• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - jiná cesta jak na ní

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Podle mě ji lze získat v bitvě o pevnost.... Říká se, že to jde prakticky u všech předmětů.... (I když musíš mít samozřejmě obrovské štěstí, že ji zrovna trefíš.... A musí být vhodné podmínky....)

EDIT: Nemyslím si, že by nějaký supportér riskoval místo jen proto, aby nějaký jeho kamarád měl hezkou pušku, nebo klíč :) (I když, ten klíč se hodí, o tom žádná....)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Vážně si myslíte, že kdyby teda tu flintu nějakým zázrakem vybrečel u někoho z teamu, že by ten dotyčný byl takový tupohlav, aby nenafiksloval jedno ocenění? To by bylo až moc podezřelý, ne? :D Spíše myslím, že jde o nějaký bug v oceněních. Nic víc.

A k tomu z S7. Tedy nevím, o koho jde, na tom světě nejsem, ale nebylo by pravděpodobnější, že dotyčný chce být jen zajímavý? Nejspíš je to nějaký děcko a děcka si rády vymýšlejí všelijaké známosti apod.
 

DeletedUser

Guest
Je tu ještě jedna možná věc a tou je zásah supportu ve prospěch gonzálese.

Na S7 má v podpisu jeden hráč napsáno "Děkuji zástupcům,že mi dali klíč.Prosím zástupce,aby klíč dali také hráči........".

Něco tu smrdí...

Nevím, proč konkrétně nejmenuješ. Na S7 to mám já. Bylo to jen takové popíchnutí. Vzhledem k tomu, že oznámení proběhlo oběma aliancemi (první nález 3. klíče na kupci na S7 vůbec, cca 4. celkově), nečekal jsem, že to bude někdo brát vážně.

Víte o koho jde, proč se ho nezeptáte přímo? Respektive support má k dispozici prohlédnout jaké úlohy splnil, proč se nevyjádří on?
 

Pawn

Člen týmu
Že by support zapoměl přidat drobnost a to vyznamenání? ^^ . Divný že Online tu od založení tématu bylo vcelku dost Modů ale vyjádří se 1 :)
Jsem zvědavej co se nakonec dozvíme a jestli hráči v blízké době naskočí získáno vyznamenání , a někdo ze suppu napíše že to byl bug že ho nezískal ;)

PS:Dobrá záhada ..
 

DeletedUser8989

Guest
Koukám že se to tu začíná rozjíždět :) Celé je to nějak divné . Hodně lidí tu říká že to je z bitvy ale co jsem já zjistil tak v bitvě se dá najít 3. klíč ale že se tam dá najít celá zlatá puška tak to jsem neslyšel .. Takže se těším až nám tady někdo vysvětlí oč jde ..
 

DeletedUser

Guest
Bonehead:Jen nechci pomlouvat,proto nejmenuji ;)

Mimochodem mě docela zarazilo,jak jeden hráč z S6 povídal,kolik toho o mně ví,jelikož si mě nechal supportem prohlédnout.A co ta kouzelná věta "Na náš verdikt se prosím neptej...."? A už tu máme protekci vůči některým hráčům,popř. celým aliancím...
 

DeletedUser7836

Guest
Bonehead:Jen nechci pomlouvat,proto nejmenuji ;)

Mimochodem mě docela zarazilo,jak jeden hráč z S6 povídal,kolik toho o mně ví,jelikož si mě nechal supportem prohlédnout.A co ta kouzelná věta "Na náš verdikt se prosím neptej...."? A už tu máme protekci vůči některým hráčům,popř. celým aliancím...

Jeden pastor z USA hovoril, že minulý mesiac mal byť koniec sveta....
Ta kúzelná veta tam je preto, lebo support nikdy nedával a ani nebude dávať informácie o hráčoch a trestoch tretím osobám. Tak ako aj moderátori.
Ale už sme trocha OT.
 

DeletedUser

Guest
Ok,mlčím :)
Nemám tolik zkušeností jako team,takže do toho nemám co kecat.Jen tiše doufám,že všichni z týmu jsou čestní a nestranní...
 

DeletedUser8989

Guest
P3t4 já věřím že celí team the-westu je spravedlivý .. Ale chci vědět jestli hráč za světa 2. získal Zlatku spravedlivě .. !
 

DeletedUser8989

Guest
Jeden pastor z USA hovoril, že minulý mesiac mal byť koniec sveta....
Ta kúzelná veta tam je preto, lebo support nikdy nedával a ani nebude dávať informácie o hráčoch a trestoch tretím osobám. Tak ako aj moderátori.
Ale už sme trocha OT.

Nám nejde o nic jiného než o to jestli hráč ze světa 2. získal Zlatku v spravedlivě jestli ano tak je vše v pořádku ! :lovec:
 

DeletedUser4620

Guest
Chyby v hre nie sú neobvyklé. Raz sa mi stalo, že pri prezliekaní sa mi objavila v inventári zlatá puška - mal som na sebe kosu a "obliekal" som si pušku a zrazu som mal 2 pušky a žiadnu kosu :D A nebolo to spôsobené cache pamäťou, keďže tá druhá puška tam bola aj po vymazaní dočasných súborov, po prihlásení z iného prehliadača, ktorý nepoužívam, dokonca aj na inom PC...
 

DeletedUser13514

Guest
A co ti takový člověk odpoví?
Pokud jí má zaslouženě, řekne že jí má zaslouženě.
Pokud jí získal nějakým nekalým způsobem, řekně že jí má zaslouženě.

No, možná by se díky jeho odpovědí došlo k jednoduchému závěru, ale to by byla nuda, že? Nebylo by o čem kecat a vymýšlet tu všelijaké hypotézy, které by se už daly nazvat sci-fi :::))::
 

Deleted User - 31870

Guest
Že by support zapoměl přidat drobnost a to vyznamenání? ^^ . Divný že Online tu od založení tématu bylo vcelku dost Modů ale vyjádří se 1 :)

A co ti k tomu mám asi tak říct, když nemám žádné informace? Mám si vymýšlet nějaké teorie a plácat tu nesmysly? Promiň, ale raději mlčím a tiše sleduji, abyste se tu nepohádali..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru