• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser

Guest
Důležité je uvést správné ID, hlavně u vylepšených předmětů.[/QUOTE]

takze proste je dulezite aby slo videt ID ?
 

DeletedUser9350

Guest
Já to poslal veliteli do pošty jako zprávu a pak v txt podobě jako soubor na webu. ideální a hotovo.
 
Ono v telegramu je takové zázračné tlačítko BB...to umí přepínat mezi ID a Názvem itemu :radní:

Jenom doufám že to není tw-db script lol
 
Při zadávání se to tam budou data sypat bez závorek, takže stačí dodat prosté číslo.
Např. takovýto tvar: Duelová zbraň: Harmonika - 955000
 

DeletedUser14443

Guest
jinak já osobně si myslím, že se může přihlásit skoro každá level protože nás je docela málo.
 
jinak já osobně si myslím, že se může přihlásit skoro každá level protože nás je docela málo.

Nevím odkud bereš informace, ale v současné chvíli nepotřebujeme, aby se hlásil někdo další, lidí máme dost a zbývá je jen zařadit do týmů. A i to je již téměř u konce, protože zbývá zařadit jen posledních 19 lidí a bude hotovo.
 

DeletedUser14443

Guest
Hiv včera jsem se ptala a bylo mi řečeno, že je 113 lidí :-)
 
můžete mě prosím na FB přijmout do skupiny? Sedláček Cyril.. děkuji :)
 
Naposledy upraveno:
...že by pro případ potřeby komunikace se supportem?
Nebo lze předpokládat, že by se zrovna této akci vyhnuly problémy?

Tak z logiky věci (německá firma) se bude se supportem dát mluvit německy a samozřejmě i anglicky (preferovaný jazyk na betě, v INNO TV atd).
Nečekáš snad že tam někdo mluví všemi 19 jazyky pro které existuje mutace.

Já spíš pochopil dotaz tak, jakým jazykem můžeme mluvit mezi sebou hráči - na cz serverech se může pouze česky nebo slovensky, ale myslím si že tady to nikdo řešit nebude.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru