• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Aktualizace hry na verzi 2.20

DeletedUser9727

Guest
ale nechte toho, já už vám další takový vtip nesežeru :D opravdu už to není moc vtipné, tak teď prosím s pravdou ven ... kdy a v kolik bude nahrán nový update, kde bude vše, co je na beta verzi? :-P ... mám celkem rád všechny vaše vtípky, ale tenhle už je trošku přehnanej :))
 

DeletedUser

Guest
Většina z Vás zapomíná, že toto je jen hra a hra by měla být zábava a jako každá sranda, i toto něco stojí. Vydám-li se za zábavou do podniku, musím zaplatit vstupné a také nepláču nad tím, že pořadatel na mně vydělává víc než potřebuje. Když už jsem v tom podniku, koupím si obvykle i něco k pití a nepláču u každého drinku, že provozovatel baru vydělá na 3 malých panácích celou litrovou flašku. Proč bych tedy měl plakat nad tím, že INNO vydělá víc, než jaké jsou jejich náklady? Uvědomujete-li si tedy, že INNO za provoz her, jako je west platí nemalé peníze, musí zaplatit všechny vývojáře, programátory, grafiky a další lidi, také jim za něco musejí koupit vybavení a aby se dala dělat takovýhle hra, chce to lepší počítače, které vyžadují nejen obsluhu, ale také údržbu a energie. Chcete.li plakat nad tím, jak je zábava drahá, plakejte v tichosti doma a ne uprostřed oné zábavy, na to je pozdě. Nikdo Vás nenutí to tu hrát, nikdo Vás nenutí kupovat nuggety, ani vylepšovat věci ani být nejlepší. Jak už to tak bývá, někdo je na tom lépe než jiní a jen s těží s tím něco zmůžete, toto není vysněný svět, kde je každý s každým rovný a každý má stejně jako ten ostatní, máte tolik, kolik si vyděláte, tak se snažte a zbytečně neremcejte.
 

DeletedUser1318

Guest
Většina z Vás zapomíná, že toto je jen hra a hra by měla být zábava a jako každá sranda, i toto něco stojí.
Inno games zapomnělo, že tohle je hra nazvaná the west, ne klub sběratelů kartiček ani přehlídkové molo...

Vydám-li se za zábavou do podniku, musím zaplatit vstupné a také nepláču nad tím, že pořadatel na mně vydělává víc než potřebuje...
Vydám-li se do nějakého steak housu na pořádnou flákotu masa a v jídelníčku najdu špenát s vejcem nebo dušenou brokolici, tak nebudu plakat já, ale podnikatel. A tak stejně je to asi i tady, jsem přesvědčený o tom, že všechny nápady na "oživení" příjmů, které přišly s westem II. mají naprosto opačný účinek.

... Chcete.li plakat nad tím, jak je zábava drahá, plakejte v tichosti doma a ne uprostřed oné zábavy, na to je pozdě...
Mnozí z nás pláčou nad tím, co z původní zábavné hry zůstalo dnes. Pláčeme nad tím, že se rozhodování o westu dostalo do rukou nějakému vrcholovému manažéru, terý west nehraje a ví o něm vcelku prd. Čumí do tabulek a slézají mu vlasy nad ekonomickým propadem, pročež řve na své podřízené, ať s tím (nejlíp do včerejška) něco rychle udělají. Ti pak v zoufalství vymýšlí buď totálně nedomyšlené tahy, jako vylepšování předmětů, nebo malování nových sad blbostí. Nemám nic proti vylepšování předmětů, k pláči je ten postup, vydají prohlášení, že to bude 11.3., do dvou dnů to stopnou, protože to nedomysleli a ještě to svedou na "přání hráčů".

Já pláču z pozice nugeťáka.
Ne proto, že ta zábava je drahá, pláču proto, že aktuální nabídka neodpovídá běžnému standartu na který jsme byli ped lety zvyklí.
A jestli pláčem na špatném místě? Nemyslím si to.Tu je prostor k diskusi, což jaksi z principu pedpokládá i nesouhlasné píspěvky. Pokud je někdo neumí zohlednit ve svém podnikání, není obratný podnikatel, pokud chce dělat zábavu pro lidi, tak se má starat o to, aby je bavila.
 
ale nechte toho, já už vám další takový vtip nesežeru :D opravdu už to není moc vtipné, tak teď prosím s pravdou ven ... kdy a v kolik bude nahrán nový update, kde bude vše, co je na beta verzi? :-P ... mám celkem rád všechny vaše vtípky, ale tenhle už je trošku přehnanej :))

Čekal jsem že tz, jako kacha tuhle kachnu budeš podporovat :D
Bohužel to není kachna, oznámení od Miko zapadlo v nepodstatném srazu ale o odložení update se mluvilo už předpředevčírem :D
 

DeletedUser7239

Guest
Pokud je někdo neumí zohlednit ve svém podnikání, není obratný podnikatel, pokud chce dělat zábavu pro lidi, tak se má starat o to, aby je bavila.

A ty návrhy od hráču se tady taky píšou. Ale je to zbytečné... jako házet hrách o stěnu. :(
 
A proto jsem ji začal hrát a hraji denně dodnes. První facku hra dostala vznikem "tupých tombol, kolotočů, kol štěstí ..." a hlavně vznikem shopu a pak už to jen jelo ke komerci a je naprosto jedno k jaké. :)

Tomboly jako takové, byly jen jedním dílkem, nicméně pravě na nich se v plné nahotě ukázala neschopnost INNA naprogramovat fuknční aukci (jako opravdu aukci, nikoliv drahou typovačku tržní ceny předmětu), tj. itemy se jen těžko (resp. jednoduše) daly na trhu prodat/koupit za tržní cenu a to celé postupně vygradovalo v masivní multisvětové mulťáctví (ale těžko se hráčům divit, hledali si cestu), které totálně po... no postě pokazilo ekonomiku světů jako takovou a to zejména běžným hráčům, hrajícím pro zábavu jeden svět. Neříkám, že ona chybějím aukce může za vše zlé, nicméně si myslím, že byla (a stále je) významným katalizátorem v pokřivené ekonomice westu, ale vše souvisí se vším a těžko se přít o to, zda dřív byla slepice či vejce :-).
 

DeletedUser9371

Guest
Aukce ? To je pěkné a zapadající do hry, stejně tak jako třeba dražba. A ne cirkusy s hoblíky a spol.
Už jsem to tady psal vícekrát. Dodnes nezapomenu odpověď INNA, když se nepodařil spustit poker, protože by to hrající mládež navádělo k hazardu. Tak prostě spustili tomboly, losy, kola štěstí ... což je u mě právě pravý hazard. A ne karetní hra, kterou hrál každý kovboj od paměti Ameriky v salonech.
Ale zase mám krosnu plnou hoblíků a vidlí.


Většina z Vás zapomíná, že toto je jen hra a hra by měla být zábava a jako každá sranda, i toto něco stojí. Vydám-li se za zábavou do podniku, musím zaplatit vstupné a také nepláču nad tím, že pořadatel na mně vydělává víc než potřebuje. Když už jsem v tom podniku, koupím si obvykle i něco k pití a nepláču u každého drinku, že provozovatel baru vydělá na 3 malých panácích celou litrovou flašku...

Já od roku 2009 co hraji nezapomínám a paměť mám dobrou. Ano, je to zábava a proto jsem tu ještě, denně a aktivně. Ale, když si chci zábavu zpestřit, nabídkami ze strany INNA, tak si ji připlatím a výsledek ? V jedinečných truhlách za šílené rány běžné hadry v obchodech na mapě a podobně, při hazardu - losování padají naprosté nesmysly, dosáhnu maximálně na sety které jsou jen do sbírek a naprosto k ničemu. Na podněty a nápady hráčů se nereaguje a to jsme právě Ti, kteří platí programátory a provozovatele hry, jak píšeš. Asi málo, jak je ve hře za poslední roky vidět její kvalitu. Když se kouknu, kolik jsem do toho investoval od roku 2009 ? Tak to je mazec a to jsem platící břídil.
A když za něco zaplatím vstupné ? Jsem nespokojený ? Koncert odpadne ? Hlavní představitel se ani neomluví a nedorazí ? Z guláše na mě kouká "ježek v kleci" (chlupy na mase) a tak podobně ? Tak to vstupné či náklady za poživatinu v reálu dostanu vždy zpět a bez keců, protože kecy a sliby nemají cenu. Ukázaná platí !
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Aukce ? To je pěkné a zapadající do hry, stejně tak jako třeba dražba. A ne cirkusy s hoblíky a spol.
Už jsem to tady psal vícekrát. Dodnes nezapomenu odpověď INNA, když se nepodařil spustit poker, protože by to hrající mládež navádělo k hazardu. Tak prostě spustili tomboly, losy, kola štěstí ... což je u mě právě pravý hazard. A ne karetní hra, kterou hrál každý kovboj od paměti Ameriky v salonech.
Ale zase mám krosnu plnou hoblíků a vidlí.


