• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá šavle - diskuze

ve světě 6 a 7 jsem to v pohodě splnil, ve světě 3 jsem už víc jak 24 hodin po nocích dělal vše proto aby parník byl v cílí co nejdříve, mám už krvavé mozoly na rukách, skoro jsem oslepl, a pořád nemůžu najít ten zakřivený kus železa. Dá se to vůbec ve světě 3 najít?

Tak jak jsi ho našel jinde, tak stejným způsobem se dá najít i na S3. ale já ti říkám nehledej, kup si hi a je po problému. Já si to taky koupil, a šel jsem dělat důležitější věci.
 

DeletedUser10800

Guest
Poraďte. Jaké jsou nejvhodnější oblečení na splnění 100 pracovních bodů na Síla úderu??
 

DeletedUser

Guest
Mexický šátek(17)
Červená kostkovaná košile(16)
Šedý jezdecký boty (15)
Hnědý kožený klobouk(10)
Osel(Do setu)
Teqila(Do setu)

=60 síla úderu :hoj:
 

DeletedUser5921

Guest
Na tequilu muzes zapomenout, protoze tam musis mit kladivko :)

a co treba drevorubecka sekera? ;-)
 

DeletedUser10800

Guest
Ale já potřebuji 100 pracovních bodů ale newim jaké věci mít na sobě!
 

DeletedUser11877

Guest
Tak už mám zlatou šavli........trvalo mě to 3 dny práce a je , jel jsem podle návodu a jde to.....:zásek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12541

Guest
nemůžu zjistit co je ten 2 úkol u zlatej šavle tem sežeň klidný místo v lese kde to je ????? Předem díky za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Ako to je s tým Mastičkárom ???? Na s9 hľadám tú čepeľ už asi 23 hodín a nič !!! Motiváciu mám na 50%
 

DeletedUser

Guest
Ako to je s tým Mastičkárom ???? Na s9 hľadám tú čepeľ už asi 23 hodín a nič !!! Motiváciu mám na 50%

No musíš mít duelovou zbraň žíravinu a v produktech mít špinavý kus kovu, pak bež pracovat jako mastičkář! no napoprve to nikdy nevyjde, musíš mit prostě štěstí :::))::
 

DeletedUser

Guest
Ako to je s tým Mastičkárom ???? Na s9 hľadám tú čepeľ už asi 23 hodín a nič !!! Motiváciu mám na 50%

na betě hlásilo několik hráčů podobný problém a pomohla změna místa práce (tj, pokud to pořád děláš na jednom mastičkáři, jdi jinam), někdo navrhoval i změnu oblečení, ale to nemám ověřené, že to zabírá
 

DeletedUser

Guest
na betě hlásilo několik hráčů podobný problém a pomohla změna místa práce (tj, pokud to pořád děláš na jednom mastičkáři, jdi jinam), někdo navrhoval i změnu oblečení, ale to nemám ověřené, že to zabírá

To robím takmer neustále ,keďže "lietam" hore-dole po trhoch :-(

No musíš mít duelovou zbraň žíravinu a v produktech mít špinavý kus kovu, pak bež pracovat jako mastičkář! no napoprve to nikdy nevyjde, musíš mit prostě štěstí :::))::

Toto oblečenie na sebe mám ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj ,mám zase dotaz ohľadom mastičkára . Má vplyv na nájdenie čepele aj motivácia ?:-)
 

DeletedUser

Guest
MOžná že ANo pušku jsem hledal do 0 procent a nenašel zítra to jdu tzkusit z 80 a uvidím.
 

DeletedUser

Guest
menší rada :) Mám ověřeno i od ostatních hráčů... Ve fázi kde máte pracovat jako mastičkář, pracujte dokud nebude motivace na nule. Poté jí vyžentě lékořicí na 100% a mělo by to padnout hned :)
 
Nahoru