• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - jiná cesta jak na ní

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,

dnes jsem byl docela překvapen, že jsem viděl hráče se zlatou puškou (na tom by nebylo ještě nic divnýho), ale onen hráč nemá vyznamenání za splněný úkol "Řešení hádanky". Tak že ji musel získat jinak. Puška dražitelná není, tak že koupit ji nemohl.
Jedinné, co mne napadá je, že může být z truhly z úkolu "Kočovný cirkus" a že by to mohlo ještě souviset s možným pokračování Hernandovým mečem, pokud jste ho zničili. A nebo bug je v tom, že zlatá puška, šavle i kolt jsou dražitelné, jen to nemají v popisu předmětu.

Máte nějaké jiné vysvětlení? Já zatím žádné jiné nemám:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
1)I kdyby byla puška dražitelná pochybuji,že by ji někdo prodal
2)kdyby ji našel v truhle bylo by možné najít 2 zlaté pušky
3)kdyby v té truhle z úkolu našel 3.klíč (což mi přijde nejpravděpodonější),stejn by to vyznamenání musel získat
O jaký svět se jedná ?? Nejedná se jen o napodobeninu zlaté pušky ??
 

DeletedUser

Guest
Nebo ji získal v bitvě o pevnost....

Tomu nevěřím.

1)I kdyby byla puška dražitelná pochybuji,že by ji někdo prodal
2)kdyby ji našel v truhle bylo by možné najít 2 zlaté pušky
3)kdyby v té truhle z úkolu našel 3.klíč (což mi přijde nejpravděpodonější),stejn by to vyznamenání musel získat
O jaký svět se jedná ?? Nejedná se jen o napodobeninu zlaté pušky ??


ad1 multák ti ji klidně prodá
ad2 myslel jsem jen z té truhly z úkolu kočovný cirkus
Napodobenina to není, o té jsem ještě ani neslyšel. napodobenině koltu a šavle ano, ale pušky ne.

Je to S2
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest

DeletedUser

Guest
A jak se onen hráč jmenuje? V takovéto kauze jsem nedávno také učinkoval :-D
 

DeletedUser9530

Guest
On má zlatou? Jak potěšující informace...

No Joe, já myslím, že mu jí někdo od nich ze spolku prodal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
On má zlatou? Jak potěšující informace...

No Joe, já mylím, že mu jí někdo od nich ze spolku prodal.

Přečti si prosím první příspěvek. Zlatá puška, kolt ani šavle nemají v popisu dražitelné, tak že nepředpokládám, že by šly prodat. Jestli ano, je to, jak jsem psal, bug.
 

DeletedUser9530

Guest
Pak ji asi našel v bitvě o pevnost a je tu možnost vlastnit i druhou z úkolu.

A taky je možné, že když ji získáš jiným způsobem, quest se třemi klíči udělat nemůžeš... zatím jen dohady :).
 

DeletedUser

Guest
To si nemyslím, to by byla pěkný vývojářská chyba aby mohl vůastnit jeden hráč na jednom účtu 2 tyto pušky.
Osobně si myslím,že je to bug a že mu ji někdo z jeho kumpánů prodal.
dost mě bude zajímat,jak tohle dopadne.


Herní jméno na s2 himzu7
 

DeletedUser11679

Guest
ale nedavno hrac safo prodaval 3. klic protoze on sam pusku mit nemuze ale kdyby ten klic koupil a udelal ukol tak by musel ziskat vyznamenani
 

DeletedUser8989

Guest
Zdravím jsem sám velmi překvapen prosím Admina aby dal nějaké vysvětlení nejde mi o to jestli jí má neprávem ale zajímá mě jestli je ještě jiná možnost jak jí najít ..
 

DeletedUser8989

Guest
Od někoho který mi přiblíží jak to mohl získat v bitvě to je podle mě blbost píše se že se dá najít v bitvě 3. klíč né celou Zlatku ocenění nemá takže ukol s třemi klíči taky ne tak co tedy Hmmm ?
 

DeletedUser

Guest
Snad budu brzy znád odpověď,ale NICMÉNĚ BYCH TADY CHTĚL A PROSIM O NĚJAKÉ VYSVĚTLENÍ OD ADMINISTRÁTORA FORA NEBO KDO TO TADY PÍŠE :-)
h7

SE TADY SCHÁZÍ POMALU CELÁ NAŠE ALIANCE NA Z S2 :-)
 

DeletedUser

Guest
Je tu ještě jedna možná věc a tou je zásah supportu ve prospěch gonzálese.

Na S7 má v podpisu jeden hráč napsáno "Děkuji zástupcům,že mi dali klíč.Prosím zástupce,aby klíč dali také hráči........".

Něco tu smrdí...
 

DeletedUser7836

Guest
Je tu ještě jedna možná věc a tou je zásah supportu ve prospěch gonzálese.

Na S7 má v podpisu jeden hráč napsáno "Děkuji zástupcům,že mi dali klíč.Prosím zástupce,aby klíč dali také hráči........".

Něco tu smrdí...

Toto je absolútne vylúčené. Supporteri su pravidelne kontrolovaní ako každý člen teamu. Ak by niekto niekomu prilepšil automaticky by letel.
 

DeletedUser

Guest
Já nechci být šťoura a něco zbochybňovat, P3te, ale na každým šprochu je pravdy trochu a ničím bych si nebyl raději jistý. Spíš zkus taky zapřemýšlet, jak je to možný to o čem se tu bavíme. Ještě nikdo tu nenapsal smysluplnou hypotézu nebo nějaké vysvětlení či alespoň domněnku.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru