• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Eventy na the-west, ručníkový den atd..

DeletedUser1318

Guest
Hmmm... ještě nikdy sem neviděl western s kulomety. :indián: No vlastně jeden by tu byl - Desperado - s A. Banderasem a S. Hayek. :hoj: Mno... ale jak jsem napsal masově se kulomety nevyužívali ani v 1. světové válce ještě. To teprve zdokonalovali i letouny a masově se to využívalo až ve 2. sv. válce. To objevili i atomovou bombu, takže se nedá říct, že to byla atomová válka. lol No nedejbože, aby přišla 3. světová... :angel: to by byla už asi doopravdy atomová. :(
Hmm... jako že filmové westerny ukazují realitu divokého západu, a Desperado s Banderasem je western?
No, já kdysi nějaký film z té doby viděl, něco z Mexicko-americké války, a tam kterási bojující strana zmíněné zbraně používala, konkrétně ten gatling na kliku. Tehdy mi to jako klukovi připadlo celkem komické.
Edit, tak ten konkrétní najít nemohu, zato jsem našel tohle: http://www.imdb.com/title/tt0070091/
 
Naposledy upraveno moderátorem:
ad western a kulomet, co např. taková klasika jako Django ? jinak stačí použít google, budeš se divit ..

a říci o WW1, že se ví masivně nepoužívaly kulomety, které vlastně vlastně způsobily to, že skončilo zákopovou válkou (proti kulometu + ostnáči byly veškeré tehdejší útočné snahy dost neefektivní ...) a trvat si na tom, no ... Tvůj problém je, že si pleteš kulomet a ruční samonabíjecí zbraň s dlouho hlavní (samopal, útočnou pušku ...) ...
 

DeletedUser7239

Guest
Tvůj problém je, že si pleteš kulomet a ruční samonabíjecí zbraň s dlouho hlavní (samopal, útočnou pušku ...) ...

No to si tedy nepletu... to spíše nejspíš neznám tak historii 1. světové války než rozdíl mezi kulometem a samopalem. lol
Alespoň já o tom nevím, že by v ní byly kulomety a ostnaté dráty používány. Poláci podle toho co jsem viděl v 1. sv. válce ještě jezdili na koni a šermovali se mečemi. lol
 

DeletedUser1318

Guest

DeletedUser7239

Guest
Klobouk dolu před tím jak jsi stále ještě čiperný.

Jo to byly časy, kdy jsem ještě chodil do školy. lol Samozřejmě, že jsem to neviděl živě, ale učili jsme se o tom. Na druhé straně byli na koních Rusové a už se to mydlilo jak za dob Turků. :P
 
No to si tedy nepletu... to spíše nejspíš neznám tak historii 1. světové války než rozdíl mezi kulometem a samopalem. lol
Alespoň já o tom nevím, že by v ní byly kulomety a ostnaté dráty používány. Poláci podle toho co jsem viděl v 1. sv. válce ještě jezdili na koni a šermovali se mečemi. lol


pokud ty smajlíky chápu dobře, tak se směješ vlastní neznalosti (resp. bl..) ... no taky přístup

koně(jízdu) měli ve WW1 všechny strany, jenže útok jízdy proti kulometům byl - no byl jen chvíli a pak nebyl. Takže z tohoto důvodu jízda víceméně do bojů moc nezasahovala. Ani není nijak pro tuto válku charakteristická, narozdíl od zákopové války (dělostřelectva a kulometů ..). A jelikož jsi historický ignorant, tak bych se ani nedivil, kdyby sis u těch poláků spetl tu světovou válku a viděl jsi něco z WWII (ono ve WW1 Polsko vlastně neexistovalo :-)), kde se koněma nejen zásobovalo (a to hodně), ale někdy i bojovalo (poláci, rusové ...).
 

DeletedUser7239

Guest
Tak to jsem nezkoumal, proč to nešlo udělat primitivně jednoduše jako dřív, najdu bedny, vytahám ručníky, s těma v inventáři zajdu za Mařenkou a ta mi je vykšeftuje za župan.
Ale takhle je to asi "westovější", ne?

No vraťme se radši k ručníkům. :) Samozřejmě si myslím, že takhle by to bylo lepší. Zbylé ručníky bys mohl dát na trh tak jako velikonoční vajíčka a co by druhý chtěl tak by si koupil. Ale takhle ? :O Za prvé: kolik zbytečných ručníků se ztratí než jich najdeš všech 5... a za druhé: to samé pro hráče, kteří si kupují koše s prádlem, tzv. zajíce v pytli. Ale INNO má bohužel svůj styl jak hráče potrápit. :( No každopádně pokud se nemýlím a ručníky letos nenasbírám všechny měla by se akce každoročně opakovat, nemám pravdu ? :)

Edit: Tady se mi podařilo uložit obrázek toho bugu. :)
574544_608329705846670_79698205_n.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kopidol - zkusil jsi Úspěchy - část Akce?