Je třeba to vidět trochu v souvislostech: INNO je německá firma a němci mají oproti nám v oblasti regulaci hazardu daleko těsněji utaženej šroub (z českého podlehu defakto nepřestavitelně) a speciálně poker je tam myslím technicky spíše zakázan než jen regulován. Asi (správně) usoudili, že jim tento okrajový doplněk hry nestojí za možné problémy s tím spojené a vrhající negativní světlo na celou hru, jakkoliv by to bylo tématičtější než závod pouťových koníků a podobně ...
 

DeletedUser1318

Guest
Je třeba to vidět trochu v souvislostech: INNO je německá firma a němci mají oproti nám v oblasti regulaci hazardu daleko těsněji utaženej šroub (z českého podlehu defakto nepřestavitelně) a speciálně poker je tam myslím technicky spíše zakázan než jen regulován. Asi (správně) usoudili, že jim tento okrajový doplněk hry nestojí za možné problémy s tím spojené a vrhající negativní světlo na celou hru, jakkoliv by to bylo tématičtější než závod pouťových koníků a podobně ...
Jenže:
Německo je jedním ze nejvyspělejších států světa, a jejich vykládání zákonů a celkové názory na fungování ekonomiky, jsou inspirací pro všechny státy na světě. Je tak jedině dobře, že i soudy v Německu rozhodly, že je turnajový poker nehazardní hra, a že hlavním faktorem úspěšného hráče je umění a zkušenosti. Je sice potřeba za turnaj zaplatit, ale výhra je poté závislá na dalších akcích hráče a bez umění se v turnaji vyhrávat nedá. Hráč musí projevit snahu a k výhře se postupně propracovat. Soudy mimo jiné také rozhodly, že štěstí sice hraje v pokeru určitou roli, ale umění tento faktor přebíjí, a že dlouhodobě lepší hráči budou vyhrávat.
Jiná věc je samozřejmě regulace online pokerového sázení.
Že by bylo tak problematické povolit "hazard" za "virtuální" herní dolary?
 

DeletedUser

Guest
Ohledně pokeru si myslím , že udělali dobře pro sebe i hru. Spousta hráčů by prohrála svuj nashromaždovanej majetek během chvilky, nejspíš zanevřela na hru a smázla účet . Ti co poker neumí, nechtějí hrát by zase neradi sledovali růst několika pokerovejch borců....V tombolách maj alespon všichni stejnou šanci, že jim padne kuloví, svorně nadávaj na innogames a jsou si rovni.
Chceš hrát poker, jdi na stránky kde se hraje.
 

DeletedUser1318

Guest
Ohledně pokeru si myslím , že udělali dobře pro sebe i hru. Spousta hráčů by prohrála svuj nashromaždovanej majetek během chvilky, nejspíš zanevřela na hru a smázla účet . Ti co poker neumí, nechtějí hrát by zase neradi sledovali růst několika pokerovejch borců....V tombolách maj alespon všichni stejnou šanci, že jim padne kuloví, svorně nadávaj na innogames a jsou si rovni.
Chceš hrát poker, jdi na stránky kde se hraje.

Jestli udělali dobře, netuším, nikdy jsem neměl píležitost to vyzkoušet. Jistě by nebyl problém nastavit jej tak, aby k podobnému stavu, který popisuješ nedošlo. Já chtěl hrát poker od té doby, co jej slíbili zavést.
Tak stejně, jako bych zkusil přímé obchodování, lov na medvěda a nějakou akci třeba v Awesomii...

Co bych uvítal úplně nejvíc, ať už nic neslibují a omezí se jen na to, že překvapí. Něčím, co bude opravdu fungovat a nebude to něco jako jarní turnaj ve cvrnkání kuliček.
 
To co tady říká Westmajstr Flákotka, je pravda, hráči by neunesli výhry druhých a vlastní prohry. Našinec neumí prohrávat a výhry ostatních mu leží v žaludku, tak jako každému správnému čechovi. Hráčům nepadají předměty v tombole, oni se pak vztekají na forku. Při takové nátuře, je lepší to tu nemít.

