• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Bonusy u dobrodruhů

DeletedUser

Guest
zpráva pro dobrodruhy: když se vám to tak nelíbí, že umíráte v pevnostech tak tam prostě nechoďte... charakter jste si vybrali sami.... věděli jste o bonusech.... věděli ste že dobrodruh není bojovník o pevnosti, tak si teď nestěžujte...
 

DeletedUser

Guest
bože tak jednou ten bonus nevyšel no :D
duelanti taky nebrečí, že nedávaj kritik každý kolo ;)

praveze bonus vysiel :-p - po stvrtom zasahu

a len som chcel potvrdit kachnove slova, ze funguje po druhom zasahu a po kazdom dalsom nasledujucom je sanca pokym nezafunguje alebo pokym dobrodruh nezgebne.
 

DeletedUser13335

Guest
zpráva pro dobrodruhy: když se vám to tak nelíbí, že umíráte v pevnostech tak tam prostě nechoďte... charakter jste si vybrali sami.... věděli jste o bonusech.... věděli ste že dobrodruh není bojovník o pevnosti, tak si teď nestěžujte...

Fakt jo ? No ty bonusy jsou tu ale chvíli tak mlč...hráči s větším lvl o tom bonusu nevěděli
 

DeletedUser

Guest
ty sis snad myslel že dobrodruh bude bojovníkem?..... copak ani tenkrát neměl ryze nebojové dovednosti?.... takže pokud sis ho tenkrát bral, tka jsi musel vědět, že nebude mít bonusy na boje...
 

DeletedUser

Guest
Já teď hraju na Arizoně za dobrodruha zaměřeného na pevnosti, při obraně na své věži jsem ještě před odebráním bonusů zlatek měl jednou i šanci na zásah 107..
Teď už je to sice trošku horší, ale i tak.. Stoupnu si na hrot a tem se svími 3K Hp vydržím pod palbou i 6,7 klidně i 8 nebo 9 kol.
Většinou, když na mě vystřelí, tak tam je asi 8x miss, 2 trefy a to je vše, občas se i stane, že hned první 2 rány mě trefí a pak už vůbec nic.
Už asi 3x se mi stalo, že jsem zůstal poslední v bitvě a vydržel jsem sám ještě další kolo, jelikož 2 rány za 200 a já si s 500 hp žil
Samozdřejmě mám prémko.. :)

EDIT.: Ale pravda je, že bych raději duelanta :) Tady na Arizoně je spousta tanků, tak se dá dát za bitvu klidně i 7 kritiků po tisicovce, na tom teď jeden človíček vydělává, nastřílel nejvíc už minimálně v 10 bitvá a to s velikým náskokem, já byl 2. v nastřílení, měl jsem i o 5 tref víc než on a stejně nastřílel o 4,5K víc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pěkně :-). ale nevím, jestli je to tím premkem, či jak všelijak to děláš..:-)
At stojím na kraji věže, na hradbě, sama v trávě nebo běžím na vlajku, jakmile na mě jdou všecky střely, jsem mrtvá. Bonus nikde :-(
 
Já bych spíše raději, aby dobrodruh byl něco jiného něž bojovník do pevností. Proč by měli být všechny charaktery stejné? To je nějaký výběr?

Samozřejmě že nikdy nešlo o to jaký si hráč vybral charakter, vždycky záleželo na tom jak rozhodí body. Ale to by se právě mělo nějak utříbit, aby měli rozdíly smysl, jinak je to všechno na jedno kopyto.
 

DeletedUser

Guest
tri kola som blokoval proti 27 jeden sektor.
takto to vyzeralo - spocitajte si strely ktore sli na mna

Vystřelil jsi na ratr ale minul.
Přítel stromů na tebe vystřelil, ale minul.
Tulák Bill na tebe vystřelil, ale minul.
BAZALBUX ti způsobil 204 zranění.
Pegii ti způsobil 319 zranění.
bobr 70 ti způsobil 215 zranění.
rmasa na tebe vystřelil, ale minul.
sin nombre na tebe vystřelil, ale minul.
ZAFUNGOVAL BONUS

Vystřelil jsi na ratr ale minul.
Sabaton.cz ti způsobil 251 zranění.
Aleszpasek ti způsobil 278 zraně
ZAFUNGOVAL BONUS


Kolo 6 začalo. Další kolo začne za 65 sekund.
Vystřelil jsi na Sabaton.cz ale minul.
Sabaton.cz na tebe vystřelil, ale minul.
Aleszpasek na tebe vystřelil, ale minul.
Zarembus ti způsobil 263 zranění.
NoAno na tebe vystřelil, ale minul.
Longarm ti způsobil 230 zranění.
Přítel stromů na tebe vystřelil, ale minul.
Hroznys ti způsobil 266 zranění.
Tulák Bill na tebe vystřelil, ale minul.
BAZALBUX na tebe vystřelil, ale minul.
Pegii ti způsobil 303 zranění.
ZAFUNGOVAL BONUS


JA SOM NADMIERU SPOKOJNY S DOBRODRUHOM :-P
:pianista:
 

DeletedUser9727

Guest
Dobrodruh je skvělá věc, je to vidět i tady :) s prémiem skoro neprostřelitelný :)
 

DeletedUser

Guest
Sensík Veterá...čebna 4135 447 0 9 5 2219 13 8 3688 247 0 17

ospravedlnujem sa za miernu nepresnost. do sektoru ktory som blokoval malo nasliapnute nie 27, ale len 21 utocnikov. jeden vojak - vypis jeho statistiky tu postujem ma v jednom kole chcel zachranovat a skocil predomna v piatom kole. prisiel o takmer cele zdravie a musel zutekat
v siedmom kole s 520 hp som opustil sektor a cely utok sa presunul do sektoru, ktory som predtym blokoval

moja celkova statistika:
ginli Veterá...čebna 2840 252 0 6 8 1586 10 12 2588 264 2 17

zvysny zasah som dostal na svojej vezi po tom co som mal dva uhyby a neskoro som (ne)striedal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jak tak koukam tak pokud to dobre chapu zafungoval bonus dobrodruha pouze u prostredniho kola zbytek ne ze pac se pise :Od 2. zásahu v rámci jednoho kola bitvy o pevnost je pravděpodobnost 50%, že na tebe nebude po zbytek kola nikdo střílet.(mam pu) tudis zadny tri zasahy jak jsi dostal v prvni a zadnych 5 ran z toho 2 zasahy u posledniho takze jsi nam ukazal ze bonus funguje ale pouze u jednoho kola
 

DeletedUser

Guest
ten bonus funguje až po 2. zásazích a od tohoto se pokaždé na ten bonus hází... a když na něj mířilo asi 20 flint nebo kolik psal tak 5ran na něj jen jít logicky nemohlo
 
jak uz se zde ostatni zminili döbrodruzi jsou v nevyhode a podle me nejenom v bitvach protoze dobrodruzi maji o 10% vetsi sanci na nalez predmetu a produktu o 10%mensi sanci ze se v praci zrani
pak tech 25% do bitev a hotel jenze jak se ty % projevy ? podle me je jedina funkcniten hotel

 

DeletedUser

Guest
v bitvě jsem viděl že dobrodruh s 500HP přežil 2 kola a to na něj mířilo 20 pušek... ano 2x zafungoval bonus:D ano bez PU je to celkem malá pravděpodobnost, ale s PU máš šanci, že ti po 2 střelách nevystřelí 50% po 3 75% po 4 87,5% po 5 93,75% atd.

příjde ti to opravdu málo? vpodstatě že na tebe vystřelí více jak 5 flint pokud máš PU pokud ho nemáš, tak je to markantně rozdílné
po 2 25% po 3 43,75% po 4 57,81% po 5 68,35% atd.

jak vidno bez PU velice často na tebe dost pušek vystřelí, ale s PU ani moc ne:D
 

DeletedUser

Guest
v bitvě jsem viděl že dobrodruh s 500HP přežil 2 kola a to na něj mířilo 20 pušek... ano 2x zafungoval bonus:D ano bez PU je to celkem malá pravděpodobnost, ale s PU máš šanci, že ti po 2 střelách nevystřelí 50% po 3 75% po 4 87,5% po 5 93,75% atd.

příjde ti to opravdu málo? vpodstatě že na tebe vystřelí více jak 5 flint pokud máš PU pokud ho nemáš, tak je to markantně rozdílné
po 2 25% po 3 43,75% po 4 57,81% po 5 68,35% atd.

jak vidno bez PU velice často na tebe dost pušek vystřelí, ale s PU ani moc ne:D

Toto máš ověřené nebo pouze předpokládáš ? Onen výpočet imho probíhá tak, že po 2. zásahu v jednom kole proběhne pouze jeden "hod" s 25% šanci, že už na Tebe nebude v rámci onoho kola nikdo střílet a šmitec, žádné další "hody" pro každého eventuálního střelce.
 

DeletedUser

Guest
Toto máš ověřené nebo pouze předpokládáš ? Onen výpočet imho probíhá tak, že po 2. zásahu v jednom kole proběhne pouze jeden "hod" s 25% šanci, že už na Tebe nebude v rámci onoho kola nikdo střílet a šmitec, žádné další "hody" pro každého eventuálního střelce.

a ty jsi toto zjistil jak?

naopak se to tu řešilo a přišlo se na to, že je to po každém střelci nad 2 zásahy
 

DeletedUser

Guest
pokud vim tak je to napsany tak jak je a to ze po 2hem zasahu nikdo nebo kazdy kdo vidi nekde je napsano ze to je bonus neviditelnosti pokud bonus zafunguje tak od druheho zasahu na dobrodruha nikdo nestrili je to oficialni status co znam z bety a nejaky vypocty procent ze po tretim zasahu je to tak a tak je holy nesmysl bud ě zasahy a nic nebo normalni kolo a strileji vsichni kdo na dobrodruha vidi
 

DeletedUser

Guest
ano, ale kde jsi přišel na to, že se po tom 2. zásahu na to hází jen jednou?
 

DeletedUser

Guest
hazi to jen jednou a to vzdy po dvou zasazich bud to padne nebo nepadne nezalezi kolik lidi na tebe vystreli jde o to kolik lidi te zasahne vzdy je to o tech dvou strelach ktere te trefi nezavysle na tom kolik lidi na tebe streli a kolik mine jen 2 zasahy se pocitaji
 
Nahoru