• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser18547

Guest
Ahoj, nemám kontakt na velitele, tudíž to musím napsat sem a doufám, že si to někdo přečte. Na mail mi nedorazily stále pokyny, ptal jsem se dalších hráčů a těm dorazily. Chci se tedy zeptat jaké kroky bych měl podniknout k nápravě? Někomu napsat? Nebo se jen modlit že mě tam dostanou?


předem díky za odpověď
 

DeletedUser9350

Guest
pokud máte email na centrum.cz je možné, že tam nedojde nikdy... mě je to z nějakého neznámého problému zahazuje aniž by došli do schránky. A jejich podpora si s tím neví rady. Takže herní na gmailu a je to v pohodě.
 

DeletedUser17809

Guest
Taky mám centrum :D No to je něco. Ale přijde mi to jako pitomost, reklamní blbosti a to, že na testservru už x dní spím mi tam dojdou v pohodě.
 
Také mi přidali tečku. Myslí opravdu vážně, že heslo je adresa emailu ? Vždyť se tam může kdokoliv dostat ne? Mohu si to heslo změnit? Když se tam přihlásim jsem na Awesomii, která neni přístupná a světě jedna, aniž bych tam chtěl být.
 

DeletedUser9350

Guest
Taky mám centrum :D No to je něco. Ale přijde mi to jako pitomost, reklamní blbosti a to, že na testservru už x dní spím mi tam dojdou v pohodě.

Není, support mě u dvou účtů posílal linky na změnu hesla. Pro rejpaly každý je na jiném světě. Prostě nic na ně od inno nedošlo a ani nechodí.
 

DeletedUser17809

Guest
A to jsem schválně neposlal druhej mejl, co mám na Seznamu, protože vím, že s ním tyhle problémy bejvaj....
Budu si snad muset udělat pro hry gmail....
A edit, jsem blbej, to co tam chodí je samosebou přeposlaný ještě z klikni.cz. Ale jiný hry zatím s Centrumem problém neměly :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8423

Guest
upřímě mě docela mrzí že nejsou schopni zachovat nick tak jak je po léta používán. Tečka se mi tam nelíbí a hlavně kvůli tomu byl problém s přihlášením, opravdu sem neočekávala že si za jméno jen tak něco přidají a díky tomu jsme otravovala spoustu lidí, zbytečně. Evidentně to budu muset přežít i s tečkou protože pochybuji že by byla šance na změnu
Mě tam ta tečka vysloveně štve (mírním se). Řeším to už od včera a potvrzuju, že tečku přidávali, když už tam stejný nick měli. Změnit na náš nick bez tečky je nemožné, protože už tam prostě stejný hráč je, ale nepomohla ani žádost o jiný normální nick. Takže tečky se asi nezbavíš. Nebo zkus jestli budeš úspěšnější než já. Aspoň bych pak měl na ně nějakou páku i já. Já už nevim...
 

DeletedUser17809

Guest
A to nemluvím o tom, že by snad mělo být jedno jaký má kdo e-mail. Nevím, co tam může nastávat, ale tohle není normální.
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18547

Guest
Tak musím říct že díky HIVovi jsem se nalogoval. A nick mám bez tečky. Dříve jsem hrál server se svým nickem bez tečky a ten mohu využít i ted. Co jsem se bavil tak někdo tam tu tečku má někdo ne, absolutně tomu nerozumím. :radní:
 

DeletedUser

Guest
Prosím Vás,vy kdož máte tečku za nickem si musíte uvědomit,že je to jeden svět na kterým bude okolo 5000 hráčů a je pravděpodobné,že se může Váš nick schodovat s nickem hráče z jiné země. A je nemožné,aby na jednom světě byli dva hráči se stejným nickem. To prostě nejde.

A heslo si prostě změnte,na tom není nic složitého přece :)
 
pravdu díš chlapče, pravdu díš .... jsou to malichernosti, ale na druhou stranu je zase chápu, že chtějí mít svůj nick v tom znění v jakém ho mají :)
 
Cahire mě se taky právě ta tečka nelíbí, ale asi můžeme bejt rádi že nám vůbec přišel nějakej email :) bud to zajímavé, protože ty tečky přidali dosti lidem. Jinak email mám na seznamu, a nikdy jsem z emaily z jakýchkoliv her neměla
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm vypadá to, že mají problém s jinak psanými nicky než latinkou
 

DeletedUser

Guest
Nechápu proč radši nedali k nikům nějakou příponu, či předponu cz, sk a pod.
Když už je to mistrovství tak ať reprezentují!

Btw je nějak řešeno pokud se do bitvy přihlásí a přijde hráč z jiné země? Bude hráč zablokován?
 
Prosím Vás,vy kdož máte tečku za nickem si musíte uvědomit,že je to jeden svět na kterým bude okolo 5000 hráčů a je pravděpodobné,že se může Váš nick schodovat s nickem hráče z jiné země. A je nemožné,aby na jednom světě byli dva hráči se stejným nickem. To prostě nejde.

A heslo si prostě změnte,na tom není nic složitého přece :)

Kdyby jen z tohoto světa, ta shoda se týká všech nicků zaregistrovaných na EN verzi westu...a těch můžou být i stovky tisíc. Třeba u nicku Don Camillo mě nepřekvapilo, že dostal tečku, ale když dostal tečku třeba drahokam887, to už jsem trochu koukal :)
 
Nahoru