• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jestli se ty úkoly nezobrazí na jiných světech tak s westem končím. Jako D**** hledám krocany, trvá mi to tejden a teď tohle...
 

DeletedUser

Guest
Já akorát doufám, že pokud se na Arizoně nakonec Questy zobrazí, že nám na ně dají dost času
 

DeletedUser7829

Guest
Neviem, či to tu už niekto písal, ale na SK svetoch zrejme dátumy prestavené sú. Lebo ako na SK Ari, tak aj na SK 5 mi Veľkonočné Q naskočili:-).

A teda v tom majú Nemci trocha dosť bordel:-/.
 

DeletedUser

Guest
takže se asi jedná o opomenutí, teď jen doufat v dostatečnou komunikaci Čechy - INNO, ať se to stihne dřív, než si dají volno.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat jak na Buffalu splním úkol, napiš někomu na chatu Veselé Velikonoce, když chat není zapnutej.
 

DeletedUser

Guest
Tak už to je v pohodě teď jsem si všimnul že ho už zapli.
 

DeletedUser

Guest
Nevíte co dělá to vajíčko pod stromem ve vašem měsrtě
 

DeletedUser

Guest
Můžu se zeptat, našel jsem 6 vajíček, pokračuje to dál???
 

DeletedUser

Guest
Nemám rád překvapení...
Někdo jiný pokračuje ten úkol někde po nalezení 6 vajíček???
Díky
 

DeletedUser

Guest
buď úplně v klidu nejsi sám :::)):: taky nevím kde jsem k němu přišel a navíc mně podezřívají když jsem to dal ve hře na chat že jsem si to sfotomontážnil:::)):: což fakt nevím proč bych dělal
 

DeletedUser9615

Guest
:-D tak to ti gratuluju ale nediv se jim, ty seš tím fotomontem proslavenej tak bych si to taky myslel :-D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru