• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6989
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Dá sa stavať do nekonečna *V15*

churche.png
 

DeletedUser

Guest
To je super ja sa už teším čo myslite kedy to bude ja hovorím ze do mesíce.
 

Deleted User - 31870

Guest
Snad až někdy v příštím roce, ať je aspoň přes Vánoce a Silvestra klídek.. *V13*
 

Pawn

Člen týmu
Ten kostel je super :D Konečně se zase uplatní stavitelské dovednosti, už mě to za stavitele opravdu nebavilo =) :p
 

DeletedUser9100

Guest
to máš pravdu zajímalo by mě k čemu bude ten kostel když už ted se moc neví k čemu vlastně je*V13*

Za každých 10 postavených úrovní ti pridá +1 modlenie, takže budeš môcť akurát rýchlejšie získať úspech...
Ale zároveň dáva aj stavebné body mestu, takže nemusíš mať povedzme najviac pevností, ak si vystaváš kostol aj tak môžeš byť vysoko v rebríčku.
 

DeletedUser7904

Guest
Tak prebehla úprava inventára.. Obrázky troška zväčšili a takisto zmenili pozadie. Myslím ,že teraz je to o dosť lepšie.. *V1*

Pôvodné
[SPOIL]
134iv.jpg

.[/SPOIL]

Teraz
a1606720380b8c97900e62cc7fbdf621bda26db1.jpg
 

DeletedUser6989

Guest
No,už vidím,jak se ve městě najde nějaký aktivní blb,který prostaví všechny peníze z kasy a nebudem moct vyhlašovat bitvy o pevnost.Ale na druhou stranu takhle můžem získat ocenění za stavění,aniž bychom museli měnit město :)
 

DeletedUser

Guest
tak to nová verze toho inventáře je povedená :) tamta stará verze se mi "celkem" taky líbila ale tahle je o 100% lepší myslím tu původní ve vverzi 1.34 ještě nějak upravit trh a bude to skvělé..:)
 

DeletedUser14730

Guest
no hlavně že to neni tak mrňavý, takhle už je to lepší
 

DeletedUser

Guest
Jenom by tam mohli nechat starou grafiku čapek, indiánských náhrdelníků a podobně. To je to, co mi osobně vadí nejvíc
 

DeletedUser7904

Guest
[SPOIL]Tak prebehla úprava inventára.. Obrázky troška zväčšili a takisto zmenili pozadie. Myslím ,že teraz je to o dosť lepšie.. *V1*

Pôvodné
[SPOIL]
134iv.jpg

.[/SPOIL]

Teraz
a1606720380b8c97900e62cc7fbdf621bda26db1.jpg
[/SPOIL]

hľadaj, pozeraj aj predošlé príspevky aspoň jednu stránku dozadu... *V1*
 

DeletedUser2076

Guest
Takže oni chtějí vážně přistoupit ke změně grafiky všeho vybavení? Strašili s tím už tak před rokem a všichni byli rádi, že zůstali u starého vzhledu. No a teď se to rozhodli zase změnit :-( Snad to nebude tak strašný...
 

DeletedUser14277

Guest
To je naprosto otřesné. Tuto hru mám hodně rád. Změnu inventáře ještě přetrpím ale ten nový trh teda ne
 

DeletedUser8423

Guest
Teď je to rozhodně lepší, než ta první tmavá verze, ale ještě bych malinko zvětšil. Fůrt jsou to na mě prďky.
Co by ještě měli vymakat je, aby se obsah baťohu neotvíral tak dole, ale pěkně hned vedle toho co mam na sobě. Moc nechápu proč to rozdělovali, když si to při převlékání stejně posuneš a to nejde zrovna lehce, takže to poměrně dost vadí.
Nevadí to ale tolik, jako ten nový trh. Na něm narozdíl od inventáře nezamakali a je pořád stejně nepřehledný.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vždyť při převlékání stačí na předmět krátce kliknout, nemusí se přetahovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru