• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13514

Guest
Včera byl 2.0 nahrán na první (nejnovější) maďarský svět (El Dorado).
 

DeletedUser16495

Guest
Jáj.. nestraš.. :-(

No ono mě to docela štve.. jak to bude s úkoly - třeba chytat ryby (2 hodiny).. kdo bude mít tolik nervů na to utukat si prsty?.. :(

A co nejtěžší práce ?.. jestli se tu o tom diskutovalo, pardon.
 

DeletedUser13514

Guest
Úkoly se upravily: už nebude časová podmínka, ale udělat práci x krát.
 

DeletedUser11063

Guest
Já už se podctivě na update připravuji :-) tím že má dojít k úpravě řemesel - na výrobu pyritu pro amulet budou potřeba tuším 4 kusy kočičího zlata (te´d je potřeba 1 jeden kus zlata), tak si dělám zásoby. 115 kusů pyritu již mám a dalších 100 kusů zlatá musím ještě zpracovat :-D
 

DeletedUser9350

Guest
Quest Nejtěžší práce jsou dobrá pakárna. Vykonat danou práci 60x, to je prostě na palici, stále jen klik klik klik jak píííp. Čas byl stokrát lepší.
 

DeletedUser15298

Guest
Co se týče administrátora - on do ničeho zasahovat nebude, pouze bude ihned řešit chyby, které tam hráči objeví. Pro nás by to naopak mělo být daleko výhodnější - než pošlou update dále, budou mít nějvětší chyby podchycené. A dřív jak 18. to u nás nebude.. :)

Na betě nám dali vědět dva týdny dopředu, abychom si rezervovali místo pro města, budeme mít tolik času i tady? Žádné oznámení mi zatím nepřišlo, ale v radnici už vidím záložku Rezervace, tak se celkem začínám děsit, že by 2 přišla ani ne za týden (18.).:D
 

Deleted User - 31870

Guest
Prozatím máme pouze informace, že do 1500 měst (asi, mám někde poznámku, kterou teď nemůžu najít) nebude problém je přenést - tam, kde jich bude více, se přenese jen část (ta, kde bude nejvíc hráčů). Nicméně od včera mají update na jednom světě v Maďarsku, tam to budou tak do pondělí testovat, než pustí update i na další svý světy. Do dalšího týdne bych viděla nahrání do největších komunit (pro ně klíčové státy na příjem) a teprve až pak někdy ten zbytek, očekávejte ho tu cca do konce měsíce.

Na ty rezervace se ještě poptám, aspoň týden dopředu, aby to všichni věděli..
 

DeletedUser

Guest
Systém prací v updatu 2.0,mi silně připomíná jednu hru, a to Travian.Vypadá že u westu budeme muset podobně vysedávat celé dny a jen hloupě klikat a ten kdo nebude chtít klikat,tak buď odejde z westu úplně nebo na nás Inno vymyslí novou vychytávku jak nám toto klikání ulehčit,ale budeme si za to muset zaplatit nugetama.:zásek:
 

DeletedUser

Guest
ulehčení už dávno existuje :) prémium automatizace bude prostě nezbytnost.. s prémia podle mě uplně zbytečného se dostane do pozice prémia nezbytného..
 

DeletedUser9350

Guest
V čem pomůže premium u práce co trvá 5 minut? Naprosto v ničem, takže ulehčení je kde? :D To, že můžeme zadat místo osmi prací prací devět? :D Ušetření 20 minut klikání je opravdu ulehčení k píííp.
 

DeletedUser

Guest
nic lepšího podle mě nebude... i těch 20minut bude dobrejch... nakonec..
 

DeletedUser1318

Guest
V čem pomůže premium u práce co trvá 5 minut? Naprosto v ničem, takže ulehčení je kde? :D To, že můžeme zadat místo osmi prací prací devět? :D Ušetření 20 minut klikání je opravdu ulehčení k píííp.
Místo čtyř devět.
U prací, které jsou na dobu 30 minut a víc, je to už znát.
Čímž nechci říct, že je to v pořádku.
Mně osobně to neskutečně se... mrzí.
 
No nová grafika a prostředí do kterého půjde zavádět různé věci beru. Ale už ti vývojáři nějak smysluplně vysvětlili co to má znamenat ta inovace prací?
 

DeletedUser9350

Guest
Ty práce jsou pěkné šlápnutí vedle, nyní v pohodě naklikané na delší dobu a je klid. A zdůvodňování, že to pomůže nováčkům je pěkný kec. Na Betě jsem si to vyzkoušel a odvázanej z tý klikačky jako nováček opravdu nejsem.
Nehledě na to, že se plánuje takový update kdy dostanou po držce i hráči co hrají na mobilních zařízeních, protože to díky náročnosti nepůjde. To kdy bude mobilní verze vystihuje slovíčko maňana a to jak bylo interpretováno před lety, znamenalo někdy nebo nikdy...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru