• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlatá puška - jiná cesta jak na ní

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Pawn

Člen týmu
A co ti k tomu mám asi tak říct, když nemám žádné informace? Mám si vymýšlet nějaké teorie a plácat tu nesmysly? Promiň, ale raději mlčím a tiše sleduji, abyste se tu nepohádali..

Tak support má přístup k nahlédnutí do splněnych úkolů určitýho člověka , tak proč se to jednoduše neudělá a nebudem se tu muset hádat , nebo dokonce i diskutovat . Netvrdim že přímo Modové fora , ale někdo ze supportu :) .
 

DeletedUser

Guest
Máš pravdu když něco nevím tak se zeptám ,ale takhle je to zajímavější
 

DeletedUser

Guest
Support má problém rychle vyřešit ticket, natož si to najít na fóru, neblázněte přece.
Podobně jsem to měl s puškou na bizony..
 

Deleted User - 31870

Guest
Puškou na slony.. Ale to nemůžeš srovnávat, protože jsi ji dostal v rámci projektu a rozdělené věci zase odebíral kopix. Když jsi věděl, že ti ji zapomněl vzít, měl jsi se sám přiznat, ne to tutlat..

Vzhledem k tomu, že o problému víš stejný kulový jako já, tak ti doporučuju se držet stejné rady (nevím, neplácám) a nerýpat do týmu. Nevidím nejmenší důvod, proč by se supportéři měli hrabat hráči v jeho účtu a veřejně tady psát nějaké informace o jeho splněných úkolech.. To jste doufám nemysleli vážně :)
 
Nevím proč tady pořádáte takové tažení. Jak má někdo podezření na podvod, tak ho nahlásí suportu a ten toto pořeší. Nikdo není nikomu dlužen odpověď. Jedině posléze si můžete ze situace domyslet, pokud hráč má pušku dál anebo dostal banán, že jednal podvodně či ne.
 

DeletedUser7836

Guest
Ak hráč konal proti pravidlám hry bude potrestaný a puška mu bude odobratá.
Diskutovať tu o veci na ktorú aj tak nikto z nás nepozná odpoveď nemá zmysel.
Zamykám.
 

DeletedUser

Guest
Docela prdel topic hned takto na rano :D
Boze co takto sa spytat ho na to hned to bol taky problem ? A ne polemizovat co odpovie :D
Nabuduce najprv spytat potom riesit ;)
 
Docela prdel topic hned takto na rano :D
Boze co takto sa spytat ho na to hned to bol taky problem ? A ne polemizovat co odpovie :D
Nabuduce najprv spytat potom riesit ;)

No tady asi nešlo o to se ho na toto zeptat, určitě ne mezi běžnými hráči.On nikomu podle své vůle neodpovídal, což je jeho věc. A suportu taky nemohlo stačit co odpoví, ani nikde není řečeno že sám dotyčný hráč něco řekl. Tady je jen jedna cesta, na ohlášení hráče přes tiket, zásahem suportu zjistit jak se věc má.

Ps: někteří si oddechli - případ je vyřešený a nedošlo k žádné nesrovnalosti, pro jiné to je ještě zapeklitější než na začátku, soupeř získal pušku legálně a navíc má tajemství...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11232

Guest
Tajemství?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nějaký hráč má zlatou pušku, a vypadá to že ji získal nějakým dosud neznámým způsobem. Pokud by ji nezískal jako nález anebo z boje, tak zřejmě našel novou cestu k získání zlaté pušky.

No a proto jsem to téma zakládal (a tak se i jmenuje toto téma). A ne proto, jak si zde někteří myslí, že to je účelový hon na hráče. To by mne ani nenapadlo, že někdo takovou blbost vymyslí. Právě proto jsem tu chtěl diskutovat o tom, jakou jinou cestou lze získat zlatou pušku. Bohužel, to pochopilo jen pár jedinců. Ale tomu se vůbec nedivím. Lidi prostě mají rádi hony, když nemají to, co druzí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kdyz ji ziskal jinym zpusobem tak jakym?:lovec:

víš třeba že na konci úkolové řady Úroveň 100 - Naděje umírá poslední je truhla? Ty víš co je v ní? já ješte ne a dovedu si představit že někdo kdo má víc štěstí jak já v ní nebude mít pitomý klobouk (cirkus)ale třeba golden kvér :klubun:
 

DeletedUser6989

Guest
Vyznámenání nemá pořád.Jelikož se v obou úkolových sériích nachází práce Skoncovat s bandou (jedna s nejtěžších) soudím,že spíše než z úkolu tu pušku našel v truhle z pevnosti (soudě podle jeho medailí).
 

DeletedUser6397

Guest
Vyznámenání nemá pořád.Jelikož se v obou úkolových sériích nachází práce Skoncovat s bandou (jedna s nejtěžších) soudím,že spíše než z úkolu tu pušku našel v truhle z pevnosti (soudě podle jeho medailí).

Já nevim,myslela jsem že nejdražší bedna je v hodnotě Nákupní cena - 11.490 a prodejní cena - 5745.
Vzhledem k tomu,že prodejní cena zlaté pušky je 32.740 ,tak nechápu jak by jí mohl najít v truhle.
Myslela jsem že se v té bedně nemůže najít dražší věc,než je nákupní cena té truhly?
Nebo ne?Tedy aspoň u mě to tak je,pokaždé jsem měla v té bedně věc,která ani zdaleka nedosahovala nákupní ceny té truhly.
 

DeletedUser

Guest
Zlate predmety sa NEDAJU najst v bednickach (okrem falosnej sable a falosneho koltu), uz tu o tom zbytocne nespamujte. Najdrahsia vec kedy ziskana z bedne boli Nohavice Billyho Kida, ktore maju cenu nieco pod 26k.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru