• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - jiná cesta jak na ní

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já nevim,myslela jsem že nejdražší bedna je v hodnotě Nákupní cena - 11.490 a prodejní cena - 5745.
Vzhledem k tomu,že prodejní cena zlaté pušky je 32.740 ,tak nechápu jak by jí mohl najít v truhle.
Myslela jsem že se v té bedně nemůže najít dražší věc,než je nákupní cena té truhly?
Nebo ne?Tedy aspoň u mě to tak je,pokaždé jsem měla v té bedně věc,která ani zdaleka nedosahovala nákupní ceny té truhly.

No tak já jsem v dřevěné skříňce za nákupní cenu cca 1200 našel přesnou winchestrovku, která koštuje 15400. Tak že věc uvnitř může být mnohem cennější než samotná bedna a to platí i naopak.

Zlate predmety sa NEDAJU najst v bednickach (okrem falosnej sable a falosneho koltu)

To nezpochybňuju, ale máš pro toto tvrzení nějaký nezpochybnitelný fakt nebo si to jenom myslíš stejně jako já?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hodnoty u droppable hovoria sami za seba. A taktiez si zober, logicky, kto by dal moznost najst predmet v hodnote skoro 66k v truhlici ked pravdepodobnost na najdenie nejakeho predmetu ktory nie je bezne dostupny v obchodoch je uz takmer miziva. Sanca, ze najdete v zeleznej truhlici nejaku vec , ktora je bezne dostrupna v obchodoch je fakt vysoka, stale nechapem ze je to takto nastavene, clovek dostane najlepsiu truhlicu v hre a najde tam pracovne topanky, a to nemam na mysli len boje o pevnost, ale napr podledne 2 serie uloh, kde ako odmena su prave tieto truhlice a vela ludi kvoli tomu robila reskill, minala ich tazko zarobene $ a nugety a za to dostane nejaku hovadinu co si kupi za par supiek. Trosku to Inno nedomyslelo ale to uz som trochu odbocil od temy.
 

DeletedUser8989

Guest
Co já vím tak v bitvě o pevnosti se dá najít v truhle jen 3. klíč né celá Zlatá puška ale nemůžu to stoprocentně říct . Jestli jí měl v bedně tak to musí být jedna z těch beden z úkolů Pojízdný cirkus LV90 nebo Od starého k novému LV100 ....
 

DeletedUser8989

Guest
P3t4
Jen otázka víš přesně tu cestu a máš ji ověřenou ? ;)
 

DeletedUser

Guest
a co ak ma spolocne zo znicenim Hernandovho meca a ulohy na 2. kluc,tam kde si zvolite inu cestu...
 

DeletedUser

Guest
existuje iná cesta...

Docela se to řešilo na světovém Net fóru a teď se tam po dlouhé objevilo
Elmyr napsal/a:
There is no other normal way to receive a golden gun and the player no longer has it.
Přeloženo: Neexistuje žádná jiná normální cesta jak získat zlatou pušku a daný hráč ji již už nemá.

Můžete potvrdit, že daný hráč ( .gonzaleZ ) již puškou nedisponuje?
Jestli ji už nemá, byla mu odebrána, kvůli nelegálnímu získání?
Jestli ji získal nelegálně, proč nám český support tvrdil, že ji získal legálně?
 
Já nevím proč se na to ptáš, stejně ti nikdo ze suportu nic nebude říkat. Ani nevím proč P3T4 coby moderátor k tomu něco řekl. Tady toto prostě nikdo zřezelně nezodpoví.
 

DeletedUser

Guest
Na první otázku může klidně někdo, kdo hraje pravidelně S2, odpovědět.

Já tak nějak předpokládal, že P3t4 má nějaké útplné informace k tomu a ne, že tipuje.
Nečekám, že na vše dostanu odpověď, jen jsem poskytl to, co jsem se dozvěděl, dál a napsal otázky, které přirozeně vyvstanou.
 

DeletedUser7836

Guest
Ja netipujem. Tlmočil som len informácie ktoré som dostal od vedenia hry.
Nemám rozšírený prístup do admin panelu. Do hry nemôžem nijako zasahovať, čiže ani nevidím kto čo robí na svojom účte. Ako som písal, tlmočil som len informácie ktoré som dostal od vedenia.
 

DeletedUser

Guest
Ok, díky za vyjádření a snahu zajistit komunikaci mezi supportem a námi prostým lidem. :-)
Třeba je možné, že Elmyr kecal a dotyčný hráč stále pušku má.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže české vedení tvrdí, že existuje jiná cesta a němci a angláni tvrdí, že neexistuje. Těžká volba komu věřit..
 

DeletedUser

Guest
Můžete potvrdit, že daný hráč ( .gonzaleZ ) již puškou nedisponuje?

Už delší dobu jsem ji na něm neviděl. Nosí Smrťákovu kosu, tak ji asi nemá, protože kdyby ano, tak logicky by ji nosil, ZP přidává lepší bonusy. A nebo ji nenosí z "určitých" důvodů:::))::
 

EREWAN

Člen týmu
Takže v jiné diskuzi řešíte, že kdyby byly tajné úkoly na nějaké zbraně (př. Ikeho revolver) už dávno by se proflákly, teď tady se řeší jiná cesta na Zlatou pušku a očividně se o ní moc informací na povrch nedostalo ;-)
 

DeletedUser

Guest
No právě, že anglický support potvrdil, že žádná jiná cesta neexistuje, tudíž to tu teorii o neexistenci questů na svítící zbraně podporuje.
 
Zlatá puška se dá získat podle mě jen dvěmi možnostmi, jiné dvě cesty jak získat tuto zbraň do levé ruky podle mě neexistují:

1) hráč splní úkol na zlatou pušku, najde všechny klíče atd. atd. atd.

2) máš kliku a najde jí v bedně z pevností a nebo úkolů, to by vysvětlovalo, to že nemá tu medaily řešení hádanky

zlaté zbraně opravdu nejsou dražitelný, teda aspoň na světě 6, prostě to neprodáte i kdyby jste chtěli, jinou cestu zíkání zlaté pušky opravdu nevidím

PS: krom hernandova meče a belle starsovy krátké velkorážní pistole na svítící zbraně questy nejsou a pochybuji že vůbec nějaký jsou, kdyby ano, měl by to každej, všichni co u nás mají hodnotnou svitící zbraň, jí mají z beden :klubun:
 
Je to divný, jako viděl jsem už lidi co dostali v bedně napodobeninu zlaté pušky, ale přímo zlatou pušku bez hádanky jsem dosud opravdu neviděl, takže pokud fungujou všechny pravidla pro všechny hráče, tak jediná logická možnost je ta bedna:zásek:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru