• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k testovacímu projektu Pontiac

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
nechtěl by jste to dát třeba na svět 4 nebo 6 kde není tak mrtvo ??
tam aspoň na bitvy někdo chodí.
na světě 1 je mrtvo.

Pokud nevíš co se na S1 odehrává,mlč ... Podle mě je S1 jeden z nejživějších serverů,probíhá tu válka mezi stoupenci Virginie a Lejna ...

Pokud nevíš o tom,co se zde děje,radsi neříkej ubec nic ...

A kdyby si ještě pozorně četl,dozvěděl by ses,že pokud pujde vše podle plánu,Vesnička pujde na všechny servery .. :radní:
 
nechtěl by jste to dát třeba na svět 4 nebo 6 kde není tak mrtvo ??
tam aspoň na bitvy někdo chodí.
na světě 1 je mrtvo.

Rád bych, kdyby by jsi mi odpověděl na otázku, jestli se teda odhodláš. Když je "Projekt" na oživení bojů o pevnosti, proč by se měl dát na svět kde je bitev dost? Není snad právě "projekt" vhodný na světě kde je "mrtvo"?!
 

DeletedUser

Guest
Rád bych, kdyby by jsi mi odpověděl na otázku, jestli se teda odhodláš. Když je "Projekt" na oživení bojů o pevnosti, proč by se měl dát na svět kde je bitev dost? Není snad právě "projekt" vhodný na světě kde je "mrtvo"?!

Lépe bych to neřekl ... :klubun:
 

DeletedUser8071

Guest
Rád bych, kdyby by jsi mi odpověděl na otázku, jestli se teda odhodláš. Když je "Projekt" na oživení bojů o pevnosti, proč by se měl dát na svět kde je bitev dost? Není snad právě "projekt" vhodný na světě kde je "mrtvo"?!

Nebuď tak hamižný, i my si chcem užít. Z tvého stanoviska úplně čiší že ty na s1 hraješ a atedy už víš jaké to je, ale teď nevím jak to říct prostě mudruješ - Jestli to projde, tak na všecky!
 

Deleted User - 31870

Guest
Velet nikdo nemohl, protože Pontiacovi nešel net ani mobilní síť ;) Jinak by u bitvy pochopitelně byl a velel..
 
Nebuď tak hamižný, i my si chcem užít. Z tvého stanoviska úplně čiší že ty na s1 hraješ a atedy už víš jaké to je, ale teď nevím jak to říct prostě mudruješ - Jestli to projde, tak na všecky!

Nehraju na S1, ale byl jsem tam, zrušil jsem účet. Ale o tom řeč není, adamakfilip říká něco a to velice obecné tvrzení. Že je na S1 mrtvo a aby se "projekt" uvedl na svět kde to více frčí. Oba nemusíme vědět jaké to je na daném světě. Já se ho ptám; "Když je "Projekt" na oživení bojů o pevnosti, proč by se měl dát na svět kde je bitev dost? Není snad právě "projekt" vhodný na světě kde je "mrtvo"?!

Já nejsem hamižný, nepotřebuji pušku na slony a schopnosti navíc. Pokud budu chtít jít bojovat do bitev nic mi v tom nepřekáží. nějaké umělé vyvolávání bitev, kdy hráči mají svůj rozjetý konflitk, to dělá akorát chaos.

Řekni mi co by´s vlastně rád, chceš dorážet na indiány, anebo se k nim přidat a využít zbraně plus schopnosti?!
 

DeletedUser8071

Guest
Jenže on tam nehraje, tak nevím, kdo je hamižný..

To byl podmět mířený na něho, tak nechápu proč se ozýváš ty a přitom zcela bezpředmětně - z tvého příspěvku nic nevzešlo

MCBracey napsal/a:
Nehraju na S1, ale byl jsem tam, zrušil jsem účet. Ale o tom řeč není, adamakfilip říká něco a to velice obecné tvrzení. Že je na S1 mrtvo a aby se "projekt" uvedl na svět kde to více frčí. Oba nemusíme vědět jaké to je na daném světě. Já se ho ptám; "Když je "Projekt" na oživení bojů o pevnosti, proč by se měl dát na svět kde je bitev dost? Není snad právě "projekt" vhodný na světě kde je "mrtvo"?!

Já nejsem hamižný, nepotřebuji pušku na slony a schopnosti navíc. Pokud budu chtít jít bojovat do bitev nic mi v tom nepřekáží. nějaké umělé vyvolávání bitev, kdy hráči mají svůj rozjetý konflitk, to dělá akorát chaos.

Řekni mi co by´s vlastně rád, chceš dorážet na indiány, anebo se k nim přidat a využít zbraně plus schopnosti?!

Omluva nehraješ - ale hrál, čili víš jaké vztahy tam chodí a možná si byl v nějaké z těch 2 aliancí a nelíbí se ti teď že jedna z nich dostává na zadek, případně že jsou silní a pomáhají těm druhým a že příjdete o pevnosti - Jinak co se týče mě, chci se zapojit , kvůli jasným pravidlům, už to nebude jen tak bezhlavé klikání prací a bojování,a le bude jasný řád kde a aco se bude muset udělat, stejně jak jako v armádě, proto mě a asi ne jen mě tak fascinuje a samozřejmě nemůžem opomenout ty schopnosti, které s eurčitě hodí, idkyž za cenu, že bez funebráka se můžeš jen bránit
 

DeletedUser

Guest
Velet nikdo nemohl, protože Pontiacovi nešel net ani mobilní síť ;) Jinak by u bitvy pochopitelně byl a velel..

no, dobrá - a co těch ostatních 23 otawů? těm taky nešel net? - přišla jich prakticky půlka

Každopádně alepoň pokud projekt "dolaďujete" a čekáte jak se osvědčí - tak aby byl jeden zakladatel a žádní radní - tím závislost na pouze jednom člověku je asi špatně ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Kontador - město je zcela vystavěné, aby se dalo útočit na všechny pevnosti, ale není nic v obchodech.. jinak to bohužel zařídit nešlo

Bukatyr: v téhle fázi nemá cenu dávat radní - testování brzy končí a pak, pokud bude chuť projekt dělat dále a bude vše fungovat, se mezi nově přichozími může stanovit další..
 

