• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bonusy u dobrodruhů

To jsou pořád takové okoličnaté řeči. Někteří hráči mají herní strategii a jejich charakter jim v tom nepomáhá, tak je hned nejhorší. Když nebudu člen města a koupím si u dobrodruha charakterové prémko, tak jsem vysmátý jak lečo.
 
prosím, řešíme tu pevnosti a né všechny bonusy dobrodruha, k čemu mi je stěstí na nález v pevnosti a když jsme u toho, já si klidně vyměním toho dobrodruha za duelanta, nabídněte mi duelnata co je na tom podobně jak já a garantuji že budu spokojenej jak blecha v pevnostech, mě mrzí že to furt všichni berete že jediný proč se to řeší je, že to vymyslel někdo kdo není schopnej si dát body kam je třeba a pak si tu stěžuje, už víc jak 9 měsíců na svém světě držím první místo v duelech bez přerušení a rozhodně bych jsem nepsal kdybych si to fakt nemyslel, protože se pevnostech chci věnovat a prostě mě sráží na kolena, že ať tam cpu body jak chci podle všech možných tabulek a vzorců a furt jsem horší než menší levly jiných charakterů, například dělníka předběhnout na jeho sektoru je pomalu nemožné :(
 

DeletedUser6989

Guest
já si z toho dělám prču Veny neměnil bych -jen jsem poukázal na to že třeba dnes měla štestěna volno :::)):: a i ten uváděný bonus byl neznámo kde

Nereagoval jsem konkrétně tvůj příspěvek,ale na téma jako celek.

Jinak mi přijde docela nesmyslné tu o tomhle diskutovat.Postavu nedělá charakter,ale schopnosti - bonusy charakteru jsou proti tomu jen drobnost.Hraju za dělníka.Pokud jsem na věži mám šanci trefit přes 90%.No jo jenže na věži je 10 míst.Věž je věčně plná,a když jsem mimo svou věž,tak nemám de facto ŽÁDNÝ bonus.Kdežto dobrodruh má bonus kdekoliv.Klidně se taky může stát,že mě i přes můj ÓÓBROVSKÝ bonus někdo uspí po pěti kolech bitvy.A nestěžuju si.Proč ? Jedu na práce,takže mám pár HP a minimum přesnosti a uhýbání.Duely,práce,pevnosti - nemůžete mít všechno,tak tu nefňukejte nad tím,že váš pracovní charakter má špatný (podle mě dobrý) bonus pro pevnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dámy,
hreji za dobrodruha od začátku westu v Německu. Nikdy jsem si nepřipadal znevýhodněn. Naopak, mě připadají mé výhody hodně dobré. Nevím, proč se v poslední době roztrhl pytel s brekem čechů, kteří chtějí všechno, co mají ostatní.. Fuj..Když se vám to nelíbí, tak si neberte dobrodruha.
 

DeletedUser

Guest
ja bych to řekl jednoduše dobrodruh by neměl byt na pevnosti ale ten bonus je teda velmi mali . Ale jinak dobrodruh je pro lidi co jedou na hledani věci a ne na pevnosti dueli atp. ten stim prespanim hotelu je jen kdyz nemate penize a dete si pro vec cos je hodne nelogicke ale kdybi zejo ?? nalezeni produktu je dobry ale moc sem ho nezaznamel abych pravdu rek to riziko poraneni je taky naprd zatim se se nikdy nezabil praci a nejlepsi je asi na ten předmět lidi si řeknou to je malo ale kdyz jedete na obchodovani tak kazdy procento na předmět je dulezity
proste dobrodruh neni ani na expi ani na dueli a taky ne na pevnosti ten je proste na prychy a predmety a asi i ukoli jelikoz az na ty dueli sou jednoduchy
 
dobrodruh je jedinej charakter, kterej umoznuje v pevnosti napravit chybu/nestastny pohyb .. navic je to best blokar - je to hodne ci malo, to se priznam nevim, ale rozhodne nezaostava za ostatnima o dve delky ..

PS. kdyz to I a Y tahate z klobouku, tam sem radsi nepiste, je to strasne ...
 
uvedu příklad, charakter jsem si vybral v době kdy žádné pevnosti nebyli a v tu dobu jsem ani duelovat neuměl a přišlo mi fajn že s tímto charakterem dobrodruha bych si mohl snadno zarobit, nakonec to nebylo tak slavný jak to vypadalo, ale budiž, pak přišli pevnosti, novinka a celkem fajn, a asi o rok co jsem hrál přišli aj bonusi do pevností, dlouho dobu mě to nezajímalo, dueloval jsem, ale když mě to přestalo bavit čekat x hodin u hotelu než někdo vyleze a neuteče jak zajíc, tak jsem se začal věnovat pevnostem a zjistil že ten bonus je spíš na nic než na něco, nejsou to dva kroky za ostatníma, ale určitě není ten bonus tak kvalitní jak ostatní charaktery, stále tu čtu, o výběru charakteru a nevím co a jakej má charakter účel, to je všehcno krásný, jen do pevností choděj všechny charaktery a všechny by mohli mít nějakej svůj speifickej bonus co by jim pomohl aby taky chodili všechny charaktery na pevnosti a né jen jeden či dva a jen se Vás tak zeptám, vy by jste po dvou letech strávených na jednom světě, kde máte kamarády a všechno co vás tam drží šli hrát na jinej svět, jen abych si konečně mohl vybrat charakter kterej chci???
 

DeletedUser

Guest
Na dobrodruha nedam dopustit !!! Duely s nim jdou bez problemu :D Pevnosti take ... prace parada :D Na co si porad stezujete???
 
dneska bych si vybral úplně jinej charakter kdybych věděl co přijde a jaký kdo bude mít bonusy a vše, tenkrát to bylo úplně jiný, nebyli pevnosti ani bonusy do nich, duelanti měli úplně jiný bonusy než teď atd atd, jenže prostě nejde změnit charakter, tak aspoň bojuji, že by se na tom mém mohl něčemu trochu přilepšit, stejně to nebude mít význam a nikdo nic nezmění a všichni ti budou tvrdit, že to je správně nastavený, ale aspoň si budu moct říct že jsem to nevzdal bez boje a třeba se na to někdou kouká a bude to v dalším update, ale sedět a prskat dvou lidem, že se mi něco nelíbí je na nic.
Neberte to tak, že chci nutně vylepšit charakter, ale spíš o to ten drobnej nedostatek v pevnostech vykompenzovat něčím co vysloveně nestojí na štěští a u ostatních charakterů, které to maj pevně stanovený, není to obrovský nedostatek, je drobnějšího rázu, ale i drobnosti maj někdy velký význam.
 
Nejlepší by bylo, (jak už jsem říkal), kdyby se postavy při začátku hraní "tvořili" a ne vybírali už hotové. Každý by si uplácal toho svojeho a na pozdější reklamace by nebyl brán zřetel.
 

DeletedUser

Guest
ked uz placeme za malym bonusm dobrodruha povedzme si ako to vyzera v bojoch o pevnosti.

vojak
- mam cca dvojnasobok zdravia ako dobrodruh - poviete si fajn vyhoda - chcem ju
- dajte si 400 bodov do schopnosti zdravi a zistite, ze v pevnosti uhnete o polovicu menej a tak to vase dvojnasobne zdravie je vlastne celkom zbytocne
- ak su oproti vam zlate pusky a duelanti (charakter), tak vas v prvom kole na rohu duelantskej ci delnickej vezi zkomuju a mozete ist na pivo
- v lepsom pripade, tom menej exponovanom rohu niekedy marne cakate, ze vas iny charakter pride vystriedat
- ak prebehne kolo, ked vam generator priradi viac uhybov s minimom zdravia (pod 25% vasho povodneho) sa snazite ustupit dozadu
- vojaci s max HP (okolo 10000) sa tazko presuvaju z boja do boja, lebo ich kazdy lahko zdueluje a ak boli predtym slusny duelanti, tak na nich super lahko expi (co na mnohych serveroch vojaci zneuzivaju na expenie kamaratov aby mohli mat konstantnych 48 hodin bez duelovania, komovaci duel si daju po zabiti v pevnosti)
- vojak dostal na tento ucel - obrany zvysenu taktiku ako charakterovy bonus, aby bol aspon trosku chraneny pred duelmi (taktika v dueloch po update ma vyrazne znizeny ucinok)

duelant
- ak sa schovava za vojakom, ci delnikom, moze davat kriticke zasahy a tak tankom ubrat 800 - 1300 HP na jednu strelu
- sustredena palba duelantov podporena zlatymi puskami je ako vhodenie granatu medzi supera
- aj ked maju duelanti vacsinou malo zivota, prezivaju najdlhsie a maju najvyssie poskodenia a aj bednicky z bojov

Delnik
vacsinou maju dost zivota a s bonusom na opevneni a budovach su dobry do prednych linii pri obrane alebo vystupe na opevnenie pri utoku. ak su zozadu podporeny este vojakmi s vysokym vest - dakujem pekne

dobrodruh
skuste vojakom, duelantom alebo delnikom bloknut sektor nad pevnostou ... (a dajte ich tam do sektoru 10)
skuste bloknut sektor dvoma dobrodruhmi

toto iste mozete urobit aj s vezou pri braneni

- napiste sem svoje skusenosti z tohto pocinu odsledovane v tazkom boji proti kvalitnemu superovi

VYSLEDOK BOJA O PEVNOST VACSINOU STOJI A PADA NA DOBRODRUHOCH A ANI NIE NA TANKOCH Z VOJAKOV - PRETO TVRDIM NEPLACTE, ALE NAUCTE SA TO HRAT A VYUZIVAT SVOJE BONUSY (vsetky)
 

DeletedUser

Guest
Bohatě by stačilo, kdyby zůstalo 25% pravděpodobnost, že se dobrodruh vyhne..ale ať ho nepropálí skrz a dávku neschytá jiný hráč (stojící polomrtvej za ním). k čemu to je na věži, když je plná?

V celku je to myšlené dobře. Každý má nějaký bonus, tak ho využijme..na bloknutí pošlem dobrodruhy, za ně do lajny dělníky a za dělníky zbytek. Relativně máme zajištěné perfektní krytí a můžeme vesele pálit. Jenže TOHLE je prakticky NEPROVEDITELNÉ. Než se všichni přesunou, jsou mrtví. V reálné bitvě jsou všichni rádi, když se stihnou včas přesunout a obsadí určitá místa a to kolikrát bez ohledu na charakter
 

EREWAN

Člen týmu
Bohatě by stačilo, kdyby zůstalo 25% pravděpodobnost, že se dobrodruh vyhne..ale ať ho nepropálí skrz a dávku neschytá jiný hráč (stojící polomrtvej za ním). k čemu to je na věži, když je plná?

k čemu to je na věži když je plná???? co je tohle za otázku, bonusy do pevnosti nemusí být použitelné za každých okolností!!!! třeba když duelant střílí na někoho kdo má 100hp, nebo když voják má 0 vést :-)

V celku je to myšlené dobře. Každý má nějaký bonus, tak ho využijme..na bloknutí pošlem dobrodruhy, za ně do lajny dělníky a za dělníky zbytek. Relativně máme zajištěné perfektní krytí a můžeme vesele pálit. Jenže TOHLE je prakticky NEPROVEDITELNÉ. Než se všichni přesunou, jsou mrtví. V reálné bitvě jsou všichni rádi, když se stihnou včas přesunout a obsadí určitá místa a to kolikrát bez ohledu na charakter

Lze to provést, základem je spolupráce, v reálné bitvě ti jeden zásah zaručí, že už si dál nezastřílíš, v reálné bitvě tím, že budeš po 5 kol na vlajce pevnost stejně nedobyješ!
 

DeletedUser

Guest
kolikrát za bitvu si duelant vystřelí na někoho s vysokým a kolikrát s nízkým hp..a chci vidět vojáka s 0 vést :-D tyto charaktery nevýhodu nemají. k čemu je bonus když stojí hromada dobrodruhů u sebe - na věži, jednou má bonus jeden, podruhé ten vedle..jednou jde plná dávka na druhého, pak druhý má bonus a sejme se ten první..
 
kolikrát za bitvu si duelant vystřelí na někoho s vysokým a kolikrát s nízkým hp..a chci vidět vojáka s 0 vést :-D tyto charaktery nevýhodu nemají. k čemu je bonus když stojí hromada dobrodruhů u sebe - na věži, jednou má bonus jeden, podruhé ten vedle..jednou jde plná dávka na druhého, pak druhý má bonus a sejme se ten první..

dobrodruhov bunus se nejvice vyuziva pri blokaci/vlajce, ale nekteri kemperi z vezi tohle proste nepochopi i kdyby se tu psalo 1000x
 

DeletedUser

Guest
Ty lidi to chápou, neboj. Jen jsem upozornila, že žádný z charakterů kromě dobrodruha vysloveně nevýhodu nemá. Nejlépe to vystihl merkel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dobrodruh je nejlepší na pevnosti..již mnohokrát se viděl že dobrodruh sám vydžel 3 kola proti 50( měl kolem 2500 HP) a pokud blokne vlajku obrana to může zabalit... vydží mnohem více s 4000 HP než voják s 10000....

Merkel nevim kvůli čemu brečíš, charaktery jsou vyrovnané jen stačí tvého dobrodruha efetivně využít...
 
Nahoru