• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No já v tomto souhlasím s jazzrabitem, toto je hlavní, co mi na Westu 2.0 vadí, ostatní změny jsou spíš vedlejší, ne až tak důležité... Jestli má grafika, zmenšení mapy, práce na jednom místě přitáhnout nové lidi, tak fajn, ale jestli tohle zároveň odradí část původních hráčů, tak nevím, o co vlastně INNU jde?
 

DeletedUser1318

Guest
...nevím, o co vlastně INNU jde?
Řekl bych, že z této kdysi celkem povedené hry vytlouct ještě pár peněz, dokud ještě někoho zajímá.

Pro ty, kteří mají dojem, že se mi Inno snad nikdy nezavděčí. Pokud by se o West "starali" stejně jako o své jiné produkty, pěl bych jen chválu, tak, jako mnozí další, kteří tuto hru měli rádi.
Oni ten recept, jak udržet hráče a hru znají. V jiném projektu aktuálně spouští třeba tyto novinky:
Změny
Koloniální doba!
54 nových příběhových úkolů, které se objeví po pozdním středověku.
Osvoboďte princeznu!
Setkejte se s dekadentním králem Ludvíkem XXI. a jeho rozmazlenou ženou Sophie Antoinette.
Zasáhne i Vaše království revoluce?
Prožijte dramatický příběh plný zvratů!
Seznamte se s novou postavou, která vám bude zadávat nové úkoly.
Prozkoumejte novou oblast na mapě, která se rozprostírá na 8 provinciích.
Navíc až 70 nových úkolů (i ty lze přeskočit)!

Poznejte piráty, posílejte průzkumné expedice, ...


4 nové obytné budovy
4 nové zásobní budovy
5 nových budov na vzácné suroviny s novými zbožím (káva, papír, drát, porcelán a dehet)
5 nových vojenských budov (s 5 novými jednotkami)
4 nové kulturní budovy
9 nových dekorací

Bonusový obsah v pozdním středověku!
Úplně nový obsah, který se spustí po dobytí poslední části mapy (Mount Killmore).
Jeho plnění je úplné dobrovolné a je pro hráče, kteří mají rádi výzvy a pěkné odměny.
Celé se to odehrává na nové části mapy kontinentu.
7 provincií, které nepůjdou jen tak snadno získat.
Skvělé odměny ve formě zboží, jednotek i diamantů.
Potkáte i "staré známé", kteří budou hledat pomstu!
Zajímavý příběh, ve zhruba 62 úkolech (některé úkoly budou paralelní, čili délka příběhu bude kratší).
Více závěrů příběhu!

Některé nové funkce spojené s mapou a úkoly
Úkoly spojené s medailemi
Úkoly, které vyžadují zaplacení nebo sběr zboží
Třetí místo na úkoly
Nová postava, která vám bude zadávat úkoly
Nové odměny z provincií
Silnější nepřátelé


Proč to někde jde a někde ne, toť otázka. Působí to opravdu dojmem, že tady už vůbec nejde o získání nějakých nových hráčů, ale o postupné a potupné zbavení se nejen současných, ale celého westu vůbec.
A jestli je důvodem současného "zamrznutí" vývoje ta nová mapa, tak mi prosím netvrďte, že je to celé dobře promyšlený tah, jak udělat west lepší.
 

DeletedUser

Guest
pokud by "jen" chtěli vytřískat prachy pochybuji, že by si dali tu práci a vyvíjeli i když špatnou přece jen novou verzi westu. Spíš mám pocit, že jsou to šumaři :-)
 

DeletedUser1318

Guest
pokud by "jen" chtěli vytřískat prachy pochybuji, že by si dali tu práci a vyvíjeli i když špatnou přece jen novou verzi westu. Spíš mám pocit, že jsou to šumaři :-)
No, novou verzi - nová je pořád jen ta mapa (tedy samozřejmě zatím, že...)
Jinak mi to i po vyzkoušení příjde, jako čím dál horší variace původního tématu.
Alespoň jsem tam doposud nic nového, zásadně posunujícího hru někam výše nepostřehl. Pro dobrodruha na 120 levelu prostě nuda, komplikovaná krátkými časy a nepřehlednou obsluhou.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
má už někdo zkušenosti s hledáním 3.klíče na betě s updatem 2.0?
já jen jestli bude pořád padat předmět z (5-ti minutové) práce vykrádat hroby a nebo je lepší dělat pracovat jako kupec (2hodiny), předpokládám že u té 5minutové práce bude nižší šance předmět nalézt, než u 2hodinové práce, je to tak?
 

DeletedUser

Guest
Ty bláho, oni fakt čekají, že nová verze přiláká nové hráče. Zřejmě se chystá pomalu další svět, máme nábor moderátorů.
Jen se bojím, že i kdyby nakrásně rozběhli propagaci a nalákali nové hráče, tak se blbá nálada starých členů velmi rychle přenese i na ty nováčky.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
má už někdo zkušenosti s hledáním 3.klíče na betě s updatem 2.0?
já jen jestli bude pořád padat předmět z (5-ti minutové) práce vykrádat hroby a nebo je lepší dělat pracovat jako kupec (2hodiny), předpokládám že u té 5minutové práce bude nižší šance předmět nalézt, než u 2hodinové práce, je to tak?

Má někdo odpověď nevím na co mám spíš dělat reskill, zase abych nemusel kllikat tak bych mohl dělat práci Pracovat jako kupec, ale mě jde o to co se víc vyplatí..

tembo napsal/a:
a ten nový update bude na věech světech

Ano měl by být..
 

DeletedUser11063

Guest
Ty bláho, oni fakt čekají, že nová verze přiláká nové hráče. ...

To je to co tu tvrdím už dlouho - oni se zaměřili pouze na to aby dotáhli nové lidi a je jim jedno, že staří hráči odcházejí a po 2.0 budou odcházet v houfech.

Pokud chtějí nalákat nové hráče, tak naopak musí otevřít nový svět - jinak nemají naprosto žádnou šanci. Nový hráči musí mít možnost celkové svobodné volby a to jim poskytne pouze nový svět co začne od 0. Ti co se lognou do stávajících světů, které jsou tvořeny již dávno znechucenými hráči a kteří tím pádem nemají možnost volby v charakterech pokud se chtějí zapojit plně do hry tak akorát brzo odejdou.
A přísun nových hráčů nebude dle mého tak velký, aby tím nahradily ztráty co vznikají odchodem stávajících hráčů - bohužel :(

Co se týká 2.0 - tak nejsem zasvěcená osoba - moderátor - ale již tu bylo několikrát řečeno, že se 2.0 bude nahrávat na všechny světy - údajně jako základ pro novinky co mají přijít (sice nechápu co mají některé změny k horšímu společné s novinkami ale to ukáže jen čas) - řekl bych že přepsali kód hry na jednodušší - pochopitelnější formu - pro ně :-)
 

DeletedUser9350

Guest
Fakt kvalita ta 2.0 člověk kliká jak *****. Vlastně proč jak... Čtyři práce a hurá do hotelu s minimem hp po zranění při práci, ale zato se skoro plnou energií. Jestli je toto snaha udělat west hratelnější tak potěš koště. Nováček co se zlikviduje třikrát po sobě u nějaké práce se na tu hru vykašle a půjde pařit něco jiného.
Je hezké, že INNO má vize, on je měl i někdo jiný před desítkami let a jak skončil...
 

DeletedUser9530

Guest
Tomorrow is the big day! We are going to update the first world with The West 2.0. It will be a new Hungarian world. We are so excited, what about you? - Facebook TW
 

DeletedUser11063

Guest
Rád bych se zeptal - v jakém pořadí normálně nahrávají updaty na jednotlivé světy?
- myslel jsme že to dávají poprvé na němce a angličany - jako jejich "vizitky" a pak teprve na ostatní světy.

Nechci urazit maďarský svět ani jiný. ale trošku mi připadá, že nejdříve volí s 2.0 světy, které "můžou obětovat", když by se tamním hráčům některé změny ve 2.0 ve velkém nelíbily - tak jako na betě :-)
A přece by neriskovali v tomto své "zlaté husy (světy)" - a nebo se pletu a nahrávání je náhodné?
 

DeletedUser1318

Guest
Rád bych se zeptal - v jakém pořadí normálně nahrávají updaty na jednotlivé světy?
- myslel jsme že to dávají poprvé na němce a angličany - jako jejich "vizitky" a pak teprve na ostatní světy.

Nechci urazit maďarský svět ani jiný. ale trošku mi připadá, že nejdříve volí s 2.0 světy, které "můžou obětovat", když by se tamním hráčům některé změny ve 2.0 ve velkém nelíbily - tak jako na betě :-)
A přece by neriskovali v tomto své "zlaté husy (světy)" - a nebo se pletu a nahrávání je náhodné?
Těžko říct, asi to ovlivňuje více faktorů, u nás to jednou o několik týdnů zpozdil překladatel (nebo překladač).
Škoda, že první bude tak málo (tedy alespoň pro mne) srozumitelná jazyková mutace. Strašně toužím po odpovědi na otázku, jak ty časy budou nakonec zavedeny na regulérních světech. Nezbývá, než jít to ověřit osobně. Snad se s tím nějak porvu :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Maďarsko bude mít update jako první, protože jejich administrátor se nachází přímo v budově Inna, takže si případné problémy může oběhat u techniků osobně.. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Maďarsko bude mít update jako první, protože jejich administrátor se nachází přímo v budově Inna, takže si případné problémy může oběhat u techniků osobně.. :)
To zní jako aprílový vtípek.
Skoro bych řekl, že ještě lépe jsou na tom "domácí", protože ti mají info a techniky rovnou pod palcem.
Mimochodem, když tu občas probíhala debata na toto téma, vždycky bylo řečeno, že nikdo z teamu, tudíž ani administrátor, do podobných věcí zasahovat nemůže.
Na west.hu už tedy aktuálně frčí (asi) nový svět "Dakota", zatím aktuálně verze west 1.
A když už jsme to téma načali, bude mít naše diskutování a hlasování o názvu nového světa nějaký vliv na termín spuštění updatu u nás?
 

DeletedUser11063

Guest
tak co se týká nového světa tak ten bude podle mého spuštěn spolu s updatem 2.0, nebo několik dní po updatu - podle mého by byla totiž hloupost - zbytečná ztráta času a peněz vytvářet nový svět před updatem, aby jsi na něj o 10 dní později ten update nahrával :-D
 

Deleted User - 31870

Guest
Jestli dostaneme svět před / po updatu zatím nevíme. Nicméně hlasování datum příchodu světa neovlivní.

Co se týče administrátora - on do ničeho zasahovat nebude, pouze bude ihned řešit chyby, které tam hráči objeví. Pro nás by to naopak mělo být daleko výhodnější - než pošlou update dále, budou mít nějvětší chyby podchycené. A dřív jak 18. to u nás nebude.. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Co se týče administrátora - on do ničeho zasahovat nebude, pouze bude ihned řešit chyby, které tam hráči objeví. Pro nás by to naopak mělo být daleko výhodnější - než pošlou update dále, budou mít nějvětší chyby podchycené. A dřív jak 18. to u nás nebude.. :)
Já reagoval na tvrzení, že přítomnost maďarského administrátora v budově Inno, má přímou souvislost s pořadím zavedení updatu west 2. Jestli bude nebo nebude do něčeho zasahovat, je jaksi mimo téma.

Nicméně ono to asi bude stejně nějak jinak:
A frissítés várható időpontja: 10. 15. Hétfő. (Dle googlu: Předpokládané datum aktualizace: 10 15. pondělí)

Jestli dostaneme svět před / po updatu zatím nevíme. Nicméně hlasování datum příchodu světa neovlivní.

Logicky předpokládám, že by neměl být zaveden dřív, než sdělíme vítězný název, tudíž nějakou souvislost tuším.

Blíží se Halloween, k tomu už nějaké info jsou?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,
má už někdo zkušenosti s hledáním 3.klíče na betě s updatem 2.0?
já jen jestli bude pořád padat předmět z (5-ti minutové) práce vykrádat hroby a nebo je lepší dělat pracovat jako kupec (2hodiny), předpokládám že u té 5minutové práce bude nižší šance předmět nalézt, než u 2hodinové práce, je to tak?

Nemá na to někdo odpověď, fakt nevím kde to hledat, zná někdo někoho nepíše se na cizích forech, pokud někdo čte něco o 3. klíči po update 2.0?
 

DeletedUser11063

Guest
Jediné fórum kde by se to mohlo najít jsou fóra co patří k betě - tam je 2.0 už dlouho a světy jsou rozjeté, že by se to tam možná dalo najít - až přijdu domů se schválně zkusím podívat.

Jakmile 2.0 nahrají na Maďarsko tak po pár dnech asi i na tamních fórech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru