• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá šavle - diskuze

DeletedUser9530

Guest
Po grafické stránce nic moc, jak z omalovánek oproti ostatním zbraním, tomu mohli vývojáři věnovat pět minut navíc. A se znalostí a jednoduchostí questu tu s revolverem nebo šavlí za chvíli bude běhat každý :střelec:. Zbraně se známými jmény(svítící) to pak degraduje.
 

DeletedUser

Guest
prosim vas mohol by mi niekto este trochu viac napovedat s tou druhou frazou zahniti ku kovu mam ale neviem pri akej praci ho mam narovnat odhadujem bud "odechovat v lese" tak asi kacet stromy alebo sila tak stavat most ale niesom si isti
 

DeletedUser1318

Guest
prosim vas mohol by mi niekto este trochu viac napovedat s tou druhou frazou zahniti ku kovu mam ale neviem pri akej praci ho mam narovnat odhadujem bud "odechovat v lese" tak asi kacet stromy alebo sila tak stavat most ale niesom si isti
Není to o práci, je to o tom, že musíš být hodně silný, mít správný nástroj, kterým budeš působit na ten nerovný kov a musíš to provádět na nějakém konkrétním místě, které může vzniknout v lese (na mapě je takové jen jedno)
 
Po grafické stránce nic moc, jak z omalovánek oproti ostatním zbraním, tomu mohli vývojáři věnovat pět minut navíc. A se znalostí a jednoduchostí questu tu s revolverem nebo šavlí za chvíli bude běhat každý :střelec:. Zbraně se známými jmény(svítící) to pak degraduje.

Co jsme chtěli to máme, mimochodem každá věc má svoje místo, jestli zlaté zbraně upírají flek těm svítícím, tak je to přirozený vývoj. Návody jsme chtěli, takže je bude mít i ten kdo neumí pořádně číst a psát, i když to má zřetelně napsáno, pořád se bude ptát (viz příspěvek uživatelel "okoko"). Každý chtěl zbraň, Inno to s velikou liberalizací uskutečnilo, takže jásejme.
 

DeletedUser

Guest
Ctěl bych se zeptat když ho čistim mám na sobě mit určitou zbran a ten produkt to vím ale jak ho vyčistim?
 

DeletedUser

Guest
První krok

Ahoj!
Můžu se zeptat, v kolik hodin cca se vám podařilo najít ten křivý kus kovu? Já už několik dní dělám tu práci, po které se parníkům jezdí líp, a mám v produktu tu věcičku na nabírání materiálu, ale pořád se mi to nedaří najít... Dokončila jsem ji těsně před devátou večer i hned po šesté, ale pořád nic. Není tam ještě nějaká další podmínka pro splnění? Počet PB? Délka práce? Nebo výše motivace apod.? Předem dík za každou radu.
 

DeletedUser

Guest
ja som ten kov našiel po dvojhodinovej práci s vysokou motiváciou (94) ...a je to aj o šťastí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9733

Guest
Pokud chceš kov najít, musíš počkat, až slunce opravdu zapadne :)
 

DeletedUser

Guest
Křivý kus železa

Tak už jsem to dodělala několikrát po deváté večer i o půl dvanácté a pořád nic - asi mám pořádnou smůlu, protože pořád nic nemám, jen mi klesá motivace... Co mám ještě udělat, aby to konečně vyšlo?
 

DeletedUser7117

Guest
čekat ,až slunce opravdu zapadne-aneb čím více se konec práce blíží půlnoci tím lépe...moje zkušenosti s kledáním tohoto předmětu jsou tyto:
-zasednot k The-West kolem 20:00,zadat modlitbu,a 2x 2hod práce,pokud máš ještě vysoku motivaci a více jak 100 PB-tím lépe:hoj:
 

DeletedUser

Guest
Špinavý, zahnutý kus kovu

Moc díky všem za radu - konečně jsem ho devítce získala... A teď hurá na palouček. :pianista:
 

DeletedUser

Guest
čekat ,až slunce opravdu zapadne-aneb čím více se konec práce blíží půlnoci tím lépe...moje zkušenosti s kledáním tohoto předmětu jsou tyto:
-zasednot k The-West kolem 20:00,zadat modlitbu,a 2x 2hod práce,pokud máš ještě vysoku motivaci a více jak 100 PB-tím lépe:hoj:

Byl jsem oblečen že jsem měl sotva 15PB, nemodlil jsem se a stačila 30ti minutovka. a našel jsem 2 za 2 dny. Je to jen o štěstí a samozřejmě to musí být večer.
 

DeletedUser

Guest
je ten úkol nějak časově omezen nebo se dá dělat třeba i za půl roku?
 

DeletedUser

Guest
ta šavle byla hodně lehká na splnění mi stačilo pouze 12 hodin a byla moje z toho 2 hodiny těžby železné rudy ,2 hodiny práce jako mastičkář a 8 hodin práce v kamenolomu
 

DeletedUser

Guest
ve světě 6 a 7 jsem to v pohodě splnil, ve světě 3 jsem už víc jak 24 hodin po nocích dělal vše proto aby parník byl v cílí co nejdříve, mám už krvavé mozoly na rukách, skoro jsem oslepl, a pořád nemůžu najít ten zakřivený kus železa. Dá se to vůbec ve světě 3 najít?
 

DeletedUser7836

Guest
Samozrejme, že sa dá nájsť. Ale určitú rolu tam hrá aj náhoda. Ja som ho tiež dosť dlho nemohol nájsť. Ak sa ti nebude dariť, skús ho kúpiť na trhu.
 

DeletedUser5474

Guest
Tu šavli bych si udělal taky ale potíž je v tom že tu večer nejsem takže nemohu Přímit řeku a také nemohu vykonávat Pracovat jako mastičkář :(
 

DeletedUser1318

Guest
Tu šavli bych si udělal taky ale potíž je v tom že tu večer nejsem takže nemohu Přímit řeku a také nemohu vykonávat Pracovat jako mastičkář :(
S mastičkářem ti neporadím, ale zkombinovat odpolední spánek s navazujícími čtyřmi hodinami potřebné práce by snad mohlo pomoci.
 
Nahoru