• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelant - nejhorší charakter?

DeletedUser

Guest
Nedávno jsem si je taky projížděl a musím říct, že duelant je rozhodně nejhorší. Jako jediný nemá žádnou praktickou výhodu. Voják má třeba dvojitou taktiku a ta se do duelu hodí. Ale duelant si může přijít pro prohru rychleji, to je terno :-D
Všechny ostatní charaktery mají nějakou výhodu do hry a myslím, že na duely je podstatně lepší voják.
 

DeletedUser

Guest
Nedávno jsem si je taky projížděl a musím říct, že duelant je rozhodně nejhorší. Jako jediný nemá žádnou praktickou výhodu. Voják má třeba dvojitou taktiku a ta se do duelu hodí. Ale duelant si může přijít pro prohru rychleji, to je terno :-D
Všechny ostatní charaktery mají nějakou výhodu do hry a myslím, že na duely je podstatně lepší voják.

ja plně souhlasím,duelant je bez schopnostních výhod,na 2 jsem voják a v duelech jsem na tom relativně dobře,na 4 jsem se rozhodl že budu duelant a už bych to nikdy neudělal,jak už jsem tady psal,tak rychlost na mapě je kničemu(o 10% to je k smichu,kdyz mi trvá někam dojet 60 min.tak jsem tam o 6 min. dřív,ale jen za předpokladu,že já a protivník máme stejného koně,pokud ale je rozdil i 100% v rychlosti jezdeckého zvířete,tak tato výhoda padá)--více peněz?? cha cha (čím větší úroveň,tím je těžší natrefit na někoho,kdo má u sebe prachy a jsme zas u toho 10% navíc z ničeho je velký kulový) jak to bylo na západě,když někdo někoho sejmul,tak ho obral o to co měl lepšího než on sám,lepší boty???naval je sem ty moje už jsou prodrané,klobouk??ten můj je už samá díra tak ho naval,atd.atd.--rychlejší regenerace je dobrá,ale zas neřeší schopnosti do hry,možná ,nebo teda skutečně udělám za den více duelů,ale znovu,tam kde nic není ani čert nebere
 

DeletedUser

Guest
nejprv jsem začala hrát na světě 1(někdy v únoru), kde jsem dobrohruh, ten nej charakter (momentálně su tam na levelu 39). Pak jsem asi o měsíc a půl nebo nějak tak později začala hrát současně na světech 4(duelant), 5(voják), 6(stavitel). Nejlépe se mi vede (z těchto tří světů) na světě 5: voják má super výhody, pak 6: dobře se daří mému městu (kt. jsem založila) ikdyž tam stavím jako jediná, a svět 4: duelantovi se moc nedaří - nemá moc dobré výhody..
Nejlepší je charakter dobrodruh. Takže pro mně jsou charaktery dobré takto:
1. místo: Dobrodruh - nejnejnejlepší!!!!!!!!!
2. místo: Voják
3. místo: Stavitel
4. místo: Duelant
 

DeletedUser

Guest
Hm.... asi je to tak ze duelant leze celkem pomalu po urovnich (expy nic moc) prachu ma ze zacatku dost ale na visi urovni uz sou vsichni lespi hraci v dobrejch (vetsinou dostavenejch mestech).... a davaj prachy do banky.... pak uz neni kde brat :( Pravda, ze se kamaradovi povedlo jednou v duelu ziskat 3500 :-D ale to byl vojak.... jako duelant by mel sice vice penez, ale jak rikam to se povede jednou za zivot :-D Jinak souhlasim s tim ze duelant ma slabe vyhody.... bylo by dobre napr: Duelant porazi nekoho a muze si z jeho inventare vzit jeden produkt (ktery si vybere) treba tam dotycny bude mit kousek listku nebo tak :-D (ale to uz je trochu OT)

Jinak ma rada: Kdo chce delat do duelu at si vezme vojaka (ma dobrou obranu, takze se nemusite bat odplaty a ta vyhoda zbrane o 3lvl je take velmi dobra....)
 

DeletedUser

Guest
podla mna by duelant za nieco stal ak by tych 10% bolo z celkovych dolarov co ma... alebo by stacilo aj 5....
 

DeletedUser

Guest
Duelant je podla mna najhorsia a nepouzitelna trieda bez zamerania. Aj ked meno napovie , ale ako je povedane bez premiumu +10%rychlost? Mozte ist od the west denne o 5min skor takze nanic. 20% + motivacia? AK nemate energiu asi viete na co vam bude vsak. TAkze nic. 10% + penazi? tak si vypocitajte 10% z 5dolarov, a co dostanete? 5 dolarov uolne nanic kedze 3/4 hracov ma prachy v bankach. Moj typ pre dueluchtivych VOJAK kuknite moj podpis no co myslite? Znizenie predpokladu zbrane o 3lvl super vecak mate OSTRY lovecky noz uz v 30lvli mozete pachat lepsie skody = obrovsak vyhoda nad oponentom. +5zdravia za kazdy bod? ANo dobra vec, vydrzite viac a viac takze sa vam zmensi riziko upadnutia do komy :) A co 50% taktika? Najlepsie ak vas napadnu, nemaju sancu :) VEd aj stavitel, mozno je bezbranny, ale mate radost z prinosu pre mesto, je zabava staviat za peniaze inych XDXD aôle ked nieco postavite, mozete si dopriat nieco lepsie moje poradie aha, a este tak mimo, ak mate vojaka, mozete robit ochrancu mesta :) z duelantom to nejde, ja som hral za duelanta a padol som do komy v ulohe Poraz Desatnik pretoze duelant je nanic, kdezto z vojakom bijem kazdy den tych co pridu k nam a biju stavitelov alebo dobrodruhov a vyhravam, 11prehranych duelov je nad obrovskymi lvlami, a este nikdy (kecam :D:D) teda nikdy som nedueloval o viac ako 1lvl uroven nizsi ako ja (ide to tusim az po -2urovne od vas) vzdy idem na vecich duelantov, alebo dobrodruhov a sem tam nejakych vojakov a som nadmieru spokojny s VOJAKOM pretoze vyhody sa uplatnia aj v TOP!!!
1) VOJAK!!!!
2)Dobrodruh
3)Stavitel
4)duelant
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dueluju na S4 s dobrodruhem a na S5 s vojákem. Oba charaktery bych si dovedl představit jako duelanta. Prostě o duel za den víc? Nádhera. Asi bych to využil častěji než o 3 lvly lepší zbraň a možnost spaní v hotelech zadarmo (holt by se mi to malinko prodražovalo).
Za duelanta nehraju kvůli xichtu :) Ale jinak je skoro jedno co si vezmete za postavu, dobrý hráč možná ty bonusy nepotřebuje a špatnému nepomůžou ;)
 

DeletedUser

Guest
To chapem ako urazku XD Lepsia zbran ti pomoze, a o dost ak duelujes lepsich ako ty :) moze rozhodnut aj 1bod poranenia navyse vdaka drahsej=lepsej a silnejsej zbrani
 

DeletedUser

Guest
A to já s Pepperboxem dueluju vojáky s mečem a i vyhrávám... Na slabší nechodím, to by byla nuda, dueluju jenom TOPku.
A přitom nejsem nějak extra dobrej hráč, ale vojáky porážim (protože o moc jinejch soupeřů nemám, to je ten trend novejch světů :()
 

DeletedUser3698

Guest
Kdyz zacal S4, byl jsem zvyklej ze S1, S2 a S3, ze ma vetsina lidi strelnou zbran, tak jsem si v nadeji ze to tak bude i tam udelal duelanta zamereneho na reflexy.... to jsem ale netusil ze bude mit 90% lidi vojaka na silu tedy i chladnou zbran. Kupodivu jsem se asi tyden drzel na 1. miste, ale pak nebylo s kym duelovat a vsichni vojaci me porazeli (+-15 utoku denne je i na me trochu moc) nasledovalo smazani postavy a predelani dobrodruha ze S3 na duelanta, kde jsem se vytahl na 3. misto. Takze muj zaver zni, ze je jedno co mas za charakter... no lip nez zuzupd bych to nerekl (dobrý hráč možná ty bonusy nepotřebuje a špatnému nepomůžou). Dobrodruh neni spatny, po kazdym duelu zadarmo v hotelu, to bych se jinak nedoplatil. :) Duelant ma akorat tu motivaci, je hodne dobra na rozjezd, ale v late game pokud jste v topce, tak stejne neni tolik lidi s kterymi se da duelovat, aby jste ji vyuzili, navic zdravi taky nestiha... No a vojak zbran o 3lvl lepsi (o 6), velmi dobra vyhoda, taktika taky super vyhoda a o zdravi ani nemluvim. Ale pokud proti vojakovi jde dobry duelant, je mu to k nicemu. Jsem schopnej s ostrou macetou dat vojaka s presnym vojenskym revolverem...
 

DeletedUser

Guest
JA sa dotiahne ma skusime si duelik a uvidis, ja mam zameranie na silu uderu, nie na strielanie, ak trafim, minimalne uberam s OBUSEK S HREBIKY 32 to je minimum pri mojej sile, Ano vojak je naj ak mate radi dueli, ja mam dobrodruha na S2 a lvl 32 nemam proti dobrodruhom nic, lepsie nachadzas veci aj spis zadara ale je horsi ako vojak, stejne ja som dal duelanta s Figarovou britvou a to mam len ten obudek a on bol lvl v dueloch 34 a dal som ho. Proste je nahoda kto kedy vyhra aj ked v 78% je to vojak strelne zbrane nerad pouzivam pretoze u nich nevidim efektnost pri zvyseni STRILET ako u chladnych pri zvyseni SILA UDERU duelant je nanic, vyhody nikde nevyuzijete a s tym musite suhlasit ci chcete ci nie je to moj nazor, som tvrdohlavy a nikto ma nepresvevci kedze som a teraz sa podrzte pisem to zas S DUELANTOM PADOL DO KOMY V UKOLU PORAZ DESATNIK!!!!! DO KOMY zdoraznujem 4 ciarkami
 

DeletedUser

Guest
souhlasím z výše uvedenýmy přispěvky.Každý charakter může být výborný TOP duelant.

Na s2 jsem charakter duelant.Registroval jsem se zde s velkým opožděním.(kdy se na serveru již vyskytovali 50 úrovně).Nyní se tam pohybuji v TOP 15 duelu.Na své úrovni tam porážím skoro všechny.Velice často i ty o hodně vyšší.I když jsem docela daleko o velkých měst(2-3 hodky) ,mám denně neskutečně mnoho duelu(i 9-11 duelu denně).A na tom nejvíce získávám zkušenosti.A své výhody jako duelant plně využívám (cestování a motivaci) ,ale tam kde jsem mi určitě nepomohly.

To se ovšem nedá říci o s4 :
Zde jsem si řekl ,že když přidám k mým zkušenostem výhody charakteru budu na tom ještě lépe.Bohužel chyba.Vzal jsem si vojáka.Znovu se pohybuji v TOP 15 ,ale znovu nevyužívám žádnou výhodu mim zbraně(ale tu přirovnám k motivaci duelanta),zdraví toho mám jak naseto i bez bonusu a taktika?ta mi je uplně na nic.Proč posuďte sami http://www.jpeg.cz/images/436_duely.jpg (to je zmých prvních 4 stránek duelu a věřte ,že to tak pokračuje i dále :) ,pouze jediný vyzyvatel ,který přijde 1 za 2-3 dny.

Takže k tématu : Ano duelant má výhody celkem na nic ,ale to neznamená ,že nemůžete býti nejlepším,ba právě naopak! :)
 

DeletedUser

Guest
NEpovedal som ze nemoze byt najlepsi, ja vyuzivam u vojaka hlavne taktiku kedze ma aj napadnu ale vyhram a tiez -3 levely pre zbran zdravia mam dost je pravda. DUelant moze byt skvely, ale mne sa viac pozdava vojak nie duelant. Zvlast koli -3lvl pre zbran proste ja nedokazem vyuzit vyhody duelanta aale skvele vyuzivam vyhody vojaka takze PRE MNA SEDI VOJAK nie duelant. CIze viac vyuzijem vyhody vojaka v sposobe mojej hry :) a to niesom ziadnalama! lel 32 je dost na S2 potom ma dobrodruh uz nebavil :) a tak som siahol po vojakovi, skusenosti naberiem aj bez bonusu v dueloch dost kedze s vojakom idem na hodne vysoke lvly penazi taktiez kolo 50- 250v dueloch.
 

DeletedUser

Guest
Pořád tady vychvalujete vojáka,ale ten má zase nejtěžší charakterové úkoly ze všech.......já osobně jako chladák asi nikdy nebudu moct mírové jednání, či práci v armádě........
Nejlepší charakter je greenhorn,až na ten jeho xicht.....a navíc může si kdykoliv změnit pohlaví,takže může nosit všechny hadry,které mají jako požadavek pohlaví.....
 

DeletedUser

Guest
a navíc může si kdykoliv změnit pohlaví,takže může nosit všechny hadry,které mají jako požadavek pohlaví.....

To není pravda, greenhorn naopak nemůže žádné oblečení které má omezení pohlavím. Pak na něj nefunguje jízda na koni a prémium nezdvojnásobí charakterový bonus :(
 

Deleted User - 32331

Guest
vubec nesouhlasim ze je duelant nejhorsi sice ma horsi dueli ale oproti delnikum kteri vydelavaj tak to tem delnikum pak zase seberou 500$ na jednom takže NESOUHLASÍM
 

DeletedUser

Guest
jasné, že najhoršia charakterová skupina je duelant :)

neplette sem , kto si ako rozdeľuje schopnosti a atribúty a aký ma štýl hry ... porovnávame charakterové skupiny ...

ja si môžem vybrať charakterovú skupinu Dělník a v pohode všetko hádzať do duelových schopností :) ...

a tak isto vybrať charakterovú skupinu Voják a na začiatku všetko dávať do stavania :), keď sa všetko postaví prerobiť sa na vojaka a využívať výhody tejto charakterovej skupiny ...(na začiatku síce nebudem úplne top staviteľ, ale keď sa všetko dostavá, môžem byť top vojak :))
 

DeletedUser

Guest
Zuzpd.....Aha...tak to jsem nevěděl.....a já jsem si říkal,že za něj budu v budoucnu hrát....
 

DeletedUser

Guest
K tomu greenhornovi, nesuhlasim ved charaktery su tu na to, aby ste vyuzivali ich vyhody, pouzivas chladne zbrane? Tak si precitaj (SOU VYBORNI STRELCI A NEZALEZI NA TOM JAKOU MAJI ZBRAN) to slovo strelci, ja pouzivam aj chladne aj strelne zbrane, atributy mam tak rovnako. Duelant je OK ale nepaci sa mi.
 

DeletedUser

Guest
Já hraju za duelanta, baví mě to, ale jeho charakterový výhody jsou celkem na nic by to chtělo něco přidat, protože navíc hraju bez prémia tak mě ty výhody ani nijak nepomáhaj, tak by se mě hodilo kdyby se přidala nějaká výhoda mě by třeba stačilo snížení doby v mdlobách ze dvou na jeden den.
 
Nahoru