• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser11353

Guest
Ahojky, nechte už ty tečky spát. Já nemám háčky a ten měsíc bez nich přežiju :D
 

DeletedUser17809

Guest
Já bez čárek taky. A i s tou tečkou - zkusil jsem si jí přidat při pokusu dle návodu od HIVa
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že mu nebude možnost se na bitvu přihlásit. Tohle budou mít ošetřené.

tomuto naprosto nevěřím. To by vyžadovalo zásah programátora a na to jsou příliš neschopní.
Jsou schopni dle mne jen upravovat parametry světa, nikoliv zasahovat do programu hry.
 

DeletedUser

Guest
Milí hráči,

omlouváme se za odložený start Mezinárodního mistrovství v boji o pevnost 2015 o jeden týden. U jednoho společenství nám chyběly informace.

Nový termín bude:
4. prosince - se otevře server "Awesomia" (kolem 19. hodiny)
10. prosince - začátek jedné z prvních bitev (kolem 20. hodiny)
 
Já jsem se například hlásil se stejným nickem na .net server asi rok zpátky, takže mě nepřekvapuje, že jsem dostal tečku. Je trochu škoda, že ten nápad se státem u jména nepřišel dřív.
 

DeletedUser

Guest
Kdyby jen z tohoto světa, ta shoda se týká všech nicků zaregistrovaných na EN verzi westu...a těch můžou být i stovky tisíc. Třeba u nicku Don Camillo mě nepřekvapilo, že dostal tečku, ale když dostal tečku třeba drahokam887, to už jsem trochu koukal :)

Já to myslel tak,že na ten bitevní svět jdou hráči ze všech mutací světů a proto ty shody :) Nedivil bych se kdybych měl tečku i já,ale jsem prostě jedinej no :D
 

DeletedUser9350

Guest
Já tečku nemám, na net jsem hrál pod jiným nickem kdysi dávno
 
Předpokládám, že heslo na ten svět jde změnit až po jeho spuštění toho 4.12.2015 ?? Ptám se, protože nyní mi to nejde a navíc mám samotný west registrovaný na jiný email, než který jsem dával jako heslo pro tento svět. Změnu jsem vyzkoušel na oba emaily a nic nedošlo, díky za info ...
 
Kdokoliv má problém s přihlášením, tak se obraťte na mě, ať už tady nebo přímo ve hře (ideálně na s1, ale jednou za den navštívím všechny světy krom colorada a floridy).
 

DeletedUser9350

Guest
Předpokládám, že heslo na ten svět jde změnit až po jeho spuštění toho 4.12.2015 ?? Ptám se, protože nyní mi to nejde a navíc mám samotný west registrovaný na jiný email, než který jsem dával jako heslo pro tento svět. Změnu jsem vyzkoušel na oba emaily a nic nedošlo, díky za info ...

1) Heslo jde změnit ihned
2) Pokud je to centrum.cz nemusí mail od innogames dojít - mají nějakou chybu co nedokázali za 5 let opravit...
 

DeletedUser16057

Guest
Co se seznam.cz týče, tak já tam email mám a oba přišly jak měly. :)
 
Jestli on nebude problém v innu... lol
Centrum nefunguje na nic, seznam, gmail a další by měli fungovat normálně.
 
Nezapomínejte na chybu mezi klávesnicí a židlí. Když to nějaký hňup špatně opíše, tak to prostě nepřijde ani na supermail :)

I když samozřejmě uznávám, že některé maily nedošli, ale přihlásit se přesto šlo, takže alespoň v těchto případech to bude chyba systému (pokud tam to odeslání nemusí někdo zadat ručně, potom bych tak velkou chybovost chápal).
 

DeletedUser9350

Guest
jo otevřený... samý osud s tebou nejednal v rukavičkách FOB
 
Nahoru