• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

Asi by bylo dobré mít pár hráčů, přes které by ostatní(co nemluví AJ,NJ) mohli komunikovat s ostatními(soupeři) a se supportem... :)

Jinak, na fb byl dotaz na duely, jaký je aktuální stav?
 

DeletedUser17865

Guest
hmm,takže já se můžu sbalit,"nevejdu se"...
proto mám u nicku jinou značku než ostatní :)
vcelku jsem to čekala...
 
hmm, tak mi nestacilo ani lvl 150 dobrodruh, resp. 141 duelant a 6 lel zkusenosti ... klic evidetne lezel nekde jinde :-)
 

Pawn

Člen týmu
To asi koukáme každý do jinýho dokumentu.. Já tam vidím jen na hlavní straně cca 160 lidí zapsáno+- + ještě zálohu a ještě se hlásí další, kteří tam vůbec ještě nejsou ani napsáni..
 
Tabulka krásná, jenom mě zaráží že jsem ve stejném týmu jako hynas, 1. říkal, že to není nic pro něj(s čím absolutně souhlasím) a že určitě nejde... a 2. moc se nemusíme :D
 
těch 160 lidi je HIVum seznam, lidí co by bral (nikoliv, ze se aktivně hlásili) ... Aneb o koze a voze.
 

DeletedUser15301

Guest
nehlasi se jenom tady... nektery lidi psali privo velitelum
 
Tabulka krásná, jenom mě zaráží že jsem ve stejném týmu jako hynas, 1. říkal, že to není nic pro něj(s čím absolutně souhlasím) a že určitě nejde... a 2. moc se nemusíme :D

v jednom týmu jsme snad všichni dohromady, ne.

prosím, neřiďte se tím že jste pod "jedním" velitelem - je to jen kvůli počátečnímu převodu postav, kdy každý velitel zapíše "svých" 15 lidí (včetně sebe).
 

DeletedUser

Guest
No vypadá to, že se nedostanu, tak Vám přeju hodně štěstí a úspěch. Doufám, že najdeme způsob jak sledovat bitvy a dění na tom mezinárodním serweru, bude mě to zajímat. Ať se daří :D
 
Nahoru