• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá šavle - diskuze

DeletedUser

Guest
To je síce pekné ,ale ako to urobím keď nemám Lékořici ?;-)
 

DeletedUser

Guest
Tak som si teda Lékořici pozháňal ,uvidím čo to spraví :-)
 

DeletedUser

Guest
Takže je to tu .. lékořice mi pomohla a pri 89% motivácií som to konečne našiel ! :-))))
 

DeletedUser

Guest
zlátá šavle a kolt

když jsem našel špinavý zahnutý kus železa a prodám ho můžu najít jěště hroudu hlíny nebo má každý účet určeno co najde?
 

DeletedUser

Guest
Můžeš najít hroudu hlíny i kus železa vícekrát ale je to o štěstí
 

DeletedUser12618

Guest
když jsem našel špinavý zahnutý kus železa a prodám ho můžu najít jěště hroudu hlíny nebo má každý účet určeno co najde?

Áno, môžeš ho nájsť aj viackrát, avšak, ak ho už očistíš a následne predáš, na zlatú šabľu už nemáš šancu, keďže očistiť ho môžeš len raz. (to bolo myslené na ten špinavý kus železa) ;) To isté platí aj o hrude hliny.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi viděl jsem v profilu u hráče connan1 na světě Buffalo že našel zlatou šavli při práci Těžit železnou rudu dá senajít i jiných prací?:klubun:
 

DeletedUser6989

Guest
Ahoj lidi viděl jsem v profilu u hráče connan1 na světě Buffalo že našel zlatou šavli při práci Těžit železnou rudu dá senajít i jiných prací?:klubun:

Nenašel jí při práci jako takové.Poslední podmínkou úkolu na získání zlaté šavle je dělat práci Těžba železné rudy.Jinak,než splněním úkolu ji nelze najít.Viz. první příspěvek :

poslední podmínka;cituji: Mám ostrou zlatou čepel, co dál?
Zase si dej ostrou zlatou čepel do produktu. Máš jenom čepel, potřebuješ si dotvořit zbytek. Ten už nebude zlatý. Tak jdi dělat práci, kde budeš těžit kov, který je asi nejpoužívanejší v dnešní době. Ale to není vše. Než začneš dělat tuto práci seber Henrymu půl tuctu té černé věci, co má u kamen.
 

DeletedUser

Guest
Hoši, hledám už na to na tom mastičkáři 250 hodin a nic. zkusím dojet na tu motivaci nula a použit těch 8 lekořic a jak to ani pak nevýjde tak nevím.

Ps: Mám ten špinavý kus kovu na sobě a i žiravinu mám na sobě.
 

DeletedUser12448

Guest
to se stává dělej to chvíly pak když ti to nejde získat tak tidělej další práce a pak zas se k tomu vrať
 

DeletedUser

Guest
Hej fakt že jo, dojel jsem na nulu, použil 8 lekořic a první dvouhodinovka a padlo to. Díky kluci.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem měl štěstí a hned mi ty produkty padali u šavle jsem zapomněl na uhlí, poté jsem ho vydoloval a hned po první 2 hodinovce mi padla...
 

DeletedUser

Guest
Co myslíte:
Dá se sehnat Špinavý zahnutý kus kovu víckrát? A poté mít více zlatých šavlí? Bylo by to dobré na prodej :)
 

DeletedUser

Guest
Co myslíte:
Dá se sehnat Špinavý zahnutý kus kovu víckrát? A poté mít více zlatých šavlí? Bylo by to dobré na prodej :)

Špinavý zahnutý kus kovu možná, ale víc zlatých šavlí mít určitě nemůžeš. A hlavně nejde prodat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru