• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vegetariánství

  • Zakladatel vlákna Delicius169
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Dobrý, protože zelenina je opravdu dobrá jak chutí, tak i prospěchem pro tělo!

Ano maso je taky dobré, ale neobsahuje tolik vitamínů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já nejsem vegetarián ale nejradsi jím maso radsi nez zeleninu:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 

DeletedUser

Guest
moje kámoška je vegetariánka :D a dost velká... já jsem spíš povoliční vegetarián..maso jím, ale hooodně málo :loool:
 

DeletedUser

Guest
No, maso miluju :D Ne že bych nesnášel zeleninu, tu mám také rád. ALE když nejíte vůbec maso, tak vám to také neprospívá, protože nemáte z toho masa živiny a hlavně bílkoviny, a tak se vám může stát, že začnete tloustnout (viz. jeden spolužák)
Takže doporučuji aspoň trochu a občas maso jíst.
 

DeletedUser

Guest
no nejlepší je ovoce- to myï dá asi každý za pravdu, ale zelenina není špatná-jak která, a maso je dooobré :D
 

DeletedUser

Guest
Ná jsem nikdy moc nepochopil, proč se lidi stávaj vegetariánama. Nemoh by mi to někdo vysvětlit? A už vůbec nechápu takový to, že třeba jedi ryby nebo něco podobnýho. Jeden můj spolužák je vegetarián a jí buřty. No sakra co to je?
 

DeletedUser

Guest
možnáá je to jen malí vegetarián :) - jí buřty ale žádné jiné maso nejí
 

DeletedUser

Guest
a nebo možná jí ty buřty kde je náhražka masa - a pak se divte že je jí
 

DeletedUser

Guest
a nebo možná jí ty buřty kde je náhražka masa - a pak se divte že je jí

Sám řiká, že jí normální...Ale toho bych nechal, v hodně případech se liší od ostatních.
Pořád jsem nepochopil, v čem je maso "špatný".
Jinak jestli moc mluvim, stačí decentně upozornit :cool1: Jsem totiš vášnivý diskutant, prostě mě to baví...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No..já osobně jsme vegetarián asi od svých 4let:)
No...já jsem to nikdy nebral moc jako že tím protestuju proti nadměrnému kácení lesů,
a proti hubení zvířat.
Beru že někteří se bez masa neobejdou,spousta lidí by bez toho zemřela.
Celkem jsem si to nastudoval,protože mě nebavilo,jak se mě všichni ptali proč to dělám.
No a já prostě nemám důvod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmm... ale připadá mi, že sójové maso vůbec maso nemůže nahradit, chuť je nesrovnatelná...
 

DeletedUser

Guest
celkem dobrej já sem taky polo vegetarián no vždycky přijdu k obědu ke stolku a všichni si vezmu to maso jo? protože věděj že to stejně odnesu a je sranda jak se o to někdy perou xD
 

DeletedUser

Guest
Já jsem byl vegetariánem asi rok - a to ze etických důvodů po shlédnutí záběrů z jatek. No nakonec jsem maso zase začal jíst protože jsem sice zhubnul ale cítil jsem se pořád nějaký unavený. Ale je dobré třeba občas na týden vynechat maso - člověk se pěkně pročistí protože maso se blbě tráví atd.
 

DeletedUser

Guest
já jím pouze kuřecí a vepřové maso a všechnu zeleninu....
 

Deleted User - 32331

Guest
to já sem taky trochu vegetarián prostě mám odpor k masu hlavně kvuli tomu že prostě nemůžu jíst takoví to tmavý v masu světlý jím ryby jím ale vyjímky jsou taky(školní jídelna někdy uděla brutus) jinak skoro vždycky maso nechám jen někdy když mamka udělá dobrý maso (bez toho tmavýho) se svíčkovou nebo paprikovou tak to jim tet me z toho popadla chut na svickovou :D
a to tmavý nesnášim taky kvůli tomu že mám neodvolatelnou představu že to tmavý nejde kousat a že se z toho pozvracím jako ve školce

a zeleninu jim tak na 1/4 a ovoce skoro všechno(záleží co si pod pojmem "ovoce" přestavíte)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to já sem taky trochu vegetarián prostě mám odpor k masu hlavně kvuli tomu že prostě nemůžu jíst takoví to tmavý v masu světlý jím ryby jím ale vyjímky jsou taky(školní jídelna někdy uděla brutus) jinak skoro vždycky maso nechám jen někdy když mamka udělá dobrý maso (bez toho tmavýho) se svíčkovou nebo paprikovou tak to jim tet me z toho popadla chut na svickovou :D
a to tmavý nesnášim taky kvůli tomu že mám neodvolatelnou představu že to tmavý nejde kousat a že se z toho pozvracím jako ve školce

a zeleninu jim tak na 1/4 a ovoce skoro všechno(záleží co si pod pojmem "ovoce" přestavíte)
taky se mi to šedý strašně hnusí a všecko takovýto maso který je takovýho "nežvíkatelný" a ty omáčky já vůbec nemusím no obědě si vždycky to maso odemě někdo vezme :D
 
Nahoru