• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

Chaos a zmatek nastanou jen v případě, že nebudem vědět, co dělat. Nicméně jsem pevně přesvědčen, že HIV a spol už mají nachystaný nějaký uvítací dopis nebo něco obdobného a ihned po vstupu na bitevní svět obdržíme notičky, jak jet dál ... To, že některé i třeba zásadní informace dosud nejsou, nebo jsou spíše ve formě drbů, není nic, v čem v se dopředu připravený člověk nedokázal rychle zorientovat.
 
bilo, jak tým na to kašle? jestli myslíš support atd, tak ti s tímhle nemají absolutně nic společného. a jestli myslíš vybrané velitele, tak ti na to rozhodně nekašlou!
 
bilo, jak jsem psal, ty informace nejsou dostupné globálně a opravdu to tedy v tomto případě není tím, že by na to cz tým kašlal.
 

DeletedUser1318

Guest
Já se té akce neúčastním, protože prostě bitvař nejsem.
Nemusí to ale znamenat, že mi je úplně lhostejná.
Když to trošku přeženu, tak lze říct, že ti, co půjdou s kůží na trh, budou reprezentovat českou herní komunitu. Častokrát tu bylo zmíněno, jak jsme "malí! a pro Inno "nezajímaví". Třeba se ukáže, že i přesto máme nárok být respekt.
Nepotřebuji konkrétní informace, ovšem nějaká byť třeba drobná zmínka, jak se tato událost vyvíjí by zřejmě nejen mne potěšila.
Troufám si říct, že je to po mnoha letech konečně nějaká akce, která vzbudila trošku zájmu. Byla tu nějaká zmínka o online sledování bitev (například), ale teď už je tu pár dní mrtvo.
Celkem pochopitelně to může vyvolávat dojem, že opět něco "neklape" a "intenzivně" se to bude "řešit".
Nikoho nemůžeme nutit, a jestli tým informace (tradičně) nemá, pak je to jen na zúčastněných hráčích.
Snad se nějaká strategicky bezvýznamná drobnost, která ukojí zvědavost, najde.
 

DeletedUser11313

Guest
Moje řeč, držím palce, ať všem ti naši natrhnou ... no víte co !!!
 
Tak nyní dodám jednu čerstvou informaci. Všichni zúčastnění to sice již mají v telegramu, ale budeme ohleduplní i k těm kdo nejsou ve výběru a přesto se zajímají :)

Dnes již většina hráčů dostala email s aktivačním kódem a momentálně řešíme problémy co s tím, když někdo mail nedostal nebo když se někomu nejde přihlásit ani při snaze obejít systém a přihlásit se natvrdo podle analogicky odvozených údajů :)
 

DeletedUser18558

Guest
Napadlo mne, jestli u mne neni nejaky problem s tim nickem... mam v nem dlouhe e a jestli je to anglicky server...
doposud jsem zadny e-mail nedostala
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak mě sice email došel, ale heslo v něm uvedené nefunguje a když si zažádám o nové tak mi to napíše že jméno a email se neshodují. Takže mám nejspíš smolika
 

DeletedUser17809

Guest
Tak nyní dodám jednu čerstvou informaci. Všichni zúčastnění to sice již mají v telegramu, ale budeme ohleduplní i k těm kdo nejsou ve výběru a přesto se zajímají :)

Dnes již většina hráčů dostala email s aktivačním kódem a momentálně řešíme problémy co s tím, když někdo mail nedostal nebo když se někomu nejde přihlásit ani při snaze obejít systém a přihlásit se natvrdo podle analogicky odvozených údajů :)
A to jsem si zkusil i odstranit diakritiku z nicku.... S ní to pochopitelně psalo hráč nenalezen, pak už jen blbé heslo. Čili postavu naklonovali jen se k ní dostat, mail nemám a jestli to posílali na herní jsem víš kde :D
 

DeletedUser6213

Guest
Doporučuji okopírovat přihlašovací údaje z emailu, který přišel, mám změněný nick o tečku másto Kirof mám Kirof.
Heslo mi změnit šlo, jen chvíli trvá než dojde potvrzující email.
 
Díky za odpověť, teď na to koukám taky mi tam přidali tečku. Nechápu proč. Co mám dělat když chci svůj klasický nick bez tečky. Tohle si snad mohli ohlídat, než někomu zkomolit nick. Jinak s tou hloupou tečkou za jménem to funguje. Opravdu báječné
 

DeletedUser10235

Guest
asi tam už bol taký nick registrovaný v minulosti, tak to museli odlíšiť a asi skonštatovali, že najjednoduchšie je to tečkou.

Mne neprišiel ovšem žiadny mail a to som si kontrolovala, či sa im zaslala správna adresa.
 
upřímě mě docela mrzí že nejsou schopni zachovat nick tak jak je po léta používán. Tečka se mi tam nelíbí a hlavně kvůli tomu byl problém s přihlášením, opravdu sem neočekávala že si za jméno jen tak něco přidají a díky tomu jsme otravovala spoustu lidí, zbytečně. Evidentně to budu muset přežít i s tečkou protože pochybuji že by byla šance na změnu
 
Tak přece jenom očekávané problémy jsou zde. Awesomia bude otevřena 04 / 12/2015 19:00 . První bitva bude zahájen 10/12/2015 20:00 hodin
 
Nahoru