• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

z3l1

Člen týmu
Kdo bere ty 3 sady co jsou v tom dokumentu v záložce Buildy???
Nebo to je jen ukázka jak by to mělo vypadat? :)
 
Fajfky jsou víceméně interní záležitostí, je to komplikovanější :)

Jinak ty sady co jsou v záložce týmy je jen odkladiště. Nicméně někteří lidé si je berou, jsou dobré na práce... A proto jsem je tam zkopíroval, aby se s tím ostatní velitelé nemuseli vypisovat a mohli si to také jen zkopírovat. Tak doufám, že jsem tam neudělal chybu :D :D.
 

DeletedUser18099

Guest
Zdravim,

cas se krati a ja se chci zeptat jak to tedy bude s temy duely, bude se moc duelovat nebo ne?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím...

Tak asi jsem slepej,ale nenašel jsem komu napsat ten registrační email na to MS. No a páč se říká,že líná huba holé neštěstí,tak se ptám komu a kam ho uvést. Předpokládám,že to bude vůdci týmu,ale jistý si nejsem :)

Díky
 

DeletedUser1318

Guest
Citace od HIV:
Děkujeme všem za projevený zájem o účast, nyní již máme výběr uzavřený a několik zájemců jsme museli i odmítnout.

Všechna místa jsou obsazená, nehlaste se již ani přímo velitelům ve hře.

Děkuji za pochopení
 
Znovu, neřešte duely a duelový hadry. Bude to přece hlavně bitevní svět, nejdete tam duelovat. Takže 6 dní vydržíte klidně pod palbou duelů, jediné co se vám může přihodit je, že dostanete KO, za což budete rádi :) no a 7. den jednoduše prospíte nebo prostojíte v pevnosti a jste ready na bitvu.
 
Semtex, já bych v tom naopak viděl i výhodu - pokud se domluvíme třeba se slovákama, za předpokladu že duely budou, můžeme před jejich bitvou mastit jejich soupeře a naopak. proto i mě zajímají duely!
 
Vzhledem k tomu, že na normálním světě kde se pracuje jde těžko někoho načapat před bitvou a zduelovat, tak to ještě méně očekávám tady.
 
když to vezmu obecně, tak průzkumníkova sada (kterou bere hodně lidí) je víceméně také duelová.. (přidává dost úhyb a přesku)
 

DeletedUser

Guest
Jen je škoda, že je to mafie, jak při kvalifikaci na mistrovství v házené v Kataru. Nevyberou se ti nejlepší, jen ti známí
 

DeletedUser18098

Guest
Jsem sice členem mafie, ale stejně napíšu svůj názor. :) Nevidím důvod v tom, brát někoho koho neznám. Když znám někoho, o kom vím, že bitvám rozumí a umí je hrát a má dobré oblečení, proč ho nevzít? Mimochodem, na jakém světě hraješ? Ještě líp, kolika bitvám si velel? :)
 

DeletedUser10955

Guest
Jen je škoda, že je to mafie, jak při kvalifikaci na mistrovství v házené v Kataru. Nevyberou se ti nejlepší, jen ti známí

Docela by mne zajímalo koho ty osobně považuješ za jednoho z těch nejlepších, který není v žádném týmu a to i přes to, že on sám projevil zájem..
Pokud sebe, tak to se ti hluboce omlouvám, mám účet na všech světech, na každém jsem si už něco odvelel, ale je pravda, že aktivně hraji v současné době jen s9, Arizonu a Buffalo, ale tvůj nick jsem až do doby téhle akce nikde nezaznamenal...:lovec:

P.S. Nevím na co narážíš v souvislosti s kvalifikací na MS v házené, sice jsem měl pár informací přímo z Kataru, jak z hřiště kde se hrálo, tak z hotelu, ale jelikož mne házená nikdy příliš nezajímala, tak nevím nač narážíš.
 
Mimo téma: V házené byly nějaké problémy s kvalifikací či účastí některých mužstev - něco se tam měnilo. Nicméně tohle bych neřešil, to sem nepatří.

Ale také by mne zajímalo koho Jane myslíš? Hraji aktivně sice jen Arizonu, ale myslím že se dostala většina kvalitních bitevníků, kteří projevili zájem. Ti kteří tam nejsou, a s kterými jsem si psal, všichni do jednoho mi napsali že nechtějí.
 
Taky si myslím že byli vybráni ti nejlepší...a taky by mě zajímalo koho myslíš, na Colo jsi s úrovní 0..
 
Nahoru