DeletedUser

Guest
a teraz ja .....nehovorim ze na s1 je mrtvo ...ale ze sa tam neda registrovat .....takze ked chceme vediet jak to dopadne a jak to vypadá tak nemame ani najmensiu sancu....preto by sa to malo dat napr. na s4 ...nie preto ze je na s1 mrtvo ale preto ze tam mam moznost pozret sa na to .....myslim ze dat to na s1 nebol dobry tah
 

DeletedUser

Guest
Projekt se zatim testuje... berte to jako Betu, tam se taky nedostane každý.
 
Omluva nehraješ - ale hrál, čili víš jaké vztahy tam chodí a možná si byl v nějaké z těch 2 aliancí a nelíbí se ti teď že jedna z nich dostává na zadek, případně že jsou silní a pomáhají těm druhým a že příjdete o pevnosti - Jinak co se týče mě, chci se zapojit , kvůli jasným pravidlům, už to nebude jen tak bezhlavé klikání prací a bojování,a le bude jasný řád kde a aco se bude muset udělat, stejně jak jako v armádě, proto mě a asi ne jen mě tak fascinuje a samozřejmě nemůžem opomenout ty schopnosti, které s eurčitě hodí, idkyž za cenu, že bez funebráka se můžeš jen bránit

Nebyl jsem u žádného spolku co mezi sebou soupeří o nadvládu. Úspěch kterékoli strany je mi ukradený, ani nevím jak si vedou, nemám to jak zjistit. Nesjem typ, který se otáčí podle toho jak se daří jeho týmu, tudíž nebudu stranit nějaké věci, podle toho jestli je pro mne přínosná či mi škodí. Svého času jsem mydlil Lejno i Virginii. Vůbec se tady ale nebavím o situaci na S1, řeším podstatu "projektu", ta je v oživení bojů o pevnosti. Vysazuješ na Gibta, že se ozývá (s technickou poznámkou), ale ty sám vytrvale supluješ odpověď adamakfilipa, když se chci dozvědět podstatu jeho příspěvku právě od něj. A ani od tebe jsem se nedozvěděl jestli to není právě naopak s tou neaktivitou a případným oživením.
 

DeletedUser8071

Guest
No, síly jsou vyrovnané, Ty jako věčný skeptik a Gibt ti pořád přitakává. A my dva tak nevím, proč se divíš že supluju. Oba dva bojujem za své názory, ikdyž ten tvůj nechápu, respektivě ta poslední věta. Ta ani nedává smysl - To jako podle tebe tento projekt pobije všechno aktivní a urychlí vymírání? ehm?
 

DeletedUser

Guest
Co to je?? Koukám.. město je na 42000 bodech to znamená max vystavěné :radní:
oprvadu mě štvete.. nebudou se vystavovat jiné budovy než obydlí..
fakt tady něco dodržet.. už aby byloo po zkoušení :zásek::tom:
 

DeletedUser

Guest
Co to je?? Koukám.. město je na 42000 bodech to znamená max vystavěné :radní:
oprvadu mě štvete.. nebudou se vystavovat jiné budovy než obydlí..
fakt tady něco dodržet.. už aby byloo po zkoušení :zásek::tom:

V obchodech nejsou žádne věci. Jinak to prý udělat nešlo.
 

DeletedUser

Guest
Co to je?? Koukám.. město je na 42000 bodech to znamená max vystavěné :radní:
oprvadu mě štvete.. nebudou se vystavovat jiné budovy než obydlí..
fakt tady něco dodržet.. už aby byloo po zkoušení :zásek::tom:

A jak myslíš že by vyhlašovali bitvy na Velké pevnosti pane bože ? ...

Pane bože,myslete lidi !

Opravdu,nevím co od našich módů a supportů čekáte,že budou 24 hodin denně sedět u westu ? .. Máte plno keců jak to je nedokonalý,bla bla bla ... ste sobci,někdy se podívejte samy na sebe ... nebo rovnou zavřete klapačku,když vám nekdo chce zpříjemnit hru ...
 

DeletedUser

Guest
A jak myslíš že by vyhlašovali bitvy na Velké pevnosti pane bože ? ...

Pane bože,myslete lidi !

Opravdu,nevím co od našich módů a supportů čekáte,že budou 24 hodin denně sedět u westu ? .. Máte plno keců jak to je nedokonalý,bla bla bla ... ste sobci,někdy se podívejte samy na sebe ... nebo rovnou zavřete klapačku,když vám nekdo chce zpříjemnit hru ...

Mluvíš mi z duše.
 

DeletedUser120

Guest
heh...sice to bude offtopic to vím předem ale nedá mi to.....

jsem strašně rád za to že se nás tady někdo zastal....

nejdřív všichni říkají že je support a modi na prd že nic nedělají... teď děláme a nadává se nám že děláme.... člověk má chuť s tím seknout.. nechat blokací mulťáků...nechat odpovídání na tickety....nechat moderování (stejně modi jen mažou příspěvky).... co se projektu týče.... někdo tu nadával proč to musí dělat support a ne lidi sami od sebe... a teď v té poslední bitvě nebyl pontiac a bitva byla v tahu...a to šlo pouze o bitvu...zkuste si představit jak by to vypadalo celkově....hm? :)
 
Nahoru