Díky za radu. Už jsem to našel :-)

Téma kulometů na americkém západě. Kulomet na kliku s rotujícími hlavněmi vynalezl Richard Gatling roku 1861. První masivní využití kulometů bylo již ve válce Severu proti Jihu. Američané je potom běžně používali ve válkách s indiány. Takže si myslím, že tak trochu by do The West zapadly :-)
 

DeletedUser17319

Guest
Dnes nasbíráne všechny ručníky a župan je konečně doma :indián::hoj:
 

DeletedUser

Guest
No, nevím, stále mi dva ručníky chybí. Prvni nepadaly vůbec, pak tři a teď zase ani ťuk :-)
 
Další kravina, důvod proč jsem začal hrát tuhle hru byl ten že miluju západ ne proto abych se tu proháněl na obláčku v županu aby všichni viděli moje velikonoční vejce...ty kraviny co mám v inventáři..amorkovo křídla, zaječí uši, párty bunda...proč se prostě nepřidá nová položka do inventáře (jako je klobouk, produkt...) třeba sedla jako byli z těch novejch setů, pouzdro na kolt, sedlový brašny, váček s medicinou, podkovy pro koně....tady je takovejch možností třeba další budovy do města s dočasným účinkem...
 

DeletedUser

Guest
Máš pravdu. Některé věci opravdu na West nepatří. Asi bys měl dodat své nápady na nové produkty do inventáře přednést vývojářům hry. Zřejmě již ztratili invenci :-)
 

DeletedUser15285

Guest
Náčelník Wogonů

Je možné vůbec porazit Náčelníka Wogonů? Už jsem mu vzal asi 8000 života a stále nic. Proč se někde noubjevuje kolik života mu ještě zbývá. Tato hra mě svými zlepšeními přestává bavit. Zlatý původní west
 

DeletedUser

Guest
ja jsem ho dal na druhy pokus :/ do omdleni - asi na 4 ranu - takze tezko rict, proc to nekomu trva půl roku nez ho porazi
 

DeletedUser9350

Guest
Je možné vůbec porazit Náčelníka Wogonů? Už jsem mu vzal asi 8000 života a stále nic. Proč se někde noubjevuje kolik života mu ještě zbývá. Tato hra mě svými zlepšeními přestává bavit. Zlatý původní west

Stačí se naučit číst a ne jen tupě odklikat oznámení. Bylo posláno i do hry, takže jsi ho tupě bez čtení odklikl. Má o 10% hp méně než ty. Takže se dle toho zařiď. Zbytek si vyhledej na foru, je toho tu více než dost.
 
Wogoni, proč ne (jen zase ten fušerácký překlad, kde jsou v názvu úkolu Wogoti....). Lepší než zajíc, Cupid/Cupidov nebo kouzelník dřeva.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Náčelníka jsem osobně sundal na šestý pokus. Ale přiznám se, že se mi taky nechce číst sáhodlouhé informace o update. Většina textu je nepotřebný balast, který obaluje pár důležitých informací. V takových textech se špatně ty důležité informace hledají. Takže chápu, proč většina uživatelů text jen odklikne jako přečtený :-)
 

DeletedUser15256

Guest
Proč je doprčic u psí **** Babylónská rybka jezdecký zvíře ? To si jí máš strčit do **** a mít jí jako pohon ? A co její funkce.
Někdy je opravdu lepší nic, než taková ptákovina, svojí stupiditou to navázalo na Dekret, který s tím datem neměl nic společného.
 

DeletedUser1318

Guest
Proč je doprčic u psí **** Babylónská rybka jezdecký zvíře ? To si jí máš strčit do **** a mít jí jako pohon ? A co její funkce.
Někdy je opravdu lepší nic, než taková ptákovina, svojí stupiditou to navázalo na Dekret, který s tím datem neměl nic společného.
Lze najít třeba tohle:
Babylónská rybka

Babylónská rybka je fiktivní živočich vytvořený Douglasem Adamsem v sérii knih Stopařův průvodce po Galaxii. Rybka je malá a žlutá, živí se mozkovými vlnami.

Rybka dokáže překládat z jakéhokoli jazyka do jazyka jiného. Díky ní se mohou různé rasy ze světa Stopařova průvodce po Galaxii domlouvat, i když mluví jinými jazyky. Autor sám napsal, že by mu připadalo divné, kdyby všichni ve vesmíru mluvili anglicky.

V knize vloží Ford Prefect Arthurovi rybku do ucha hned po zničení Země, když se dostanou na vogonskou loď. V knize Sbohem, a díky za ryby, poté co se Arthur vrátí na Zem, si rybku vyjme a nechá ji plavat v akváriu, které pro něj nechali delfíni.

Jméno rybky se vztahuje k Babylonské věži, za jejíž postavení byli dle bible lidé potrestáni vznikem různých jazyků.
 
Nahoru