Né žádný hazard, on v podstatě žádný není, tombola je na každém plese a není s tím žádný problém. I když se taky občas strhne rvačka, když někdo nevyhraje (a soused vyhraje). Rozhodilo by to hru, už teď je dost žebrajících hráčů co mámí předměty a prachy. Kdyby všichni prohrávali, pak by poptávali pomoc ve velkém. Bylo by to stejné jak u Řeků; pošlete mi prachy ať můžu chodit na bitvy, když ne tak půjdu tam kde mi dají.

Ostatně Inno kvůli tady tomu stáhlo innovování předmětů, což je hlavní věc o které jsem chtěl napsat a co mně převelice tuze metabolicky vyprázdňuje. Asi na tom zapracují a zkrouhnou to tak, že to k ničemu nebude. O to více dráždí hráče. Recepty nepřidávají, úkoly často akorát k událostem a omezený výběr u dobrodružství, jakož i jeden scénář a nemožnost si vybrat partu, to prostě nepotěší...
 

DeletedUser1318

Guest
...Ostatně Inno kvůli tady tomu stáhlo innovování předmětů...
:D proč se tím teda vůbec začali zabývat?
Ty si fakt myslíš, že to stopli kvůli hráčům?
Ne kvůli tomu, že to prostě nedomysleli, protože jsou tlačeni novým vedením k lepším ekonomickým výsledkům za každou cenu?
Pokud něco vytvořím, tak tomu mám věřit a snažím se to prosadit. Tohleto přešlapování na místě a hledání zoufalých řešení je k ničemu.
 
Takové kecy ve smyslu, nedáme do hry původně plánovanou novinku, aby jsme ji pro vás ještě více vylepšili, to na mně neplatí. To je jako když v obchodě dají do "akce" nějaké zboží s totožnou anebo do konce vyšší cenou. Nebo když někde pokrátí otvírací dobou a pak dají na vědomí, že vyšli zákazníkům vstříc, ve snaze "zvýšit kvalitu a obslužnost".

Samozřejmě že si to myslím, protože zase někdo začat brečet a innogamesáci to stáhli. Dost se divím, že se v pevnostech umírá, že se ještě někdo neozval, s tím aby se po sestřelení v bitrvě každý hráč ocitl už s půlkou zdraví a energie - aby to tak nebolelo...
 

DeletedUser

Guest
To co tady říká Westmajstr Flákotka, je pravda, hráči by neunesli výhry druhých a vlastní prohry. Našinec neumí prohrávat a výhry ostatních mu leží v žaludku, tak jako každému správnému čechovi.
.

Já tě prostě musím poopravit, protože tahle hra nevzniká jen pro čechy. Stejně by reagovali němci i další. Možná se trochu může lišit míra, o tom se nechci přít, ale závist patří odnepaměti k lidstvu celému a ta módní vlna že češi museji bejt horší mě nezajímá.
 

DeletedUser16057

Guest
Tak a není nad to mít hned 3 místa, kam kliknout, abych se dostal do Shopu.
1. nahoře→kliknutím na počet UPD se tam dostaneme.
2. dole→ snad nepřehlédnutelný nápis "SHOP" nikoho nesplete a nově výraznější barvou udělán rámeček
3. vlevo→přímo pod Salónem.

Nějak mě napadá, proč je jich tolik?

Brzy se určitě dočkáme i na pravé straně, případně i uprostřed, aby to nevypadalo tak blbě. :P :D
Nebo to tam mají tolik nalitých alkoholem, že se nedokáží trefit do 1-2 bodů? :D
 

DeletedUser

Guest
U pokru je problém, že je to hra závislá na schopnostech, což tomboly nejsou = tam mají všichni stejné šance.
U pokru hrozí, že budeš mít na každém světě balík postav na minimální úrovni, ale s miliónovými majetky -> postavy lidí co budou vydělávat jen pokrem.
Došlo by/mohlo by dojít k nakupení velké části herní měny na několik jedinců.
Nemluvě o tom, že už by to nebyl West, ale poker s nějakou divnou klikačkou na pozadí :-D

A to nemluvím o tom, že tam inno nemá možnost zabránit podvádění...
 

DeletedUser9727

Guest
Taková blbá otázka: když v novém updatu nebude INNOVOVÁNÍ předmětů, tak bude tam aspon to snižování duelových zkušeností, když nebudu 45 dní duelovat? nebo to dají do verze 2.22 nebo další? :D já už nevím čemu věřit ...
 
Nahoru