• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze k soutěžím

Westernové velikonoční meme
Vytvořte si vlastní westernové, vtipné a velikonoční meme. Tyto memes by měly být spojeny s hrou The West a jako téma týkající se Velikonoc a Velikonočních svátků. Můžete se inspirovat z úkolové řady, událostí, zábavných příběhů a samozřejmě vaší fantazií.

Mohl by prosím někdo zodpovědný např. @Mikosansobi nebo @lískový oříšek jednoznačně odpověď, zde lze použít i tématiku Velikonočního westlota (už jen názvem to splňuje požadované podmínky). Předem díky moc.

@Symphie : neděkuji za nezodpovězení a odstranění tohoto dotazu z jiného vlákna
 

Symphie

Člen týmu
Jak už zde zmínil kolega. To, že použijete do meme pouze název "Velikonoc", není opravdu vhodný soutěžní příspěvek. Někteří si nepřečetli pravidla, kde je i jasně uvedeno, že soutěžící mohou vkládat pouze jeden soutěžní příspěvek, kde mohou vložit více meme. Také je uvedeno, že v případě porušení jakéhokoliv pravidla máme právo soutěžícího vyřadit ze soutěže. A to, že si někdo zakládá multiúčty nebudu ani komentovat.

Příspěvek s pistolníkem původně vypadal zcela jinak, ale tohle je jedna ze situace, kterou jsem popsala výše. Pokud by byl vložen pouze tento příspěvek s poslední úpravou, byl by zcela v pořádku a samotné by se mi líbil.

Kdyby si někteří jedinci ihned ze začátku přečetli pravidla soutěže, k ničemu takovému by třeba nedošlo a mohli bychom se společně zasmát. Smazání nevhodných soutěžních příspěvků bylo konzultováno s týmem, nebyl to tedy pouze můj počin. Myslím, že spoustu z vás má dost fantazie, tak ji použijte. Ale vhodně.
 

Symphie

Člen týmu
Jestli myslíš soutěžní přispěvěk od kisero, tak ten nebyl smazán z naší strany. Uživatel si smazal obrázek sám. To se týče i soutěžního příspěvku, co byl vložen nad ním.
 
Ja uz ti rikal minule, kamo, ze pred interpunkcnim znamenkem se mezera nepise... :( :( :( pouze za nim...
:( :( :( :( :(

pokud uzivame uvozovky, text mezi nimi se od uvozovek mezerami neoddeluje, mezeru uzijeme pouze pro oddeleni uvozovek od textu pred a po nich.. :(

a já už tě jednou varoval , že porušování pravidel se trestá takže čekej patřičné opatření.
s pozdravem
support tým
 

Deleted User - 838403

Guest
Mam za to, ze se mylis. Pokud totiz narazis na §2 odst. 6 pravidel fora, cinis nespravne. Tento bod se tyka pravopisu a gramatiky.
To, na co reaguji ja, je stylistika. Z tohoto duvodu vnimam Tve upozorneni za neopravnene.
 

Deleted User - 846002

Guest
Jestli myslíš soutěžní přispěvěk od kisero, tak ten nebyl smazán z naší strany. Uživatel si smazal obrázek sám. To se týče i soutěžního příspěvku, co byl vložen nad ním.

Toto mohu potvrdit, protože:

upozorňuji , že Meme které budou počítány do soutěže musí být s velikonoční tématikou , tudíž zatím všechny příspěvky které byli přidány nesplnili pravidla a nebudou do soutěže zařazeny.
Dbejte prosím na velikonoční tématiku .


takže proč bych tam měl nechávat příspěvek co stejně soutěžní podmínky neplní a nebude zařazen? Resp. moc nechápu proč rovnou nebyl smazán když příspěvek pravidla neplní (já si myslím že plnil, ale co si myslím já je asi jedno)
 
Toto mohu potvrdit, protože:




takže proč bych tam měl nechávat příspěvek co stejně soutěžní podmínky neplní a nebude zařazen? Resp. moc nechápu proč rovnou nebyl smazán když příspěvek pravidla neplní (já si myslím že plnil, ale co si myslím já je asi jedno)
Nebyl smazán protože podmínky splnil , mazat si ho nemusel a klidně ho nahrej znovu .
S pozdravem
Support tým.
 
upozorňuji , že Meme které budou počítány do soutěže musí být s velikonoční tématikou , tudíž zatím všechny příspěvky které byli přidány nesplnili pravidla a nebudou do soutěže zařazeny.
Dbejte prosím na velikonoční tématiku .
s pozdravem
Support tým

Nebyl smazán protože podmínky splnil , mazat si ho nemusel a klidně ho nahrej znovu .
S pozdravem
Support tým.

chceš z toho mimosoutěžní meme ?
 
Nahoru