• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
já mám splněný Q s průzkumem a nic se neobjevilo jakto?? akorát dál plním q od Henryho, Marie a Waupeeho tak co mam teda splnit z úkolů aby se to objevilo???

A ještě mám jednu otázku co s tim vajíčkem od Henryho mám dělat??Je k němu nějaký úkol??v produktu jsem si ho dát zkoušel a nic se nestalo.
 

DeletedUser4620

Guest
Úloha, v ktorej dostanete Záprdky sa vám zobrazí len v prípade, že máte splnené všetky ostatné úlohy zo série Velikonoce (ak sa nemýlim, tak všetky sú dostupné v salóne)...
 

DeletedUser

Guest
Vydej se od 22.04.2011 do 25.04.2011 na velké hledání, nebo se snad bojíš plyšového zvířátka?


tohle bylo v emailu znamená to že pokud jsem dneska nestihl dodělat vše tak mám smůlu??nebo mám ještě šanci zítra?
 

DeletedUser

Guest
Já stále doufám, že se nějaký quest objeví. Měl jsem to hotové z loňska, tak jsem se docela ponuďoval.
Pro radost
[SPOIL]
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
Čas na splnenie veľkonočných úloh máte do konca mesiaca. Do zajtra sa dá splniť len hľadanie tých 6 vajec, ktoré boli v sieni, sallone atď.
 

DeletedUser

Guest
ok diky už jsem se lekl asi bych skončil s the westem kdybych propásl šanci na získání shnilých vajec
 

DeletedUser12400

Guest
ty ukoly jsou prehnane narocne na cas, mam pred sebou jeste 2 ukoly a jsem zvedav jak to stihnu, kdybych nemel uz predem nasbirano 15 dreva tak to do konce mesice 100% nestihnu. me by zajimalo kdo ty ukoly vymyslel.
 

DeletedUser4620

Guest
Zvláštne, že minulý rok bolo na tie úlohy menej času (ak si dobre pamätám tak 2.-8.4.) a veľa hráčov to bez problémov stihlo lebo sa nevedelo, čo bude potrebné..Teraz sú od 22. (na Buffale od 21.) do konca mesiaca, čo je o celé 2-3 dni viac...
 

DeletedUser12400

Guest
Zvláštne, že minulý rok bolo na tie úlohy menej času (ak si dobre pamätám tak 2.-8.4.) a veľa hráčov to bez problémov stihlo lebo sa nevedelo, čo bude potrebné..Teraz sú od 22. (na Buffale od 21.) do konca mesiaca, čo je o celé 2-3 dni viac...

nejspis admini chtej aby hraci si koupily nugety a pomoci nich koupily produkty protoze to normalni cestou nestihnou.
 

DeletedUser4620

Guest
Minulý rok sa ešte produkty nedali kupovať na žiadnom svete a úlohy boli tie isté...
 
Minulý rok jsem to splnil bez kupování čehokoli, taky jsem s tím začal na jednom světě až v sobotu a v úterý jsem to měl hotové komplet. Takže loni nebylo si možné takto pomoct, a na klasických světech to není možné ani dnes. Nevím proč někteří plodí takové scénáře.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, minulý rok jsem to stihl...a to jsem neměl žádný produkt nasbíraný, do té doby sem je prodával...tak nechápu co řešíte ;)
 

DeletedUser12400

Guest
Přesně tak, minulý rok jsem to stihl...a to jsem neměl žádný produkt nasbíraný, do té doby sem je prodával...tak nechápu co řešíte ;)

kdyz sem musel sehnat 5 krocanu (13% sance)tak sem to delal dohromady 10 hodin a ted mam zase mit 5 bifteku (15% sance) a potom nasbirat ryby.
 

DeletedUser

Guest
pokud si to dobre pamatuju tak pred rokem bylo oznameni o schaneni "masa a dreva"(z twitteru) ci co a taky se tento ukol na "prani hracu" o nejakej ten den prodlouzil(myslim ze 4 ale to ted tipuju)...
 

DeletedUser12400

Guest
jsou ty velikonocni ukoly do konce mesice ?
ja chci totiz shnila vejce

a chci se ujistit po ukolu prinest 5 bifteku je pak nachytat ryby ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru