• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční úkoly 2010 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10897

Guest
ako to že máte pušky na slonov ? len vy dvaja a nikto iný ? to je dosť divné ja som ju nedostal ja len samé sladkosti ::O: neurobili ste niečo navyše?
 

DeletedUser1318

Guest
a neni to spis scriptem a ne ze nekdo to zapl ?:D:D
Předpokládám, že když už někdo byl tak laskavý a na moji otázku odpověděl, beru jeho odpověď vážně. Povolanější už tu snad nikdo není:
tat: v databáze je to spravené tak, že úlohy, ktoré sú časovo obmedzené majú nastavený dátum a čas odkedy dokedy sú prístupné - každá zvlásť, nie celá séria. Všetky úlohy, okrem tejto na klobúk mali ten dátum zmenený už dlhšie, len túto poslednú zmenili až dnes ráno...
Nicméně naše debata je stejně založená pouze na domněnkách a pocitech, tudíž se nechme překvapit. Jak ty, tak já můžeme mít pravdu, jít po krku si kvůli tomu nemusíme.
Fakt je, že ne nade vším co Inno vymyslí skáču radostí. Letošní advent, vánoční balíčky a možnost získat klobouk do sbírky, byla pro mne příjemná překvapení. A já prostě věřím, že letos ještě ne poslední. Tak jstejně jako vím, že někomu se naopak letošní vánoce s westem líbit nemusí.
 

DeletedUser6989

Guest
ako to že máte pušky na slonov ? len vy dvaja a nikto iný ? to je dosť divné ja som ju nedostal ja len samé sladkosti ::O: neurobili ste niečo navyše?

NIKDO nemá a nemůže mít pušku na slony.Pokud ano,tak mu nebyla odebrána po projektu pontiac (nebo jak se jmenoval),což je bug,který musí být nahlášen (jak už se jednou stalo).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmm....docela ale škoda....:)

Tak s těma sáňkama pořád nikdo nic nového?
Proč se ptám....najít je někdo tak už se dávno pochlubí :::))::
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7312

Guest
Velmi silně pochybuji, že někdo při otevření dárku dostal pušku na slony!!!
 

DeletedUser

Guest
Hráč conjuror na světě 4 ji skutečně má a nevím kde jinde by k ní přišel.
 

DeletedUser7312

Guest
Já jsem viděl hráče na světě 6, který ji také má.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru