• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

update 2.06 - DISKUZE

nevíte někdo jaké hadry se berou vyhodnocení práce (USD, zranění ..) ?

a - ty co mám při jejím zadání
b - ty co mám při jejím spuštění
c - ty co mám při jejím dokončení

nějak to měnili a teď pořádně nevím ...
 

DeletedUser

Guest
Tie nové tutoriálové úlohy mi vôbec nereagujú, nedajú sa splniť. Podľa môjho názoru ich malo dať INNO len do nejakého levelu, napr. 20 a nie aby lvl 120 musel robiť tutoriál.
Aby ti to reagovalo, musíš mít otevřený takový ten přehled přijatých úkolů.

Možnosti (ozubené kolečko) - Nastavení - Rozhraní - zaškrtni Zadavatel úkolu a sjeď níž a dej Uložit.

Pak už by to mělo jít splnit ..
 

DeletedUser12110

Guest
nevíte někdo jaké hadry se berou vyhodnocení práce (USD, zranění ..) ?

a - ty co mám při jejím zadání
b - ty co mám při jejím spuštění
c - ty co mám při jejím dokončení

nějak to měnili a teď pořádně nevím ...

Pri zadani
 
ta prérijní souprava je teda úplně maximální výsměch – za litr UPD/USD získat průměrně hadry jejich jedinou devízou je lvl 15, je teda fakt výhra ...
 

DeletedUser11063

Guest
Když je ta sada vhodná pro začátečníky, proč je tak drahá? To fakt vychází z toho, že si začátečník hned koupí 2000 nugetů? (za 1300 kč) a nebo nováčci získávají při registraci tisíce dluhopisů? Když chce inno respekt, tak proč pro to taky něco neudělá?
 

DeletedUser

Guest
Proč výsměch? Je to regulérní cena která mě osobně však neoslovuje a proto mě ta sada nezajímá. Nač to řešit, určitě se najdou tací co rádi zaplatí.
 
výsměch proto, že to stojí opravdu velké peníze na to, že člověk získá hadry, které mu budou dobře sloužit ještě následující 2-4 týdny. Osobně nic proti této sadě nemám, jen mi přijde, že kdyby ta celá bedna stála 100-200 babek, tak to celé bude nastavené daleko lépe.
 

Pawn

Člen týmu
Souhlas.. pak, že kleště byly drahý. Co je potom tohle? Nejdřív jsem myslel, že se někdo uklikl o nuli navíc.. ale po vidění cen jednotlivých věcí v shopu mi došla realita. Že INNO chce jen a jen zase vydělat. Upřímně ta sada je k ničemu i pro ty začátečníky dle mého názoru, seženou se lepší hadry jak tohle si myslím. :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Grilovací kleště byl mazec. Drahé. Nemám je a vůbec mi to nevadí. Na ty nové sety opravdu nejsem a platit je nebudu. Osobně mi ve hře nic nedají. No a kdo na to má ? Nebo musí mít za každou cenu všechno ? Jinak se psychicky ve hře, telegramech a na fórech hroutí ? Jeho věc a přeji mu to.
Stejně tak jako se neúčastním té šílené sportky, co je tady jako novinka. Ostatní tomboly a losy jen tak proklikám, abych byl v obraze, jak to šlape.
Jak tady bylo řečeno. Hra jde opravdu jiným směrem a veterány, hráče co jsou tu roky to jen otráví.
Chápu, že provozovatel hry hledá kde vydělat, je to logické. Taky nehrabu zadarmo v reálném životě.
Ale z duchem hry o divokém západě to už opravdu nemá nic společného.
Poslední ťafku ve hře jsem dostal s těmi Německými pivními slavnostmi, pak ta šílená "Hušákovina". A to jsem nedávno konečně přestal věčně vytýkat ochráncům přírody, že tolerují mlít krunýře želvám.
lol
 

DeletedUser13789

Guest
Grilovací kleště byl mazec. Drahé. Nemám je a vůbec mi to nevadí. Na ty nové sety opravdu nejsem a platit je nebudu. Osobně mi ve hře nic nedají. No a kdo na to má ? Nebo musí mít za každou cenu všechno ? Jinak se psychicky ve hře, telegramech a na fórech hroutí ? Jeho věc a přeji mu to.
Stejně tak jako se neúčastním té šílené sportky, co je tady jako novinka. Ostatní tomboly a losy jen tak proklikám, abych byl v obraze, jak to šlape.
Jak tady bylo řečeno. Hra jde opravdu jiným směrem a veterány, hráče co jsou tu roky to jen otráví.
Chápu, že provozovatel hry hledá kde vydělat, je to logické. Taky nehrabu zadarmo v reálném životě.
Ale z duchem hry o divokém západě to už opravdu nemá nic společného.
Poslední ťafku ve hře jsem dostal s těmi Německými pivními slavnostmi, pak ta šílená "Hušákovina". A to jsem nedávno konečně přestal věčně vytýkat ochráncům přírody, že tolerují mlít krunýře želvám.
lol
Naprosto souhlasím. Je jasné, že INNO musí nějak vydělávat. Proto ty eventy, proto nové sady a předměty za nuggety. To prostě chápu. Jenom to jde špatným směrem. Proč se sem dostávají věci spojené s pivními slavnostmi? Pokud vím, tak na divokém západě nebylo pivo zrovna v módě (pokud tam vůbec bylo k sehnání). Pila se tam slavná "ohnivá voda".
Nechápu, že West jde takhle do kytek...
Hlavně že na přihlašovací stránce je ocenění za hru roku 2008 a 2011...

Třeba takový Grepolis (také od INNO) má ocenění za rok 2012 a jde správným směrem. Jedná se o hru posazenou do starověkého Řecka. Nedávno se tam například odehrávala olympiáda, kde se vyhrávaly prémiové "peníze", za které si člověk mohl nakoupit vojáky, suroviny, atd...
Update na verzi 2.0 tam taky proběhl, dokonce tuším ještě dřív než tady. A tak negativní ohlasy na něj nebyly...tak proč tady ano?
Vždyť je to jedna firma, ne...?!
 

DeletedUser11063

Guest
Třeba takový Grepolis (také od INNO) má ocenění za rok 2012 a jde správným směrem. Jedná se o hru posazenou do starověkého Řecka. Nedávno se tam například odehrávala olympiáda, kde se vyhrávaly prémiové "peníze", za které si člověk mohl nakoupit vojáky, suroviny, atd...
Update na verzi 2.0 tam taky proběhl, dokonce tuším ještě dřív než tady. A tak negativní ohlasy na něj nebyly...tak proč tady ano?
Vždyť je to jedna firma, ne...?!

INNO je sice jedna firma, ale řekl bych že na každé hře pracují různé týmy. Zkus hádat jak schopný tým má west :(. Podívej se zpětně na devblog - je tam "článek" o tom, jak člen west týmu přechází na jinou hru od INNA (September 1st, 2011) - a od té doby to jde z westem pěkně z kopce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nejsem si teď jistý přesnými daty a jsem líný si to dohledat, ale Grepolis je asi o dva, tři roky novější než The West. Kdo ví, jak to tam za ty dva, tři roky bude vypadat.
 

DeletedUser

Guest
Ta nová sada se nedá už nijak komentovat i ta cena,jedině Trapas a Ubohost!
 
Díky negativní zpětné vazbě na cenu prérijního setu bude její cena upravena.

takže proběhla změna a z 1100 UPD to rázem máme skoro za polovinu, budu teď muset hodně testovat vůli, abych tomu lákadlu nepodlehl a mohl svá bondíky vyplácat nějak smysluplně ...
 

DeletedUser

Guest
No v mém případě ta negativní zpětná vazba stále trvá a stále je to nezajímavé. Důvod je prostý Jarmareční a Párty sada a jiné vám dají stejný nebo lepší bonus a pořizovací cena je úplně někde jinde to i ta BBQ sada je levnější a na "bonus" lepší.
Ještě jedena věc pro zamyšlení u pánů vývojářů a to dávat na set bonus +25 pracovních bodů v době kdy pracovní body na nízkém potažmo jakémkoliv levelu nemají valný význam protože se vám všechny potřebné práce stejně otevřou je tak trochu úlet.
 

DeletedUser

Guest
Si děláte srandu ne?Ta sada je k ničemu aj pro lvl 20,natož pak za ní vyhodit 700 UPD/nuget:D
 

DeletedUser17046

Guest
Nechápu v tom novým updatu, když kliknu na město, proč mě rovnou nevyjede mí město, ale něco jinýho...
 

DeletedUser17319

Guest
Ta sada je pěkná, ale to je vše co se povedlo, jinak bonusy a cena uletěly.
 

DeletedUser

Guest
Přijde mi, že páni vývojáři trochu převzali politiku naší země, snaží se z nás vytřískat co nejvíce peněz a tváří se naprosto hloupě, a i přestože si snad sami uvědomují nesmyslnost i nové ceny v poměru k hodnotě sady, tak stejně zkusí ještě přemrštělou cenu, protože se najde pár blbounů, co tu truhlu koupí a přispějí tak chudým německým podnikatelům.
 
Nahoru