• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser

Guest
A ke splněným úkolům se nebude přihlížet? Znamená to, že se na tom světě budou dát ty úkoly, co z nich padá schopka nebo atribut , udělat znova? Zatím to tak chápu, že když bude hráč na tom turnajovém světě aktivní i mimo vlastní boj, tak může tu postavu tímto způsobem vylepšit.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, chcem sa opýtať či by som sa mohol prihlásiť do vášho českého tímu, keď mám účet len na slovenskom Weste..?
 

DeletedUser16057

Guest
Gryzli, osobně v tomto si beru rozhodně sadu na HP abych snadněji dospával, jednu bitevní a třetí jsem právě přemýšlel jako stavební (pokud by nebylo postaveno), nebo duelová (pokud duely budou, což asi ne - a je to dobře).

Vzhledem k tomu, že jsem Daltona půjčil ve městě hráčce, tak využívám jen Dicka. Jelikož je převážně na HP, tak mám o problém méně. Pokud by duely byly zrušeny, tak k čemu si brát duel set. :) Co se týče regenerace, tak mám nějakých 45%. :) Jinak snad vyplavou alespoň na poslední chvíli nějaké bližší informace ohledně města a pevností(využití kasáren) :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, chcem sa opýtať či by som sa mohol prihlásiť do vášho českého tímu, keď mám účet len na slovenskom Weste..?

To bohužel není možné.

A ke splněným úkolům se nebude přihlížet? Znamená to, že se na tom světě budou dát ty úkoly, co z nich padá schopka nebo atribut , udělat znova? Zatím to tak chápu, že když bude hráč na tom turnajovém světě aktivní i mimo vlastní boj, tak může tu postavu tímto způsobem vylepšit.

Mělo by to fungovat tak, že na světě bude možné plnit úkoly od nuly a z nich je možné získat schopnosti.
 

DeletedUser13017

Guest
Hmmm, to mě dost odrazuje. Chápal jsem to jen jako Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015 a přitom koukám - je to vlastně další svět, který se navíc zruší i s tím, co tam šlověk nahraje. Počítal jsem tam jen s bitvami, tohle asi ne.
 

DeletedUser16057

Guest
Gryzli, právě že zrušené duely jsou pouze ve fázi návrhu, takže pro mne je tato sada stále ve hře ;)

Tak snad to dají včas vědět zda ano nebo ne.
Aby jsme tam nebyli přesunuti a ejhle.. duel přijde jak nic

Kdyby zrušeny nebyly, tak místo regenerace vezmu duel set a je to. :P
 

DeletedUser11353

Guest
Je to mistrovství v boji o pevnost tak tam snad duely nebudou, pokud ano můžu si zase své příruční zavazadlo vybalit :D zůstanu doma
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm, to mě dost odrazuje. Chápal jsem to jen jako Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015 a přitom koukám - je to vlastně další svět, který se navíc zruší i s tím, co tam šlověk nahraje. Počítal jsem tam jen s bitvami, tohle asi ne.

A jak jinak by jsi tem WM 2015 chtěl udělat, než na samostaném světě?
 

DeletedUser

Guest
Tak zasa duely majú obrovský strategický potenciál čo sa týka, celkového boja.. Pokiaľ by museli mestá zobrať povedzme 5-10 hráčov len na duely, tak by veľmi zavázažilo, ako veľmi by dokázali škodiť súperovi/brániť svoje mesto, bolo by to samozrejme náročnejšie a možno by to trocha skomplikovalo celú situáciu, ale pre mňa by to bolo rozhodne zaujímavé a čiastočne aj návrat do starých čias Westu.

..každopádne, je škoda, že sa nemôžem zapojiť k inému tímu, u vás vidím ľudí, pod ktorými by som rád bojoval, u nás bohužiaľ nie.
 
Mám další, zapeklitý dotaz :D

Pokud tým vyhraje zabráním vlajky současně s vystřílením všech protivníků, kolik dostane bodů? :)


Nesouhlasil bych ss koupenými body, ale že neberou ani z úkolů mi přijde trapné..
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13017

Guest
Co je na tom zapeklitého? - standardně obdrží vyšší možný počet bodů.
 

DeletedUser13017

Guest
A jak jinak by jsi tem WM 2015 chtěl udělat, než na samostaném světě?
To jsem neměl na mysli.
Pokud nepřevedou ani schopnosti z úkolů, mohli rovnou všem nafasovat charakter greenhorna se stejným lvlem a stejným erárním oblečením.
Domníval jsem se, že to bude jen a jen o bitvách. Teď se dozvídám, že bude možno znovu plnit úkoly a to co bylo doposud, se nepočítá. Tak proč se tedy počítají lvl a (i za nugety) získaná vybavení?
 

DeletedUser16057

Guest
Teď mě napadá jedna otázka.
Jak to bude s jazykem na tom světě. ? :) Přeci jen 18 různých jazykových mutací umístěných na jednom, jediném světě, to není jen tak. :)
 
Nahoru