• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vegetariánství

  • Zakladatel vlákna Delicius169
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Vegetariány naprosto nechápu, jak se mohou připravovat o vynikající masíčko :) mňam mňam :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pro mě je maso občas i takový způsob navišování sebevědomí "sem predátor"

a nebo když jíme o vánocích kapra (co mi moc nechutná) tak si řikám "je je je stěrka já tě sežeru a ty mě néééé"


:indián:
 
to já jím ode všeho trochu,maso mám nejradši drůbeží a vepřové,ze zeleniny brokolici a také podobne zelené věci a rád jím také ovoce,třeba dneska jsem mě+l banán :-D.Nesnáším mořské plody a tofu a vodnici
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-kdysi jsem zůstal na Korfu bez peněz a cpal se ovocem a zeleninou od štědrých domorodců a o mase se mi i zdálo -pochybuju ale že kdyby to bylo naopak tak se mi bude zdát třeba o paprice nebo květáku i když jsem typický 110kilový všežravec!
 

DeletedUser

Guest
ja jim temer vsechnu zeleninu ale jim jen maso kureci a trochu i kachnu a husu
Jinak je vse ble:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zlatí všežravci pokud jíš jenom zeleninu je to špatně pokud jíš jenom maso je to špatně proto je nejlepší jíst oboje
 

DeletedUser

Guest
Nezlobte se na mne, ale já vegetariány a taktéž podobné vegany nechápu, proč se ochuzují o maso, když tím ničeho nedocílí? Já mám kamarádku vegetariánku a ta maso v puse neměla už hodně dlouho. No a když se jí zeptám, z jakého důvodu nejí maso, tak mi řekne, že nechce, aby se kvůli ní zbytečně zabíjela zvířata.
A já se jí už jak dlouho snažím vysvětlit, že i když nebude maso jíst, tak je to stejně všem jedno a nikdo nebere na ni ohled. Plus také to, že zvířata kvůli ní zabíjet nepřestanou. Ano, kvůli salámu či řízku kvůli ní možná nezabijí prase, ale kvůli tomu, aby jí upekly nějaký chleb, tak je zabito velké množství brouků a podobných živočichů jenom kvůli žním (sklizeň obilí) zabijí. Holt člověk dokáže být někdy hodně hloupý...
 

DeletedUser

Guest
Nezlobte se na mne, ale já vegetariány a taktéž podobné vegany nechápu, proč se ochuzují o maso, když tím ničeho nedocílí? Já mám kamarádku vegetariánku a ta maso v puse neměla už hodně dlouho. No a když se jí zeptám, z jakého důvodu nejí maso, tak mi řekne, že nechce, aby se kvůli ní zbytečně zabíjela zvířata.
A já se jí už jak dlouho snažím vysvětlit, že i když nebude maso jíst, tak je to stejně všem jedno a nikdo nebere na ni ohled. Plus také to, že zvířata kvůli ní zabíjet nepřestanou. Ano, kvůli salámu či řízku kvůli ní možná nezabijí prase, ale kvůli tomu, aby jí upekly nějaký chleb, tak je zabito velké množství brouků a podobných živočichů jenom kvůli žním (sklizeň obilí) zabijí. Holt člověk dokáže být někdy hodně hloupý...

to mas pravdu .... ale , niekto je rad zeleninu preto lebo mu chutna , napr. mne :D
ale to neznamena ze nejem mäso , ked som bol menši tak som mäso nejedol , len ryby ...
teraz jem aj zeleninu , mäso (vselijake) , ryby ......... ale asi 70% mojej stravy tvory zelenina ....
vy si date v nedelu biftek a ja salatik , mnam mnam :::))::
 

DeletedUser

Guest
Já nic takového neříkám, já si taky dám rád zeleninový salát a zeleninu mám taky hrozně rád, ale jím i nějaké to maso, takže nejsem vegetarián a ni bych nechtěl být.
Nikomu jíst zeleninu nezakazuji , protože mít rád zeleninu je správné, avšak být vegetarián a zeleninu jíst jen z povinnosti kvůli tomu, že maso nemůžu? :yes:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem kvazivegetarián (mason si snažím dávat max. jednou týdně). Asi jsem k tomu přišel proto, že mám moc rád zvířata a jaksi potom mám k masu odpor. K tomu mi přijde nefér, že je člověk na vrcholu potravního řetězce a zvířata se chovají akorát na zabití .(
 

DeletedUser

Guest
Vegetarián???

Hmm ...
Nejlepší je jíst ode všeho trochu (pokud na to něco nemá někdo alergii nebo něco podobnýho)

a NE? :::))::
 

DeletedUser

Guest
Ja bych to maso i jedla,ale tak kdyz se mi z nej dela blivno tak co mam delat?
 

DeletedUser

Guest
Nám asi koncem ledna ve škole zřídili Vegetariánskej bufet ...
A teda musim říct,že víc jak polovina je nechutná,a naprostá většina i předražená ... Chápu,že škola se má snažit,zdravě živit své žáky ... ale,to se prostě z většiny jíst nedá ... navíc,je to strašně předražené ... takže vegetariánství ? PRo mě Ne ...
 
K tomu mi přijde nefér, že je člověk na vrcholu potravního řetězce a zvířata se chovají akorát na zabití .(

Bohužel, slabší musí ustoupit silnějšímu. Nevím jak moc je to fér ani o to nějak nejde, každopádně je to v souladu s přírodním řádem. Dříve byli v převaze, plazi, pradátoři, dnes je člověk nejschopnější z ostatních živočichů a přizpůsobuje si okolí. Člověk je všežravec, pokud si odpírá maso, je to jen kvůli tomu že má na to podmínky a rozhodl se pro to, díky svojí vyspělosti.
 

DeletedUser

Guest
Pokud to není v rozporu s morálkou či platnými zákony, nechť každý jí, co se mu zachce - ale ať to nenutí někomu, kdo o jeho stravu nestojí...
 

DeletedUser

Guest
Myslím že nějaké menší vegetariánství není špatné... I v luštěninách jsou bílkoviny...Ale když někdo nejí maso vůbec tak to už je horší...
 
Nahoru