkujeme za spolupráci.
 

DeletedUser

Guest
nový update docela ujde, nové ukoly, ikonky na mape "prace v ukolu"

ale kdo proboha udelal ten novy system zadavani praci - kdyz chci dat 4 prace - tak proste jsem zvyknuty 4x kliknout na 1hodinu ale ono nee, ono se mi zavre okno a ja musim znovu vse otevrit, potom pracne mysi se trefit na + a pridat pocet opakovani dane prace.

fakt hroznej aušuš tohle

jinak spokojenost
 

DeletedUser17319

Guest
A zkusil jsi v nastavení dát rozhraní a tam zaškrtnout "nechat otevřené okno při zadání práce", myslím, že to nebudeš mít zaškrtnuté. Protože po updatu mě to co tobě nedělá.
 

DeletedUser3132

Guest
Opět nevím, jestli to náleží updateu 2.06 (už jsem z toho trochu zmatená). Ale jaktože se úkoly opět "vrátily do modrého vykřičníku? A Opakované úkoly mi vůbec nezobrazujou žádný otazník ani vykřičník. Moc vás prosím, změňte to (vím, že vy nemůžete, ale dejte to vědět, prosím :-)) na původní žlutý, jasně oznamovací styl! Děkuji :hoj:
 

DeletedUser7239

Guest
Mně by ty barvičky ani nevadili... Spíše mi vadí, že to nefunguje jak má. :( Splním úkol a stejně se mi tam zobrazuje otazník i když jsem už to odklikl jako splněné a v úkolech už žádný jiný úkol není ! Nebo splním požadavky, ale v salóně se mi neukáže otazník, ale zůstává tam vykřičník. Takže to je spíše downdate než update. :tom:
 

DeletedUser17319

Guest
Tak toto bude dělat asi všem, bude to chyba a asi bude třeba nějaký další miniupdat :D
 

DeletedUser9530

Guest
Máme někde aktuální, ale opravdu aktuální bitevní vzorec, prosím?
 
útok: zásah: vytrvalost^0,6+vést^0,5+přesnost^0,4
úhyb: vytrvalost^0,6+vést^0,5+uhýbání^0,4

obrana: zásah: skrývat se^0,6+vést^0,5+přesnost^0,4
úhyb: skrývat se^0,6+vést^0,5+uhýbání^0,4

odpor: (podle toho zda jsi v útoku/obraně) skrývat se/vytrvalost*300/maxhp
dmg: dmg+(dmg*vést/maxhp)
 
Tie nové tutoriálové úlohy mi vôbec nereagujú, nedajú sa splniť. Podľa môjho názoru ich malo dať INNO len do nejakého levelu, napr. 20 a nie aby lvl 120 musel robiť tutoriál.
 
Nahoru