• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser9350

Guest
No uvidíme co z toho vyleze, nyní jen dostat login a hurá nahnat ty atributy a body navíc :D
 
Rozpis bitev v naší skupině (útočníci jsou jako první):

1. 12. Francie - Řecko
3. 12. ČR - Maďarsko
8. 12. Francie - ČR
10. 12. Řecko - Maďarsko
15. 12. Francie - Maďarsko
17. 12. Řecko - ČR
5. 1. Řecko - Francie
7. 1. Maďarsko - ČR
12. 1. ČR - Řecko
14. 1. Maďarsko - Francie
19. 1. Maďarsko - Řecko
21. 1. ČR - Francie

Doufám, že jsem někde něco nepopletl a je to tak správně :) Takže už si můžete rezervovat data a nic na ně neslibovat :D.
 

DeletedUser9350

Guest
Já už slíbil na ta data věcí :D. A žádná není příjemná pokud budu vyrušován od bitvy :P
 
tak mě napadá, ty bitvy budeme vyhlašovat, nebo bude jedna velká pevnost uprostřed mapky a vyhlašovat to bude support? (jestli budeme muset dávat prachy i do města a to vyhlašování)
 
Bylo to někde psáno, že by koordinátor přímo na serveru měl zajistit vyhlášení bitvy. Nicméně když máme dostat peníze i na založení města, tak pochybuji, že bychom museli shánět peníze na vyhlášení bitvy.
 
Měl by je dostat každý vůdce. Ale ty informace jsou poněkud nejasné. Nicméně stejně by to pravděpodobně bylo jen 300$.
 

DeletedUser9350

Guest
Už se ví kdy bude ten server spuštěn, aby se hráči stihli připravit z hlediska posilováků na bitvy? Nebo to bude zase na poslední chvíli a kdo zasolí bude mít výhodu?
 
Za prvý to nejsou žádní rychlíci a druhý to dělaj, právě kůli tomu, ať se zasolí. Navíc drobné zmatky, letmý start a národní hrdost je ideální koktej pro to pustit nějakej chlup... takže bych zatím byl ještě v klidu :-)
 
tak teoreticky by to měli pustit nejpozději 30.11. :D ale tušim že tu někde bylo datum 25.11. do včerejška probíhalo klonování postav... takže čekam že to +- toho 25.11. bude
 

DeletedUser16057

Guest
Na to, že by to mělo "oficiálně" začít zítra, tak nějak nevyšla na povrch informace, zda ano či ne(nečekaně)-spuštěno později. :)

Takže už někdo našel info, zda bude či nebude v plánovaném termínu spuštěn? :)
 
Dřív byl standard upozorňovat na jednotlivé dílčí změny ve hře a to i předem. Teď už se na to totálně dlabe (např. den díkuvzdání) a těžko říci, kdo to má více na háku. Sice chápu, že tohle je trochu něco jiného, nicméně předpokládám naprosto stejný přístup - tj. ani muk, nicméně pořád tu je šance, že např. HIV někde něco vyšťourá a dá to sem ...
 
Při tom "štourání" jsem narazil jen na stejné hořekování jako tady. Informace nemá vůbec nikdo.

Aha, tak oprava. Na slovenském fóru se píše:

Turnajový server sa otvorí 27.11. okolo 19:00.

Potom sa tam môžte prihlásiť. Najprv si musíte nechať poslať heslo na email. Emaily sú tie isté, ktoré máte aj na sk serveri, nájdete ich v nastaveniach.

3.12. okolo 20:00 sa začne prvý boj.

Od 21.12. do 3.1 bude mier.



Abych pravdu řekl, úplně tomu nerozumím, proč po nás ti koumáci chtěli další email a navíc spousta lidí může mít ten původní registrační email nefunkční, takže doufejme, že je to nějaká kachna :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8423

Guest
Abych pravdu řekl, úplně tomu nerozumím, proč po nás ti koumáci chtěli další email a navíc spousta lidí může mít ten původní registrační email nefunkční, takže doufejme, že je to nějaká kachna :)

Tak na to jsem zvědavej. Jsem jeden ze "spousty", tak doufám, že u nás se to bude posílat na ten email, který se dával teď.
 
Nahoru